Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ostropestřec mariánský obsahuje velké množství aktivních látek, které se s úspěchem používají jako prostředek pro podporu správné funkce jaterní tkáně.
Výživový doplněk pro ochranu jater, antioxidant.
Fit kombinace pěti přírodních látek obohacených kofeinem, které přispívají k vylučování vody a normální činnosti organizmu.
Čistící a detoxikační účinky - to jsou vlastnosti, kterými se pyšní křemelina.
Aby tělo mohlo vylučovat všechny škodlivé látky, je zapotřebí správné fungování lymfatického systému. K tomu si přizvěte tento bylinný přípravek.
Tradiční bylinný produkt. Imunita v normě. Přirozená obranyschopnost organismu. Udržuje kloubní aparát.
Díky velkému množství slunečního svitu a schopnosti fotosyntézy je Chlorella zdrojem drahocenných výživných látek.
Játra jsou důležitým orgánem v lidském těle. Neutralizují jedy a jiné. Silymarin je vhodný doplněk stravy pro výživu a podporu jater.
Japonská sladkovodní řasa Chlorella vulgaris je bohatý komplex esenciálních aminokyselin, chlorofylu, řady minerálů a vitaminů, nenasycených mastných kyselin, karotenoidů a nukleových kyselin. Obsahuj...
Plody palmy Acai Berry obsahují koncentrace antioxidantů. Acai je prášek z plodů tropické palmy Acai Berry (Euterpe Olacera), rostlinu bohatou na esenciální nenasycené mastné kyseliny, zejména kyselin...
LIPOVITAN obsahuje vitaminy a jim podobné látky, které přispívají k udržení normální činnosti jater a k normálnímu metabolismu lipidů.
Ostropestřec mariánský plod - doplněk stravy.
Pomocník při regulaci tělesné hmotnosti. Díky svému složení přispívá k pocitu plnosti.
Bio kombinace sladkovodních i mořských řas a zázvoru. Je bohatým a čistě přírodním zdrojem nutričních látek v ideální, snadno vstřebatelné formě.
Játra jsou nejdůležitější orgán pro přirozenou detoxikaci našeho těla. Podpořte je olejem z ostropestřce mariánského.
Zcela přírodní zdroj pohody pro vaše tělo výtažek z Artyčoku podporuje přirozené trávení a čištění organismu.
Jarní očista těla. Silymarin přispívá k ochraně jater před dopady některých škodlivin (např. alkohol, průmyslové jedy, některé léky).
Maqui Pure je vhodný k posílení a pročištění organismu a jeho harmonizaci. Má výrazné antioxidační účinky.
Tekutý doplněk stravy s koncentrátem pomerančové šťávy a vitamínem E a nově také s vitamínem C a hydrolyzátem kolagenu.
Doplněk stravy Tree3Chlorella vhodný na normální stav imunitního systému a detoxikaci organismu.
Bere vám něco energii? Detoxikujte se s Wurm-Ex, který podporuje tělo v přirozené obraně před vnitřními parazity.
Rakytníková šťáva bez přidaných sladidel, barviv a konzervantů. Působí antioxidačně a má celou řadu dalších pozitivních účinků na organismus.
Fit kombinace pěti přírodních látek obohacených kofeinem, které přispívají k vylučování vody a normální činnosti organizmu.
Spirulina je antioxidant, který se podílí na ochraně buněk před negativním působením volných radikálů.
Doplněk stravy s obsahem ostropestřce mariánského, a tedy s látkou silymarin, která se podílí na očistě a ochraně jater před ztukovatěním.
Jedinečný zdroj karotenoidů, vitamínů a minerálů...tentokrát ve formě tabletek.
Silymarin Duo obsahuje extrakt ostropestřce mariánského a šišáku bajkalského. Cesta k detoxikaci jater a celkové očistě organismu.
Plody tropické třešně vynikají svojí příjemně kyselou chutí, krásně červenou barvou a hlavně vysokým obsahem vitamínu C.
Moringa je strom pocházející z Himalájí, který má unikátní listy obsahující velké množství vitamínů, minerálů a proteinů.