Mycí emulze s Tea Tree olejem pro problematickou pleť, která pomáhá snižovat množství bakterií, které způsobují vznik komedomů.
Příznivě ovlivňuje zánětlivé projevy akné, afty, bradavice, opary, svědění po bodnutí hmyzem, odpuzuje klíšťata.
Koncentrovaná frakce oleje čajovníku australského se zvýšeným podílem účinných složek a sníženým obsahem dráždivých látek.
Akneroll - na rychlé ošetření problematické pokožky. Je vhodný k lokální péči o problematickou pokožku.
Mast působí dezinfekčně, a tím čistí pokožku při akné a kožních potížích. Je vhodná i k regeneraci pokožky podrážděné slunečním zářením a na opary.
Čistý olej čajovníku australského pro ošetření poškozené pokožky.
Získává se z lístků australského stromu Melaleuca alternifolia. Může být použít jako čistý olej nebo jako účinná látka v kosmetických výrobcích.
Bylinný balzám k regeneraci nohou a při nadměrném pocení. Skvěle působí při prasklinách kůže, únavě nohou, nadměrném pocení a zápachu chodidel.
Příznivě působí přikožních infekcích, menších popáleninách, drobných řezných rankách, akné, aftech, oparech, mykotických infekcích nohou, zmírňuje svědění po štípnutí hmyzem, má repelentní vlastnosti....
Gel je určen k pravidelné péči o pleť se sklonem k akné a k obdobným dermatologickým problémům.
Příznivě ovlivňuje zánětlivé projevy akné, afty, bradavice, opary, svědění po bodnutí hmyzem, odpuzuje klíšťata.
100% Tea Tree Oil se hodí k relaxačním koupelím, masážím, na inhalaci a do aromalampy.
Neředěný je vhodný k ošetření pokožky při akné, plísních, ekzémech, oparech, spáleninách, po štípnutí hmyzem a při drobných rankách.
Získává se z lístků australského stromu Malaleuca alternifolia. Může být použít jako čistý olej nebo jako účinná látka v kosmetických výrobcích.