Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Acai Berry pyré je 100% pyré z čerstvých plodů acai bez obsahu konzervantů, barviv a sladidel.
Šumivé tablety s příchutí jižního ovoce s obsahem 100 % doporučené denní dávky 10 zásadních vitaminů a 13 minerálních látek a stopových prvků v jedné tabletě.
CHLORELLA, potravina budoucnosti.
Čaj ze zeleného ječmene je vynikající detoxikační prostředek.
Silymarin je účinná látka pocházející ze semen Ostropestřce mariánského. Působí příznivě na játerní tkán a podporuje přirozenou detoxikaci.
Chlorella je přírodní prostředek, pro k šetrnou a přirozenou detoxikaci.
Jednobuněčná sladkovodní řasa Chlorella je nesmírně bohatým zdrojem vitaminů a chlorofylu.
Chlorella je přírodní prostředek k šetrné a přirozené detoxikaci, očistě našich vnitřních orgánů včetně zažívacího ústrojí.
Čistá 100% šťáva z granátových jablek obsahuje celou řadu vitamínů, minerálů a stopových prvků nezbytných pro přirozené fungování lidského organismu.
Zcela přírodní zdroj pohody pro vaše tělo - přeslička podporuje přirozené funkce jater a napomáhá tělu zbavovat se toxických látek.
BIO Březová šťáva napomáhá organismu při vylučování škodlivých látek.
Blahodárně působí na peristaltiku střev. Neobsahuje přidanou vodu, alkohol, zahušťovadla a cukry. Vysoká čistota - 99,42%. Bez obsahu aloinu.
Zdravý životní styl začíná očistou. Chlorella podporuje přirozenou detoxikaci organismu a dodává mu řadu minerálů a vitamínů.
100% rostlinný produkt pozitivně působí na Vaše trávení a vyprazdňování. Je určen pro řízenou diatární výživu. 
Víte jak dokáže chlorella se spirulinou působit na Váš organismus? Mimo jiné napomáhá udržovat normální střevní funkce a příznivě ovlivňuje vitalitu.
Spirulina je bohatá na množství živin, které se do organismu rychle vstřebávají a zvyšují hladinu cukru.
Aloe vera gel s borůvkou a rakytníkem přispívá k detoxikaci organismu.
Remedicum Mladý ječmen & Mladá pšenice je prospěšná zelená potravina pocházející z Nového Zélandu.
pH Minerals je doplněk stravy vhodný pro odkyselení organismu.
100% prášek z listů mladého ječmene. Svěží, enzymatický nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků, aminokyselin a vlákniny.
Univerzální antioxidant rozpustný ve vodě i v tuku, který pozitivně působí organismus. Doplněk stravy vhodný určený pro sportovní výživu.
Spirulina obsahuje velké množství kvalitních bílkovin, pomáhá zvyšovat obranyschopnost našeho organismu a také je často užívána při dietních kůrách.
Štáva z aloe a bylinek, to je koktejl vitamínů a dalších tělu velmi prospěšných látek. Ideální detox a očista pro organismus.
Šťáva Graviola je doplněk pestré stravy obsahující dužinu plodů graviola, které mají skvělou chuť a blahodárné účinky na lidský organismus.
100% extrakt z listů zeleného ječmene v prášku s příznivým působením na organismus k přípravě zdravého nápoje.
MedPharma Zelený čaj působí na imunitu a metabolismus.
Přípravek je vhodný k celkovému fyzickému posílení a pročištění organismu a jeho harmonizaci. Má výrazné antioxidační účinky.