Ostropestřec mariánský obsahuje velké množství aktivních látek, které se s úspěchem používají jako prostředek pro podporu správné funkce jaterní tkáně.
Játra jsou důležitým orgánem v lidském těle. Neutralizují jedy a jiné. Silymarin je vhodný doplněk stravy pro výživu a podporu jater.
LIPOVITAN obsahuje vitaminy a jim podobné látky, které přispívají k udržení normální činnosti jater a k normálnímu metabolismu lipidů.
Ostropestřec mariánský plod - doplněk stravy.
Játra jsou nejdůležitější orgán pro přirozenou detoxikaci našeho těla. Podpořte je olejem z ostropestřce mariánského.
Jarní očista těla. Silymarin přispívá k ochraně jater před dopady některých škodlivin (např. alkohol, průmyslové jedy, některé léky).
Doplněk stravy s obsahem ostropestřce mariánského, a tedy s látkou silymarin, která se podílí na očistě a ochraně jater před ztukovatěním.
Silymarin Duo obsahuje extrakt ostropestřce mariánského a šišáku bajkalského. Cesta k detoxikaci jater a celkové očistě organismu.
Preparát obsahuje práškový kořen rostliny kudzu (Pueraria lobata) obohacený o extrakt z jejího kořene a je zdrojem rostlinných izoflavonoidů.
Liverax obsahuje unikátní kombinaci přírodních látek, které podporují normální funkci jater.
Granulovaný plod podporuje normální funkci jater a žlučníku. Je významným zdrojem vitamínu E. Udržuje normální hladinu cholesterolu v krvi.
Ostropestřec mariánský podporuje detoxikační schopnost jater a tím přispívá k detoxikaci organismu.
Čaj sypaný ostropestřec mariánský 120 g.
Čaj příznivě působí na posilnění činnosti jater, pomáhá při jejich detoxikaci a zlepšuje trávení.
Sprchujete se denně, ale myslíte také na vnitřní očistu? Ostropestřec podporuje detoxikační schopnosti našich jater.
Jaro si žádá očistu organismu, a to zejména jater. Využijte pro ni ostropestřec mariánský, který je obsažen v tomto doplňku stravy.
Zcela přírodní zdroj pohody pro vaše tělo - šťáva z ostropestřce podporuje přirozenou detoxikaci organismu a funkci jater.
Játra jsou důležitým orgánem v lidském těle. Neutralizují jedy a jiné. Silymarin je vhodný doplněk stravy pro výživu a podporu jater.
Sypaný himálajský ajurvedský čaj na odvykání a abtinenci. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určeno pro děti a těhotné ženy. 
Ostropestřec mariánský podporuje regeneraci jaterních buněk a pomáhá chránit játra, čímž udržuje jejich základní funkce a podporuje očistu těla.
Tobolky působící příznivě na činnost jater.
Ostropestřec mariánský je stará léčivá rostlina pocházející ze Středomoří. Příznivě působí při detoxikaci
Pro jarní očistu těla - regeneruje jaterní buňky, detoxikuje a chrání játra před škodlivými látkami. Příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu.
Svým játrům a ledvinám dopřejte obzvláště po zimě tuto unikátní kombinaci ostropestřce mariánského, kopřivy a smetánky lékařské.
Olej lisovaný za studena je nejúčinnější forma zpracování ostropestřece. Zlepšuje stav jater, pomáhá při trávení, pročišťuje tělo.