Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Pro okamžitou dezinfekci rukou. Široké spektrum účinnosti proti bakteriím, kvasinkám a obaleným virům. Výjimečně dobrá snášenlivost s pokožkou.
Dettol antibakteriální gel na ruce ničí 99,9% bakterií a virů bez použití vody. Je ideální na cestách, po použití veřejných toalet nebo před jídlem.
HYIODINE Hyiodine je zdravotnický prostředek určený k hojení všech druhů chronických, infikovaných a těžko se hojících ran. Výborné účinky vykazuje zejména při léčbě diabetických ran, bércových vředů...
Praktický čisticí gel na ruce pomáhá redukovat bakterie.
Bezoplachový antibakteriální gel na ruce s alkoholem, který zabíjí bakterie v 99,9%.
Buďte vždy připravena - Nexcare je rychleschnoucí dezinfekční gel na ruce, účinný bez vody nebo mýdla. Vhodný při cestování, v práci i v domácnosti.
Vodivý pomocný gel pro sonografii. Velmi účinný pro přenos ultrazvuku, nedráždí pokožku.
Je učen k hygieně a udržení intimního komfortu vnějších ženských pohlavních orgánů.
Amorfní gel navodní bázi, který se používá na léčbu téměř suchých chronických ran. Průhledný gel podporuje odstranění nekrózy průběžným uvolňováním.
K ošetření dermatologicky problémové pokožky.
Dettol antibakteriální gel na ruce s heřmánkem.
Je určen ke každodennímu použití pro prevenci intimního discomfortu.
Gelový alkoholový dezinfekční přípravek určený k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou.