Fit kombinace pěti přírodních látek obohacených kofeinem, které přispívají k vylučování vody a normální činnosti organizmu.
Aby tělo mohlo vylučovat všechny škodlivé látky, je zapotřebí správné fungování lymfatického systému. K tomu si přizvěte tento bylinný přípravek.
Díky velkému množství slunečního svitu a schopnosti fotosyntézy je Chlorella zdrojem drahocenných výživných látek.
Plody palmy Acai Berry obsahují koncentrace antioxidantů. Acai je prášek z plodů tropické palmy Acai Berry (Euterpe Olacera), rostlinu bohatou na esenciální nenasycené mastné kyseliny, zejména kyselin...
Pomocník při regulaci tělesné hmotnosti. Díky svému složení přispívá k pocitu plnosti.
Bio kombinace sladkovodních i mořských řas a zázvoru. Je bohatým a čistě přírodním zdrojem nutričních látek v ideální, snadno vstřebatelné formě.
Zcela přírodní zdroj pohody pro vaše tělo výtažek z Artyčoku podporuje přirozené trávení a čištění organismu.
Tekutý doplněk stravy s koncentrátem pomerančové šťávy a vitamínem E a nově také s vitamínem C a hydrolyzátem kolagenu.
Doplněk stravy Tree3Chlorella vhodný na normální stav imunitního systému a detoxikaci organismu.
Rakytníková šťáva bez přidaných sladidel, barviv a konzervantů. Působí antioxidačně a má celou řadu dalších pozitivních účinků na organismus.
Fit kombinace pěti přírodních látek obohacených kofeinem, které přispívají k vylučování vody a normální činnosti organizmu.
Spirulina je antioxidant, který se podílí na ochraně buněk před negativním působením volných radikálů.
Jedinečný zdroj karotenoidů, vitamínů a minerálů...tentokrát ve formě tabletek.
Plody tropické třešně vynikají svojí příjemně kyselou chutí, krásně červenou barvou a hlavně vysokým obsahem vitamínu C.
Moringa je strom pocházející z Himalájí, který má unikátní listy obsahující velké množství vitamínů, minerálů a proteinů.
100% čistá sladkovodní řasa Chlorella přispívá k detoxikaci organismu, podporuje trávení a posiluje jeho obranyschopnost.
Rychle, prakticky a jednoduše dodejte svému tělu nejzdravější ovoce na zemi Goji v praktických tabletách.
Oblíbená zelená řasa Chlorella Pyrenoidosa v prášku. Sladkovodní řasa s vysokým obsahem bílkovin, vitamínů a minerálů.
100% přírodní a jednoduchá, vysoce efektivní detoxikace s 30 bylinnými výtažky namíchanými v přesně specifikovaném poměru.
Doplněk stravy Goji One Detoxify je detoxikační nápoj, určený pro očistu, detoxikaci a regeneraci organismu. 
Plody Goji berry jsou vyhledávaným "všelékem" a adaptogenem. 
Spirulina BIO je modrozelená sinice s velkým množstvím přírodních, lehce stravitelných bílkovin, chlorofylu a celou řadou vitamínů a minerálů.
Obsahuje macešku, která pročišťuje krev, lípu, která působí jako antioxidant a byliny, které podporují vylučování škodlivin z těla: kopřivu, ibišek a řepík.
Oblíbený sypaný čaj, který obsahuje byliny k pročištění organismu - kopřivu, lípu a macešku.
MINERALY je zásaditá a zásadotvorná sypká směs minerálních látek pro přípravu ochuceného nápoje. Používá se při překyselení organismu.
Extrakt z listů moringy olejodárné je superpotravina, obsahující podstatné množství antioxidantů, vlákniny, vitamínů a minerálů.
Spirulina napomáhá trávení a vyplavování toxických látek z organismu bez zatížení trávicího traktu.
Látky obsažené v Graviole příznivě působí na celý organismus, zejména na normální činnost imunitního systému a celkově posiluje vitalitu organismu.
Aloe Vera Drinking gel med je tradicí ve své nejčistší podobě. Již staří Aztékové, pobývající na území dnešního Mexika, využívali přírodních účinků Aloe Vera v kombinaci s drahocenným květovým medem.
Hit posledních let, rostlinný elixír s jedinečnými účinky. O její síle svědčí i to, že na naší planetě úspěšně přežívá již 2,5 miliónu let.