Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Vaše dítě si zaslouží tu nejjemnější péči! Čistý přírodní bioprodukt, vhodný na tělo i obličej citlivé dětské pokožky.
Dětský prsní balzám je na rostlinné bázi, usnadňuje dýchání při zánětech horních cest dýchacích. Je vhodný pro děti od 3 let
Citlivou pokožku vašeho miminka může koupání hodně namáhat - proto po každém mytí používejte tělový balzám, který o pokožku intenzivně pečuje.
Masážní prsní balzám pro děti - vhodný k masáži hrudníku, zad, krku, spánků, čela a zátylku.
100% přírodní hrudní balzám je určen pro zmírnění projevů nachlazení a lepší dýchání. Vhodný pro děti od 3 let.
Salus BioKarité Levandulový Balzám  Je mimořádně vhodný i pro dětskou pokožku.
Sníh, mráz ani déšť na dětičky neplatí, když je maminky natírají zázrakem z přírody. Tím hojivým a ochranným zázrakem je balzám z měsíčku lékařského.
Vhodný zejména pro pleť miminek od jejich narození, ale i pro děti a dospělé. Je určen pro jemnou a citlivou, suchou, ale i ekzematickou pleť 
Čistý přírodní produkt pro péči v době nachlazení. Čistý přírodní produkt v biokvalitě.
Zvláčňující a zklidňující balsam pro děti od 6 mesíců s vůní rotmarýnu a levandule s extraktem z Aloe Vera.
Bylinný masážní gel určený k masáži pokožky v oblasti bříška napomáhá odchodu nahromaděných plynů, které způsobují nepříjemné pnutí bříška.