Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Jemná ovocná vůně bílého čaje, doplněná o lehkou chuť granátového jablka.
Zažijete vnitřní očistu a budete silní. Čaj Bílá pivoňka detoxikuje organismus, voní po ořeších a obsah kofeinu dodá dostatek energie.
Jahoda - aloe 30 g Složení: pravý bílý čaj Shou Mei, jablka, jahody (min.3%), aroma, měsíček, aroma aloe (min.1,8%). Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
Zimní překvapení bio 30g pyramida Zimní překvapení. Když k nám opět zavítá chlad a brzy se začne stmívat, přichází čas na lahodný čaj, který si vychutnáme v kruhu své rodiny a přátel.
Překvapení souznění pravého bílého čaje Shou Mei, Pai Mu Tan a Snow Buds s pravým zeleným čajem China Bancha.
Bílý čaj přirozeně obsahuje antioxidanty, které chrání Váš organizmus proti volným radikálům.
Bílý čaj aromatizovaný s příchutí brusinek a malin.
Pai Mu Tan "Bílá pivoňka" 30 g Klasický bílý čaj produkovaný v jihovýchodní pobřežní provincii Fujian.
Nová řada English Tea Shop vám nabízí obdivuhodný výběr neopakovatelných gourmet čajů. Vyzkoušejte umění čaje tak, jako nikdy předtím.
Bílý čaj patří k nejexkluzivnějším druhům čaje na světě. Celých 30.000 ručně sklizených mladých ještě neotevřených listových poupat je potřeba na 1 kg, což je také příčinou vyšší ceny.
Bílý čaj aromatizovaný. Bílý čaj roste v provincii v jižní Číně. Jemná chuť bílého čaje, této čajové speciality, je doplněna o osvěžující a lahodnou chuť citrónu a manga.
Tea of Life Wellness Tea 6 druhů n.s.24x1.5g
BONThé Jahoda - Aloe pravý bílý čaj Shou Mei s kousky jablek a jahod.
Shou Mei 30 g Nazývaný "obočí dlouhověkosti" pro svou rezavou barvu čajových lístků a pupenů. Bohatý nálev s chutí lehce vanilkovou a bambusovou. Bílý čaj vhodný ke každodenní konzumaci.
Sypaný bylinný čaj lahodné chuti pro vaši pohodu a zdraví v zimním období. Bez chemických přísad a aromat.
Krásná kolekce pravých cejlonských čajů v BIO kvalitě potěší na duši a během zimních večerů i zahřeje.
Řada ENGLISH TEA SHOP vám nabízí obdivuhodný výběr neopakovatelných gourmet čajů. Vyzkoušejte umění čaje tak, jako nikdy předtím.