Tělový krém, který intenzivně vyživuje pokožku dětí a kojenců. Regeneruje lokalizované suché oblasti.
Okamžitě zklidňuje začervenalou, suchou a podrážděnou dětskou pokožku.
Nejen miminkovské čeníšky chraňte měsíčkovým krémem Weleda. Je určený na zklidnění a výživu citlivé pokožky obličeje. Již od prvního dne života.
Zadeček vašeho miminka bude zářit jako květ měsíčku lékařského. Jemná dětská pokožka se nemá šanci ani začervenat, krém Weleda to prostě nedovolí.
Ochranný krém s Bio měsíčkem lékařským je vhodný na pokožku v oblasti plenek, podporuje přirozený vývoj zdravé dětské pokožky.
Dětský zimní krém chrání, vyživuje a intenzivně pečuje o jemnou dětskou pleť při větru, mrazivém počasí či extrémních povětrnostních podmínkách.
Výživný krém s obsahem karité a jojobového oleje, vitaminu E a panthenolu.
HiPP Pleťový krém intenzivně pečuje o pokožku a spolehlivě ji chrání, obsahuje přírodní BIO mandlový olej. Krém se lehce roztírá, rychle se vsakuje a zanechává pokožku hebkou.
Vitamínová mast pro děti na promašťování problematické, suché pokožky.
CutisHelp řada mimi je speciálně zaměřena k péči o přecitlivělou novorozeneckou a dětskou pokožku zejména při projevech kožních problémů a onemocnění.
Krém na opruzeniny chrání zadeček dítěte před vznikem opruzenin, zabraňuje podráždění pokožky způsobené vlhkostí, hlavně v oblasti plenek.
Měsíčkový pleťový krém chrání a pěstí citlivou pokožku obličeje kojenců i dětí, udržuje ji vláčnou, chrání před vysušením.
Vaše láska je pro děťátko to nejdůležitější a hladký růžový zadeček vašeho miminka a jeho klidný spánek přispěje k vaší i jeho spokojenosti.
Vysoce kvalitní BIO olej chrání citlivou pokožku dětí a kojenců před ztrátou hydratace.
Je vhodný ke každodennímu ošetření a k ochraně dětské pokožky, zejména večer po koupeli.
Dětské krémové mýdlo pro každodenní péči jemně čistí pokožku rukou a nevysušuje ji.
Krém nejen na dětskou kůži, který má rychlý hydratační účinek a poskytuje zmírnění obtíží u každého typu pokožky.
S použitím jemných kosmetických produktů HiPP můžete chránit pokožku Vašeho miminka před vnějšími vlivy.
Tento výživný krém je vhodný k ošetření obličeje i celého těla. Dobře se roztírá a vytváří na pokožce jemnou ochrannou vrstvu.
Vysoký obsah vitamínu E nabízí přirozenou ochranu proti tvoření vrásek, zvyšuje schopnost pokožky vázat vlhkost a činí ji jemnou a vláčnou.
Měsíčkový dětský krém Weleda vyživuje pokožku, podporuje její přirozené funkce a hydrataci pokožky, výtažky z měsíčku lékařského ve 100% BIO kvalitě mají hojivé a zklidňující účinky.
Weleda krém je ideální pro miminko i pro citlivou kůži, proto ho ráda užívá celá rodina. Ošetří drobné neduhy pokožky a chrání vási ve špatném počasí.
Zklidnění a pohlazení potřebují nejen nervy, ale i pokožka a především jemná kůže vašich dětí. Zklidňující mléko si poradí s každým podrážděním.
Dětský krém s heřmánkem pro každodenní péči Little Siberica zajišťuje šetrnou péči o něžnou pleť dítěte po celý den.
Chřaňte jemnou dětskou pokožku před vznikem podráždění a opruzenin, díky speciálnímu složení krému MEDPHARMA.
Ochranný a výživný tělový krém pro normální a suchou dětskou pokožku oslabenou nepříznivými vnějšími vlivy.
Hydratační krém na obličej a tělo je ideální pro každodenní hydrataci kojenců a dětí. Účinně a trvale hydratuje, chrání kůži před vysoušením.
Účinně chrání citlivou pokožku před vznikem opruzenin v oblasti plenek. Lanolin a oxid zinečnatý chrání jemnou pokožku spolehlivě před vlhkostí.
Hydratační krém na obličej a tělo intenzivně vyživuje, chrání a udržuje v rovnováze citlivou dětskou pokožku.