Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ostropestřec mariánský obsahuje velké množství aktivních látek, které se s úspěchem používají jako prostředek pro podporu správné funkce jaterní tkáně.
Játra jsou důležitým orgánem v lidském těle. Neutralizují jedy a jiné. Silymarin je vhodný doplněk stravy pro výživu a podporu jater.
LIPOVITAN obsahuje vitaminy a jim podobné látky, které přispívají k udržení normální činnosti jater a k normálnímu metabolismu lipidů.
Ostropestřec mariánský plod - doplněk stravy.
Játra jsou nejdůležitější orgán pro přirozenou detoxikaci našeho těla. Podpořte je olejem z ostropestřce mariánského.
Jarní očista těla. Silymarin přispívá k ochraně jater před dopady některých škodlivin (např. alkohol, průmyslové jedy, některé léky).
Doplněk stravy s obsahem ostropestřce mariánského, a tedy s látkou silymarin, která se podílí na očistě a ochraně jater před ztukovatěním.
Silymarin Duo obsahuje extrakt ostropestřce mariánského a šišáku bajkalského. Cesta k detoxikaci jater a celkové očistě organismu.
Preparát obsahuje práškový kořen rostliny kudzu (Pueraria lobata) obohacený o extrakt z jejího kořene a je zdrojem rostlinných izoflavonoidů.
Liverax obsahuje unikátní kombinaci přírodních látek, které podporují normální funkci jater.
Granulovaný plod podporuje normální funkci jater a žlučníku. Je významným zdrojem vitamínu E. Udržuje normální hladinu cholesterolu v krvi.
Ostropestřec mariánský podporuje detoxikační schopnost jater a tím přispívá k detoxikaci organismu.
Čaj sypaný ostropestřec mariánský 120 g.
Čaj příznivě působí na posilnění činnosti jater, pomáhá při jejich detoxikaci a zlepšuje trávení.
Sprchujete se denně, ale myslíte také na vnitřní očistu? Ostropestřec podporuje detoxikační schopnosti našich jater.
Jaro si žádá očistu organismu, a to zejména jater. Využijte pro ni ostropestřec mariánský, který je obsažen v tomto doplňku stravy.
Zcela přírodní zdroj pohody pro vaše tělo - šťáva z ostropestřce podporuje přirozenou detoxikaci organismu a funkci jater.
Játra jsou důležitým orgánem v lidském těle. Neutralizují jedy a jiné. Silymarin je vhodný doplněk stravy pro výživu a podporu jater.
Sypaný himálajský ajurvedský čaj na odvykání a abtinenci. Jedná se pouze o doplněk stravy. Není určeno pro děti a těhotné ženy. 
Ostropestřec mariánský podporuje regeneraci jaterních buněk a pomáhá chránit játra, čímž udržuje jejich základní funkce a podporuje očistu těla.
Tobolky působící příznivě na činnost jater.
Ostropestřec mariánský je stará léčivá rostlina pocházející ze Středomoří. Příznivě působí při detoxikaci
Pro jarní očistu těla - regeneruje jaterní buňky, detoxikuje a chrání játra před škodlivými látkami. Příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolu.
Svým játrům a ledvinám dopřejte obzvláště po zimě tuto unikátní kombinaci ostropestřce mariánského, kopřivy a smetánky lékařské.
Olej lisovaný za studena je nejúčinnější forma zpracování ostropestřece. Zlepšuje stav jater, pomáhá při trávení, pročišťuje tělo.