Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Fit kombinace pěti přírodních látek obohacených kofeinem, které přispívají k vylučování vody a normální činnosti organizmu.
Aby tělo mohlo vylučovat všechny škodlivé látky, je zapotřebí správné fungování lymfatického systému. K tomu si přizvěte tento bylinný přípravek.
Díky velkému množství slunečního svitu a schopnosti fotosyntézy je Chlorella zdrojem drahocenných výživných látek.
Plody palmy Acai Berry obsahují koncentrace antioxidantů. Acai je prášek z plodů tropické palmy Acai Berry (Euterpe Olacera), rostlinu bohatou na esenciální nenasycené mastné kyseliny, zejména kyselin...
Pomocník při regulaci tělesné hmotnosti. Díky svému složení přispívá k pocitu plnosti.
Bio kombinace sladkovodních i mořských řas a zázvoru. Je bohatým a čistě přírodním zdrojem nutričních látek v ideální, snadno vstřebatelné formě.
Zcela přírodní zdroj pohody pro vaše tělo výtažek z Artyčoku podporuje přirozené trávení a čištění organismu.
Tekutý doplněk stravy s koncentrátem pomerančové šťávy a vitamínem E a nově také s vitamínem C a hydrolyzátem kolagenu.
Doplněk stravy Tree3Chlorella vhodný na normální stav imunitního systému a detoxikaci organismu.
Rakytníková šťáva bez přidaných sladidel, barviv a konzervantů. Působí antioxidačně a má celou řadu dalších pozitivních účinků na organismus.
Fit kombinace pěti přírodních látek obohacených kofeinem, které přispívají k vylučování vody a normální činnosti organizmu.
Spirulina je antioxidant, který se podílí na ochraně buněk před negativním působením volných radikálů.
Jedinečný zdroj karotenoidů, vitamínů a minerálů...tentokrát ve formě tabletek.
Plody tropické třešně vynikají svojí příjemně kyselou chutí, krásně červenou barvou a hlavně vysokým obsahem vitamínu C.
Moringa je strom pocházející z Himalájí, který má unikátní listy obsahující velké množství vitamínů, minerálů a proteinů.
100% čistá sladkovodní řasa Chlorella přispívá k detoxikaci organismu, podporuje trávení a posiluje jeho obranyschopnost.
Rychle, prakticky a jednoduše dodejte svému tělu nejzdravější ovoce na zemi Goji v praktických tabletách.
Oblíbená zelená řasa Chlorella Pyrenoidosa v prášku. Sladkovodní řasa s vysokým obsahem bílkovin, vitamínů a minerálů.
100% přírodní a jednoduchá, vysoce efektivní detoxikace s 30 bylinnými výtažky namíchanými v přesně specifikovaném poměru.
Doplněk stravy Goji One Detoxify je detoxikační nápoj, určený pro očistu, detoxikaci a regeneraci organismu. 
Plody Goji berry jsou vyhledávaným "všelékem" a adaptogenem. 
Spirulina BIO je modrozelená sinice s velkým množstvím přírodních, lehce stravitelných bílkovin, chlorofylu a celou řadou vitamínů a minerálů.
Obsahuje macešku, která pročišťuje krev, lípu, která působí jako antioxidant a byliny, které podporují vylučování škodlivin z těla: kopřivu, ibišek a řepík.
Oblíbený sypaný čaj, který obsahuje byliny k pročištění organismu - kopřivu, lípu a macešku.
MINERALY je zásaditá a zásadotvorná sypká směs minerálních látek pro přípravu ochuceného nápoje. Používá se při překyselení organismu.
Extrakt z listů moringy olejodárné je superpotravina, obsahující podstatné množství antioxidantů, vlákniny, vitamínů a minerálů.
Spirulina napomáhá trávení a vyplavování toxických látek z organismu bez zatížení trávicího traktu.
Látky obsažené v Graviole příznivě působí na celý organismus, zejména na normální činnost imunitního systému a celkově posiluje vitalitu organismu.
Aloe Vera Drinking gel med je tradicí ve své nejčistší podobě. Již staří Aztékové, pobývající na území dnešního Mexika, využívali přírodních účinků Aloe Vera v kombinaci s drahocenným květovým medem.
Hit posledních let, rostlinný elixír s jedinečnými účinky. O její síle svědčí i to, že na naší planetě úspěšně přežívá již 2,5 miliónu let.