Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Opalovací gel, který neobsahuje tuky ani emulgátory, vynikající ochrana proti slunci pro ty, kteří trpí Mallorca akné nebo jinou alefgií na slunce.
Hypoalergenní a voděodolná tyčinka na rty s ochranným faktorem 30.
Užívejte si svou krásu bez kompromisů. Minerální make-up perfektně kryje, sjednocuje tón pleti a zároveň chrání před UV paprsky.
Krásně tónovaná pokožka, ať už je jakékoli počasí - samoopalovací sprej kůži hydratuje a dodává jí přirozeně broznový odstín.
Chraňte se před UV paprsky opravdu maximálně, a zvýrazněte přitom své opálení - obojí najednou s opalovacím mlékem ve spreji BIODERMA Photoderm Bronz.
Kvalitní ochranu před sluncem potřebuje i mastná pleť. Zmatňující fluid s SPF 30 chrání před UV paprsky a snižuje produkci kožního mazu.
Neschovávejte se, s Biodermou se nespálíte. Velmi lehký sprej chrání před UVA a UVB paprsky mimořádně spolehlivě i velmi světlou pleť.
Tyčinku použijte na citlivé oblasti vašeho těla, které chcete ochránit před slunečními paprsky... Nos, rty a okolí očí.
Ultratající mléko-gel pro vlhkou nebo suchou pleť SPF 50 přináší ochranu před slunečními paprsky, jenž je zachována i po koupání nebo sportu.
Samoopalovací přípravek pro přirozený vzhled pokožky s 8 hodinovou hydratací.
Hydratační gelově-krémová péče po opalování na obličej a tělo.
Tónovaný krém s vysokou ochranou SPF 50+, který na obličeji vytváří přirozeně hnědý odstín. Je vhodný pro citlivou pleť.
Vysoká ochrana citlivé pokožky s tendencí k akné. Účinný proti slunečnímu zážení (UVA i UVB), bez parabenu, odolný proti vodě, 100% fotostabilní.
Sprej poskytuje vysokou ochranu proti slunečnímu záření. Po aplikaci séra je pokožka posílená a svěží. Vrásky, skvrny a vady jsou viditelně zlepšeny.
Tónovaný fluid vhodný pro každodenní ochranu tváře. Fotostabilní UV foltr poskytuje okamžitou ochranu (UVA a UVB), ochranu buněk, zpomaluje stárnutí.
Tento tónovací opalovací fluid hydratuje a zajišťuje maximální hloubkovou ochranu pokožky proti slunečnímu záření, chrání buňky hluboko uvnitř kůže.
Lehce roztíratelný krém s vysokou UVA/UVB ochranou se 100% minerálním foltrem. Matuje.
Opalovací ochranný olej s vysokým ochranným faktorem na citlivou kůži. Určeno pro obličej, krk a tělo. Je voděodolný a chrání pro UVA a UVB záření.
Zarudlá, citlivá a reaktivní pokožka potřebuje před sluncem chránit obzvlášť pečlivě. Tónovací krém s SPF 50+ zklidňuje a sjednocuje barvu pleti.
Opalovací mléko s vysokým ochranným faktorem a fotostabilními UV filtry zabezpečuje ochranu pro děti s kůži citlivou na sluneční záření.
Širokospektrálními filtry chrání kůži extrémně citlivou na sluneční záření ve vysokohorském prostředí nebo i v tropech.
Širikospektrální UV filtry chrání kůži extrémně citlivou na sluneční záření i ve vysokohorském prostředí nebo v tropech.
Pro muže a ženy s normální až suchou pletí, kteří hledají přípravek ochrany před sluncem na obličej.
Zmatňující lehká textura fluidu se lehce vstřebává. Chrání a hydratuje citlivou a intolerantní pokožku. Zlatavý odstín rozjasní vaší pleť.
Neobsahuje tuky ani emulgátory, vynikající proti slunci pro ty, kteří trpí alergiemi na slunce, pro každodenní použití, také jako základ pod make-up.
Jednoduše a rychle aplikovatelný prostředek na ochranu před slunečním zářením pro celou rodinu a pro děti od 3 let, je fotostabilní a vysoce účinný.
Pro pokožku se sklonem k UV intoleranci známé jako sluneční alergie. Každodenní prevence reakcí způsobených sluncem
Vysoká ochrana obličeje proti slunečnímu záření SPF 30. S termální vodou z La Roche-Posay.
Vysoká ochrana citlivé pokožky i s tendencí k akné. Účinný proti slunečnímu záření (UVA i UVB), bez parabenu, odolný proti vodě, 100% fotostabilní.