Nutrikaše s jahodou a vanilkou neobsahuje laktózu a je přirozeně bezlepková. Velmi snadná a rychlá příprava.
Kukuřičná krupice je vhodná na přípravu bezlepkových pokrmů i běžných pokrmů, kaší, polenty nebo jako zavářka do polévek.
Bezlepková snídaně, která skvěle zasytí i chutná a přitom nezaplácne, je pohanková kaše Wolfberry. Stačí trochu mléka a zdravé mlsání je hotové.
Snídaňová směs s příchutí mladý ječmen a banán díky banánovému prášku příjemně osladí ráno. Vychutnejte si zdravou a kvalitní snídani. Bez lepku.
Snídaňová směs s příchutí acai, jahoda a banán příjemně osvěží svou ovocnou chutí. Tělu dodá potřebné živiny a vitamíny, ale nezatíží ho. Bez lepku.
Příjemně sladkokyselá snídaňová směs mango a baobab patří k těm nejosvěžujícím snídaním. Dopřejte si zdravou a kvalitní snídani. Bez lepku.
Jedinečná pohanková kaše čokoládová bez lepku s obsahem vlákniny vhodná nejen pro celiaky. Rychlá příprava. Nevaří se.  
Bezlepková a bezlaktózová kaše zasytí, dodá energii a přiměřenou dávku vlákniny. Velmi chutná svačina či oběd. Stačí zalít mlékem. 
Kaše je z přirozeně bezlepkové obilniny čiroku, který je zdrojem řady látek prospěšných pro tělo a z celozrnné rýže. Zpříjemněte si ráno.
Díky pohankové kaši si během krátké doby připravíte dokonalou zdravou snídani každý den. Neobsahuje lepek.
Instantní třízrnná kaše natural z přirozeně bezlepkových surovin s obsahem vlákniny 3,9 %. Vhodná nejen pro celiaky. Rychlá příprava. Nevaří se.
Nutrikaše s čokoládou neobsahuje laktózu a je přirozeně bezlepková. Velmi snadná a rychlá příprava. 
Kompletní směs na kaši. Stačí zalít horkou vodou. Neobsahuje lepek.
Snídaňová směs maca, moruše a jahoda patří mezi neoblíbenější. Příjemně osladí ráno a dodá energii na celý den. Zdravá a kvalitní snídaně. Bez lepku.
Snídaňová směs s příchutí konopný protein lucuma dodá tělu potřebné živiny a vitamíny. Ideální pro sportovce. Zdravá a kvalitní snídaně. Bez lepku.
Snídaňová směs s příchutí mladý ječmen a banán díky banánovém prášku příjemně osladí ráno. Vychutnejte si zdravou a kvalitní snídani. Bez lepku.
Nutrikaše s chia semínky a černým rybízem neobsahuje laktózu a je přirozeně bezlepková. Velmi snadná a rychlá příprava.
Bezlepková a bezlaktózová kaše nejen dodá energii před sportem, ale také podpoří zdraví celého organismu. Stačí zalít teplým mlékem.
Sypká směs na přípravu pohankové kaše čokoládové bez lepku.
Ovesná kaše s kustovnicí bez lepku obsahuje ovesný betaglukan, který snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Rychlá příprava. Nevaří se. 
Instantní pohanková kaše je složená pouze z pohanky loupané, která má vysokou nutriční hodnotou. Díky snadné přípravě je vhodným doplňkem jídelníčku.
Kaše jáhlová snídaňová je vhodná jako základ kaše s ovecem a medem. Skvělá je k snídani, ale také jako rychlý oběd. Bez lepku.
Nutrikaše pohanková neobsahuje laktózu a je přirozeně bezlepková. Velmi snadná a rychlá příprava.
Příjemně sladká snídaňová směs kakao a lucuma chutná po čokoládě dodá tělu potřebné živiny a vitamíny. Zdravá a kvalitní snídaně. Bez lepku.
Snídaňová směs s příchutí konopný protein lucuma dodá tělu potřebné živiny a vitamíny. Ideální pro sportovce. Zdravá a kvalitní snídaně. Bez lepku.
Snídaňová směs maca, moruše a jahoda patří mezi neoblíbenější. Příjemně osladí ráno a dodá energii na celý den. Zdravá a kvalitní snídaně. Bez lepku.
Snídaňová směs s příchutí acai, jahoda a banán příjemně osvěží svou ovocnou chutí. Tělu dodá potřebné živiny a vitamíny, ale nezatíží ho. Bez lepku.
Nutričně vyvážená rýžová kaše s banánem a čokoládou pro podporu organismu. Neobsahuje lepek ani laktózu. Vhodná také pro děti.
Nutričně vyvážená rýžová kaše s černým rybízem a chia semínky pro podporu organismu. Neobsahuje lepek ani laktózu. Vhodná také pro děti.
V této bezlepkové kaši najdete potraviny, které jsou svým nutričním složením skvělou volbou pro tělo. Snadná a rychlá příprava.