Opalovací gel, který neobsahuje tuky ani emulgátory, vynikající ochrana proti slunci pro ty, kteří trpí Mallorca akné nebo jinou alefgií na slunce.
Hypoalergenní a voděodolná tyčinka na rty s ochranným faktorem 30.
Užívejte si svou krásu bez kompromisů. Minerální make-up perfektně kryje, sjednocuje tón pleti a zároveň chrání před UV paprsky.
Krásně tónovaná pokožka, ať už je jakékoli počasí - samoopalovací sprej kůži hydratuje a dodává jí přirozeně broznový odstín.
Chraňte se před UV paprsky opravdu maximálně, a zvýrazněte přitom své opálení - obojí najednou s opalovacím mlékem ve spreji BIODERMA Photoderm Bronz.
Kvalitní ochranu před sluncem potřebuje i mastná pleť. Zmatňující fluid s SPF 30 chrání před UV paprsky a snižuje produkci kožního mazu.
Neschovávejte se, s Biodermou se nespálíte. Velmi lehký sprej chrání před UVA a UVB paprsky mimořádně spolehlivě i velmi světlou pleť.
Tyčinku použijte na citlivé oblasti vašeho těla, které chcete ochránit před slunečními paprsky... Nos, rty a okolí očí.
Ultratající mléko-gel pro vlhkou nebo suchou pleť SPF 50 přináší ochranu před slunečními paprsky, jenž je zachována i po koupání nebo sportu.
Samoopalovací přípravek pro přirozený vzhled pokožky s 8 hodinovou hydratací.
Hydratační gelově-krémová péče po opalování na obličej a tělo.
Tónovaný krém s vysokou ochranou SPF 50+, který na obličeji vytváří přirozeně hnědý odstín. Je vhodný pro citlivou pleť.
Vysoká ochrana citlivé pokožky s tendencí k akné. Účinný proti slunečnímu zážení (UVA i UVB), bez parabenu, odolný proti vodě, 100% fotostabilní.
Sprej poskytuje vysokou ochranu proti slunečnímu záření. Po aplikaci séra je pokožka posílená a svěží. Vrásky, skvrny a vady jsou viditelně zlepšeny.
Tónovaný fluid vhodný pro každodenní ochranu tváře. Fotostabilní UV foltr poskytuje okamžitou ochranu (UVA a UVB), ochranu buněk, zpomaluje stárnutí.
Tento tónovací opalovací fluid hydratuje a zajišťuje maximální hloubkovou ochranu pokožky proti slunečnímu záření, chrání buňky hluboko uvnitř kůže.
Lehce roztíratelný krém s vysokou UVA/UVB ochranou se 100% minerálním foltrem. Matuje.
Opalovací ochranný olej s vysokým ochranným faktorem na citlivou kůži. Určeno pro obličej, krk a tělo. Je voděodolný a chrání pro UVA a UVB záření.
Zarudlá, citlivá a reaktivní pokožka potřebuje před sluncem chránit obzvlášť pečlivě. Tónovací krém s SPF 50+ zklidňuje a sjednocuje barvu pleti.
Opalovací mléko s vysokým ochranným faktorem a fotostabilními UV filtry zabezpečuje ochranu pro děti s kůži citlivou na sluneční záření.
Širokospektrálními filtry chrání kůži extrémně citlivou na sluneční záření ve vysokohorském prostředí nebo i v tropech.
Širikospektrální UV filtry chrání kůži extrémně citlivou na sluneční záření i ve vysokohorském prostředí nebo v tropech.
Pro muže a ženy s normální až suchou pletí, kteří hledají přípravek ochrany před sluncem na obličej.
Zmatňující lehká textura fluidu se lehce vstřebává. Chrání a hydratuje citlivou a intolerantní pokožku. Zlatavý odstín rozjasní vaší pleť.
Neobsahuje tuky ani emulgátory, vynikající proti slunci pro ty, kteří trpí alergiemi na slunce, pro každodenní použití, také jako základ pod make-up.
Jednoduše a rychle aplikovatelný prostředek na ochranu před slunečním zářením pro celou rodinu a pro děti od 3 let, je fotostabilní a vysoce účinný.
Pro pokožku se sklonem k UV intoleranci známé jako sluneční alergie. Každodenní prevence reakcí způsobených sluncem
Vysoká ochrana obličeje proti slunečnímu záření SPF 30. S termální vodou z La Roche-Posay.
Vysoká ochrana citlivé pokožky i s tendencí k akné. Účinný proti slunečnímu záření (UVA i UVB), bez parabenu, odolný proti vodě, 100% fotostabilní.