Jemná ovocná vůně bílého čaje, doplněná o lehkou chuť granátového jablka.
Zažijete vnitřní očistu a budete silní. Čaj Bílá pivoňka detoxikuje organismus, voní po ořeších a obsah kofeinu dodá dostatek energie.
Jahoda - aloe 30 g Složení: pravý bílý čaj Shou Mei, jablka, jahody (min.3%), aroma, měsíček, aroma aloe (min.1,8%). Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.
Zimní překvapení bio 30g pyramida Zimní překvapení. Když k nám opět zavítá chlad a brzy se začne stmívat, přichází čas na lahodný čaj, který si vychutnáme v kruhu své rodiny a přátel.
Překvapení souznění pravého bílého čaje Shou Mei, Pai Mu Tan a Snow Buds s pravým zeleným čajem China Bancha.
Bílý čaj přirozeně obsahuje antioxidanty, které chrání Váš organizmus proti volným radikálům.
Bílý čaj aromatizovaný s příchutí brusinek a malin.
Pai Mu Tan "Bílá pivoňka" 30 g Klasický bílý čaj produkovaný v jihovýchodní pobřežní provincii Fujian.
Nová řada English Tea Shop vám nabízí obdivuhodný výběr neopakovatelných gourmet čajů. Vyzkoušejte umění čaje tak, jako nikdy předtím.
Bílý čaj patří k nejexkluzivnějším druhům čaje na světě. Celých 30.000 ručně sklizených mladých ještě neotevřených listových poupat je potřeba na 1 kg, což je také příčinou vyšší ceny.
Bílý čaj aromatizovaný. Bílý čaj roste v provincii v jižní Číně. Jemná chuť bílého čaje, této čajové speciality, je doplněna o osvěžující a lahodnou chuť citrónu a manga.
Tea of Life Wellness Tea 6 druhů n.s.24x1.5g
BONThé Jahoda - Aloe pravý bílý čaj Shou Mei s kousky jablek a jahod.
Shou Mei 30 g Nazývaný "obočí dlouhověkosti" pro svou rezavou barvu čajových lístků a pupenů. Bohatý nálev s chutí lehce vanilkovou a bambusovou. Bílý čaj vhodný ke každodenní konzumaci.
Sypaný bylinný čaj lahodné chuti pro vaši pohodu a zdraví v zimním období. Bez chemických přísad a aromat.
Krásná kolekce pravých cejlonských čajů v BIO kvalitě potěší na duši a během zimních večerů i zahřeje.
Řada ENGLISH TEA SHOP vám nabízí obdivuhodný výběr neopakovatelných gourmet čajů. Vyzkoušejte umění čaje tak, jako nikdy předtím.