Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Šest příchutí BIO čajů pro krásné vánoční svátky a zimní chvíle pohody.
Maxi Tea2O je čajová kolekce, která obsahuje všechny oblíbené příchutě Tea2O pěkně pohromadě, navíc v unikátním darkovém balení.
Složení Srdeční záležitosti bio (02706), Děkuji bio (02560), Čepice plná spánku bio (02707), Ovocná symfonie bio (02275), Čaj štěstí bio (02522), Knedlík v krku bio (02702), Ovocný sen bio (02297), Zá...
Šest příchutí BIO čajů pro krásné vánoční svátky a zimní chvíle pohody.
Vyberte si čaj, který uspokojí vaši momentální chuť. Dárková kolekce čajů obsahuje opravdové čajové pochoutky.
Zpříjemněte si sváteční chvíle v kruhu své rodiny voňavými čaji.Vánoční sada obsahuje čtyři druhy kvalitních ochucených čajů v pyramidkových sáčcích
Darujte krásnou plechovou kazetu plnou čajů. Celkem 72 čajových sáčků English Tea Shop v devíti příchutích. Fairtrade čaje ze Srí Lanky určitě potěší.
Užijte si krásné vánoční chvíle a uvařte si k nim čaj, který je synonymem zimy, domácí pohody a setkáních s blízkými lidmi.
Kvalita a různorodost vybraných favoritů. Síla i svěžest zaručena. Balení funguje jako jednoduše doplňovatelný zásobník.
My favourite teabox je luxusní kolekce čajů Ahmad. Obsahuje šest druhů výtečného černého čaje. 
Vychutnejte si devět voňavých příchutí čaje v bio kvalitě, které vám a vašim blízkým zpříjemní vánoční čas třeba u vás doma. 
Exkluzivní dárková kazeta, složená ze šesti druhů velmi kvalitních ovocných čajů.
Tato kombinace exotického ovoce, nabízí nové nápadité chutě a vůně. Kazeta je velmi vhodným dárkem jak pro domácí použití tak pro firemní účely.
Směs ovocných a aromatizovaných ovocných čajů porcovaných v nálevových sáčcích.
KOLEKCE PRÉMIOVÝCH CEJLONSKÝCH ČAJŮ 4 KRABIČKY/PŘÍCHUTĚ. V DÁRKOVÉM BALENÍ KAŽDÁ KRABIČKA PO 15 SÁČCÍCH
Paleta těch nejlepších zelených čajů, které si vás získají svou jemnou chutí a podmanivou vůní. Lahodné prožitky zaručí šest různých příchutí.
Vánoční kolekce čajů – 4 druhy cejlonských čajů po 3 kusech. Vychutnejte si vánoční pohodu s šálkem dobrého čaje v ruce.
S čaji BIO kvality k celkové pohodě! Dárková kazeta obsahuje výběr bylinkových čajů.
Inspirujte se lahodnou chutí skořice a hřebíčku a zažijte pocit zimy v šálku čaje.
Šest příchutí BIO čajů pro krásné vánoční svátky a zimní chvíle pohody.
Dárková kazeta obsahující pět druhů čaje a vonnou svíčku Ahmad Tea London v plechové dóze. Dokonalá sada pro chvilky odpočinku.
Unikátní kolekce nejoblíbenějších ovocných čajů pro vaše potěšení.
4 KRABIČKY/4 PŘÍCHUTĚ PO 15 SÁČCÍCH V DÁRKOVÉM BALENÍ
Chladné a zimní období je jako stvořené pro chvilky s čajem v ruce. Dárková sada BIO čajů potěší také vaše blízké.
Zpříjemněte svým blízkým předvánoční čas tímto dárkem, ve kterém naleznou černý a zelený čaj v různých příchutích a v bio kvalitě.
Obdarujte sebe nebo ty, kteří dbají o psychickou a fyzickou pohodu touto sadou čajů v několika příchutích, v bio kvalitě a navíc v neotřelém balení.
Krásná kolekce pravých cejlonských čajů v BIO kvalitě potěší na duši a během zimních večerů i zahřeje.
Nová dimenze v pití ovocných čajů. Vysoce kvalitní, ryze ovocné čaje na bázi sušeného ovoce a sušených ovocných šťáv bez příměsí černého či zeleného čaje.
Tato kniha je ideálním dárkem pro všechny zamilované. Obsahuje směs černého a zeleného čaje s amarantem a s aroma mandle s růží.
Vyzkoušejte toto jedinečné spojení energie, podpůrných účinků a chuti čajů Santée.