Acai Berry pyré je 100% pyré z čerstvých plodů acai bez obsahu konzervantů, barviv a sladidel.
Šumivé tablety s příchutí jižního ovoce s obsahem 100 % doporučené denní dávky 10 zásadních vitaminů a 13 minerálních látek a stopových prvků v jedné tabletě.
CHLORELLA, potravina budoucnosti.
Čaj ze zeleného ječmene je vynikající detoxikační prostředek.
Silymarin je účinná látka pocházející ze semen Ostropestřce mariánského. Působí příznivě na játerní tkán a podporuje přirozenou detoxikaci.
Chlorella je přírodní prostředek, pro k šetrnou a přirozenou detoxikaci.
Jednobuněčná sladkovodní řasa Chlorella je nesmírně bohatým zdrojem vitaminů a chlorofylu.
Chlorella je přírodní prostředek k šetrné a přirozené detoxikaci, očistě našich vnitřních orgánů včetně zažívacího ústrojí.
Čistá 100% šťáva z granátových jablek obsahuje celou řadu vitamínů, minerálů a stopových prvků nezbytných pro přirozené fungování lidského organismu.
Zcela přírodní zdroj pohody pro vaše tělo - přeslička podporuje přirozené funkce jater a napomáhá tělu zbavovat se toxických látek.
BIO Březová šťáva napomáhá organismu při vylučování škodlivých látek.
Blahodárně působí na peristaltiku střev. Neobsahuje přidanou vodu, alkohol, zahušťovadla a cukry. Vysoká čistota - 99,42%. Bez obsahu aloinu.
Zdravý životní styl začíná očistou. Chlorella podporuje přirozenou detoxikaci organismu a dodává mu řadu minerálů a vitamínů.
100% rostlinný produkt pozitivně působí na Vaše trávení a vyprazdňování. Je určen pro řízenou diatární výživu. 
Víte jak dokáže chlorella se spirulinou působit na Váš organismus? Mimo jiné napomáhá udržovat normální střevní funkce a příznivě ovlivňuje vitalitu.
Spirulina je bohatá na množství živin, které se do organismu rychle vstřebávají a zvyšují hladinu cukru.
Aloe vera gel s borůvkou a rakytníkem přispívá k detoxikaci organismu.
Remedicum Mladý ječmen & Mladá pšenice je prospěšná zelená potravina pocházející z Nového Zélandu.
pH Minerals je doplněk stravy vhodný pro odkyselení organismu.
100% prášek z listů mladého ječmene. Svěží, enzymatický nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků, aminokyselin a vlákniny.
Univerzální antioxidant rozpustný ve vodě i v tuku, který pozitivně působí organismus. Doplněk stravy vhodný určený pro sportovní výživu.
Spirulina obsahuje velké množství kvalitních bílkovin, pomáhá zvyšovat obranyschopnost našeho organismu a také je často užívána při dietních kůrách.
Štáva z aloe a bylinek, to je koktejl vitamínů a dalších tělu velmi prospěšných látek. Ideální detox a očista pro organismus.
Šťáva Graviola je doplněk pestré stravy obsahující dužinu plodů graviola, které mají skvělou chuť a blahodárné účinky na lidský organismus.
100% extrakt z listů zeleného ječmene v prášku s příznivým působením na organismus k přípravě zdravého nápoje.
MedPharma Zelený čaj působí na imunitu a metabolismus.
Přípravek je vhodný k celkovému fyzickému posílení a pročištění organismu a jeho harmonizaci. Má výrazné antioxidační účinky.