Šest příchutí BIO čajů pro krásné vánoční svátky a zimní chvíle pohody.
Maxi Tea2O je čajová kolekce, která obsahuje všechny oblíbené příchutě Tea2O pěkně pohromadě, navíc v unikátním darkovém balení.
Složení Srdeční záležitosti bio (02706), Děkuji bio (02560), Čepice plná spánku bio (02707), Ovocná symfonie bio (02275), Čaj štěstí bio (02522), Knedlík v krku bio (02702), Ovocný sen bio (02297), Zá...
Šest příchutí BIO čajů pro krásné vánoční svátky a zimní chvíle pohody.
Vyberte si čaj, který uspokojí vaši momentální chuť. Dárková kolekce čajů obsahuje opravdové čajové pochoutky.
Zpříjemněte si sváteční chvíle v kruhu své rodiny voňavými čaji.Vánoční sada obsahuje čtyři druhy kvalitních ochucených čajů v pyramidkových sáčcích
Darujte krásnou plechovou kazetu plnou čajů. Celkem 72 čajových sáčků English Tea Shop v devíti příchutích. Fairtrade čaje ze Srí Lanky určitě potěší.
Užijte si krásné vánoční chvíle a uvařte si k nim čaj, který je synonymem zimy, domácí pohody a setkáních s blízkými lidmi.
Kvalita a různorodost vybraných favoritů. Síla i svěžest zaručena. Balení funguje jako jednoduše doplňovatelný zásobník.
My favourite teabox je luxusní kolekce čajů Ahmad. Obsahuje šest druhů výtečného černého čaje. 
Vychutnejte si devět voňavých příchutí čaje v bio kvalitě, které vám a vašim blízkým zpříjemní vánoční čas třeba u vás doma. 
Exkluzivní dárková kazeta, složená ze šesti druhů velmi kvalitních ovocných čajů.
Tato kombinace exotického ovoce, nabízí nové nápadité chutě a vůně. Kazeta je velmi vhodným dárkem jak pro domácí použití tak pro firemní účely.
Směs ovocných a aromatizovaných ovocných čajů porcovaných v nálevových sáčcích.
KOLEKCE PRÉMIOVÝCH CEJLONSKÝCH ČAJŮ 4 KRABIČKY/PŘÍCHUTĚ. V DÁRKOVÉM BALENÍ KAŽDÁ KRABIČKA PO 15 SÁČCÍCH
Paleta těch nejlepších zelených čajů, které si vás získají svou jemnou chutí a podmanivou vůní. Lahodné prožitky zaručí šest různých příchutí.
Vánoční kolekce čajů – 4 druhy cejlonských čajů po 3 kusech. Vychutnejte si vánoční pohodu s šálkem dobrého čaje v ruce.
S čaji BIO kvality k celkové pohodě! Dárková kazeta obsahuje výběr bylinkových čajů.
Inspirujte se lahodnou chutí skořice a hřebíčku a zažijte pocit zimy v šálku čaje.
Šest příchutí BIO čajů pro krásné vánoční svátky a zimní chvíle pohody.
Dárková kazeta obsahující pět druhů čaje a vonnou svíčku Ahmad Tea London v plechové dóze. Dokonalá sada pro chvilky odpočinku.
Unikátní kolekce nejoblíbenějších ovocných čajů pro vaše potěšení.
4 KRABIČKY/4 PŘÍCHUTĚ PO 15 SÁČCÍCH V DÁRKOVÉM BALENÍ
Chladné a zimní období je jako stvořené pro chvilky s čajem v ruce. Dárková sada BIO čajů potěší také vaše blízké.
Zpříjemněte svým blízkým předvánoční čas tímto dárkem, ve kterém naleznou černý a zelený čaj v různých příchutích a v bio kvalitě.
Obdarujte sebe nebo ty, kteří dbají o psychickou a fyzickou pohodu touto sadou čajů v několika příchutích, v bio kvalitě a navíc v neotřelém balení.
Krásná kolekce pravých cejlonských čajů v BIO kvalitě potěší na duši a během zimních večerů i zahřeje.
Nová dimenze v pití ovocných čajů. Vysoce kvalitní, ryze ovocné čaje na bázi sušeného ovoce a sušených ovocných šťáv bez příměsí černého či zeleného čaje.
Tato kniha je ideálním dárkem pro všechny zamilované. Obsahuje směs černého a zeleného čaje s amarantem a s aroma mandle s růží.
Vyzkoušejte toto jedinečné spojení energie, podpůrných účinků a chuti čajů Santée.