Dětský ájurvedský čaj pro pohodlné dýchání. Je určen pouze jako doplněk stravy. Určen pro děti od 3 let. 
Sypaný himálajský ájurvedský čaj  na zvýšený krevní tlak. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určen pro děti a těhotné ženy. 
Sypaný himálajský ájurvedský čaj na krevní oběh a pružnost cév. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určen pro děti a těhotné ženy.  
Sypaný himálajský ájurvedský čaj na projevy menstruačního cyklu. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určen pro děti a těhotné ženy.
Sypaný himálajský ajurvedský čaj na pročištění trávícího ústrojí. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určeno pro děti a těhotné ženy. 
Ájurvédské ovocné plody stimulující funkci imunitního systému. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. 
Ájurvédské ovocné plody na podporu imunity a střevní flóru. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. 
Ájurvédské ovocné plody přispívající k ochraně dýchacích cest. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. 
Ájurvédské ovocné plody s vápníkem a vitamíny A a C. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. 
Sypaný dětský ájurvedský čaj pro klidný spánek. Určen pouze jako doplněk stravy. Vhodný pro děti od 3 let. 
Sypaná himálajský ájurvedský čaj pro kojící ženy. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určeno pro děti.
Sypaný himálajský ájuverdský čaj při diabetické dietě. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určen pro děti a těhotné ženy. 
Sypaný himálajský ájurvedský čaj na srdeční činnost. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určeno pro děti a těhotné ženy.
Ájurvédský nutriční elixír na reprodukčí ústrojí muže. Je určen pouze jako doplněk stravy. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. 
Sypaný himálajský ájurvedský čaj na absenci menstruace. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určen pro děti a těhotné ženy. 
Sypaný dóšický ájurvedský čaj na dobrou kondici. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není vhodný pro děti a těhotné ženy.
Sypaný himálajský ájurvedský čaj na lymfatický systém. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určen pro děti a těhotné ženy. 
AMALAKI Everest sušené ovoce s kardamonem, Amalaki nebo-li Embilika lékařská, její ovocný plod v medu.
Sypaný himálajský ajurvedský čaj na játra a žlučník. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určeno pro děti a těhotné ženy.
Sypaný himálajský ájurvedský čaj na koordinaci a činnost nervové soustavy. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určen pro děti a těhotné ženy. 
Sypaný himálajský ájurvedský čaj na oči a zrakové funkce. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určen pro děti a těhotné ženy. 
Sypaný himálajský ájurvedský čaj na obranyschopnost a posílení těla. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určen pro děti a těhotné ženy. 
Sypaný dóšický ájurvédský čaj pro duševní pohodu. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určeno pro děti a těhotné ženy. 
Sypaný relaxační ájurvédský čaj horská síla. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určen pro děti a těhotné ženy. 
Sypaný himálajský ájurvedský čaj na vitalitu a životní energii. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určeno pro děti a těhotné ženy. 
Sypaný himálajský ájurvedský čaj na uvolnění zádového svalstva. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určen pro děti a těhotné ženy. 
Sypaný himálajský ájurvedský čaj na psychickou relaxaci a duševní rovnováhu. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určen pro děti a těhotné ženy. 
Sypaný himálajský ájurvedský čaj na ledviny a močové cesty. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určen pro děti a těhotné ženy. 
Sypaný relaxační ájurvédský čaj Himálajské osvěžení. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určen pro děti a těhotné ženy. 
Sypaný himálajský ájurvedský čaj pro těhotné ženy. Jedná se pouze o doplněk stravy.  Není určeno pro děti.