Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Acai Berry pyré je 100% pyré z čerstvých plodů acai bez obsahu konzervantů, barviv a sladidel.
Šumivé tablety s příchutí jižního ovoce s obsahem 100 % doporučené denní dávky 10 zásadních vitaminů a 13 minerálních látek a stopových prvků v jedné tabletě.
Čistá 100% šťáva z granátových jablek obsahuje celou řadu vitamínů, minerálů a stopových prvků nezbytných pro přirozené fungování lidského organismu.
Zcela přírodní zdroj pohody pro vaše tělo - přeslička podporuje přirozené funkce jater a napomáhá tělu zbavovat se toxických látek.
Blahodárně působí na peristaltiku střev. Neobsahuje přidanou vodu, alkohol, zahušťovadla a cukry. Vysoká čistota - 99,42%. Bez obsahu aloinu.
Víte jak dokáže chlorella se spirulinou působit na Váš organismus? Mimo jiné napomáhá udržovat normální střevní funkce a příznivě ovlivňuje vitalitu.
Spirulina je bohatá na množství živin, které se do organismu rychle vstřebávají a zvyšují hladinu cukru.
Aloe vera gel s borůvkou a rakytníkem přispívá k detoxikaci organismu.
pH Minerals je doplněk stravy vhodný pro odkyselení organismu.
Univerzální antioxidant rozpustný ve vodě i v tuku, který pozitivně působí organismus. Doplněk stravy vhodný určený pro sportovní výživu.
Spirulina obsahuje velké množství kvalitních bílkovin, pomáhá zvyšovat obranyschopnost našeho organismu a také je často užívána při dietních kůrách.
Štáva z aloe a bylinek, to je koktejl vitamínů a dalších tělu velmi prospěšných látek. Ideální detox a očista pro organismus.
Šťáva Graviola je doplněk pestré stravy obsahující dužinu plodů graviola, které mají skvělou chuť a blahodárné účinky na lidský organismus.
Přípravek je vhodný k celkovému fyzickému posílení a pročištění organismu a jeho harmonizaci. Má výrazné antioxidační účinky.
Bylinný čaj určený k celkové očistě organismu. Napomáhá vylučování nežádoucích odpadních produktů vznikajících při metabolických procesech v lidském organismu. Čaj je obohacený o rakytník, pro podporu...
Harmonické zažívání a očista organismu - bylinné extrakty a ovocné šťávy podpoří přirozený metabolismus.
Noni Saft Bula 100% Bio šťáva příznivě působí na organismus.
Esence je vhodná pro každého, kdo se rozhodl pro očistnou kúru svého organismu. Pomáhá posílit vůli ve svém rozhodnutí.
Čaj z kopřivy má výrazný čistící účinek, podporuje metabolické procesy a napomáhá činnosti žláz.
Sladkovodní modro-zelená řasa slisovaná pod tlakem bez pojidel je bohatým zdrojem vitaminů, minerálů, energie a chlorofylu.
DetoxActive obsahuje unikátní kombinaci přírodních látek, které podporují detoxikaci a očistu organismu.
Spirulina obsahuje velké množství kvalitních bílkovin, podporuje zvyšovat obranyschopnost našeho organismu.
100% šťáva z lisovaného gelu Aloe vera (Barbadensis Miller). Jemná chuť bez výrazného aroma – pravá chuť Aloe vera.
Modrozelená super potravina je bohatým zdrojem bílkovin. Doplněk stravy, který je s oblibou používán při detoxikaci.
Koktejl, za který vám tělo poděkuje – gel z aloe vera pro vaše přirozené trávení a imunitní systém.
20 šumivých tablet. Doplňuje zásadotvorné látky, odkyseluje a detoxikuje organismus.
Znáte blahodárné účinky sladkovodní sinice Spirulina? Obsahuje velké množství kvalitních bílkovin a je často užívána při dietních kůrách. Vyzkoušejte ji i Vy.
Bi-oBran se doporučuje užívat při oslabení imunitního systému