Ostropestřec mariánský obsahuje velké množství aktivních látek, které se s úspěchem používají jako prostředek pro podporu správné funkce jaterní tkáně.
Výživový doplněk pro ochranu jater, antioxidant.
Fit kombinace pěti přírodních látek obohacených kofeinem, které přispívají k vylučování vody a normální činnosti organizmu.
Čistící a detoxikační účinky - to jsou vlastnosti, kterými se pyšní křemelina.
Aby tělo mohlo vylučovat všechny škodlivé látky, je zapotřebí správné fungování lymfatického systému. K tomu si přizvěte tento bylinný přípravek.
Tradiční bylinný produkt. Imunita v normě. Přirozená obranyschopnost organismu. Udržuje kloubní aparát.
Díky velkému množství slunečního svitu a schopnosti fotosyntézy je Chlorella zdrojem drahocenných výživných látek.
Játra jsou důležitým orgánem v lidském těle. Neutralizují jedy a jiné. Silymarin je vhodný doplněk stravy pro výživu a podporu jater.
Japonská sladkovodní řasa Chlorella vulgaris je bohatý komplex esenciálních aminokyselin, chlorofylu, řady minerálů a vitaminů, nenasycených mastných kyselin, karotenoidů a nukleových kyselin. Obsahuj...
Plody palmy Acai Berry obsahují koncentrace antioxidantů. Acai je prášek z plodů tropické palmy Acai Berry (Euterpe Olacera), rostlinu bohatou na esenciální nenasycené mastné kyseliny, zejména kyselin...
LIPOVITAN obsahuje vitaminy a jim podobné látky, které přispívají k udržení normální činnosti jater a k normálnímu metabolismu lipidů.
Ostropestřec mariánský plod - doplněk stravy.
Pomocník při regulaci tělesné hmotnosti. Díky svému složení přispívá k pocitu plnosti.
Bio kombinace sladkovodních i mořských řas a zázvoru. Je bohatým a čistě přírodním zdrojem nutričních látek v ideální, snadno vstřebatelné formě.
Játra jsou nejdůležitější orgán pro přirozenou detoxikaci našeho těla. Podpořte je olejem z ostropestřce mariánského.
Zcela přírodní zdroj pohody pro vaše tělo výtažek z Artyčoku podporuje přirozené trávení a čištění organismu.
Jarní očista těla. Silymarin přispívá k ochraně jater před dopady některých škodlivin (např. alkohol, průmyslové jedy, některé léky).
Maqui Pure je vhodný k posílení a pročištění organismu a jeho harmonizaci. Má výrazné antioxidační účinky.
Tekutý doplněk stravy s koncentrátem pomerančové šťávy a vitamínem E a nově také s vitamínem C a hydrolyzátem kolagenu.
Doplněk stravy Tree3Chlorella vhodný na normální stav imunitního systému a detoxikaci organismu.
Bere vám něco energii? Detoxikujte se s Wurm-Ex, který podporuje tělo v přirozené obraně před vnitřními parazity.
Rakytníková šťáva bez přidaných sladidel, barviv a konzervantů. Působí antioxidačně a má celou řadu dalších pozitivních účinků na organismus.
Fit kombinace pěti přírodních látek obohacených kofeinem, které přispívají k vylučování vody a normální činnosti organizmu.
Spirulina je antioxidant, který se podílí na ochraně buněk před negativním působením volných radikálů.
Doplněk stravy s obsahem ostropestřce mariánského, a tedy s látkou silymarin, která se podílí na očistě a ochraně jater před ztukovatěním.
Jedinečný zdroj karotenoidů, vitamínů a minerálů...tentokrát ve formě tabletek.
Silymarin Duo obsahuje extrakt ostropestřce mariánského a šišáku bajkalského. Cesta k detoxikaci jater a celkové očistě organismu.
Plody tropické třešně vynikají svojí příjemně kyselou chutí, krásně červenou barvou a hlavně vysokým obsahem vitamínu C.
Moringa je strom pocházející z Himalájí, který má unikátní listy obsahující velké množství vitamínů, minerálů a proteinů.