Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Jemně myje, zklidňuje a chrání citlivou dětskou pokožku i vlásky. S organickým bambuckým máslem a Omega-6 mastnými kyselinami. 
Tento pH neutrální gel, v jemnosti jde ještě dál a pomáhá doplňovat důležité živiny, které v pokožce udržují její přirozenou vlhkost.
CutisHelp řada mimi je speciálně zaměřena k péči o přecitlivělou novorozeneckou a dětskou pokožku zejména při projevech kožních problémů a onemocnění.
Kelual emulze zmírňuje svědění a potlačuje zčervenání.
S měsíčkem lékařským jemně vyčistí pokožku obličeje i celého těla. Bez vysoušení, vyrážek či pálení očí. Oftalmologicky testováno.
Šetrná péče pro děti bez parabenů a mýdla. Extrakt z heřmánku působí na přirozenou obranyschopnost pokožky a navíc jemně voní.
Obsahuje směs bylinných extraktů, které působí na dětskou pokožku protizánětlivě a zklidňují ji. Zabraňuje vysoušení, a je proto určena pro citlivou a suchou pokožku.
Saforelle pediatrie jemný Čistící gel - neobsahuje mýdlo. Jeho složení je obohaceno o zvlhčující látky. Aktivní složka Lopuch větší je známa svými zklidňujícími účinky na podrážděnou pokožku. Pro jemn...
Mytí teď bude ještě větší zábava s krémovou čistící pěnou v roztomilém dávkovači ve tvaru kachničky
Krémová mycí pěna pro citlivou dětskou pokožku rukou i obličeje. 
S kalciem šetrně pečuje o citlivou dětskou pokožku, zejména v oblasti plenek. Účinně předchází vzniku opruzenin. 
Dětská mycí emulze je doporučována ke každodennímu mytí dětské pokožky. Upevňuje odolnost citlivé dětské pokožky.
ABCDerm H2O zjemňuje podráždění a zčervenaní pokožky a pomáhá zachovávat hydrolipidový film.
Jemný čistící olej od prvního použití zklidňuje a vyživuje citlivou pokožku s tendencí ke svědění. 
Dopřejte svému děťátku uklidňující koupel každý den.
Dětská mycí emulze je doporučována ke každodennímu mytí dětské pokožky. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště.