Jemně myje, zklidňuje a chrání citlivou dětskou pokožku i vlásky. S organickým bambuckým máslem a Omega-6 mastnými kyselinami. 
Tento pH neutrální gel, v jemnosti jde ještě dál a pomáhá doplňovat důležité živiny, které v pokožce udržují její přirozenou vlhkost.
CutisHelp řada mimi je speciálně zaměřena k péči o přecitlivělou novorozeneckou a dětskou pokožku zejména při projevech kožních problémů a onemocnění.
Kelual emulze zmírňuje svědění a potlačuje zčervenání.
S měsíčkem lékařským jemně vyčistí pokožku obličeje i celého těla. Bez vysoušení, vyrážek či pálení očí. Oftalmologicky testováno.
Šetrná péče pro děti bez parabenů a mýdla. Extrakt z heřmánku působí na přirozenou obranyschopnost pokožky a navíc jemně voní.
Obsahuje směs bylinných extraktů, které působí na dětskou pokožku protizánětlivě a zklidňují ji. Zabraňuje vysoušení, a je proto určena pro citlivou a suchou pokožku.
Saforelle pediatrie jemný Čistící gel - neobsahuje mýdlo. Jeho složení je obohaceno o zvlhčující látky. Aktivní složka Lopuch větší je známa svými zklidňujícími účinky na podrážděnou pokožku. Pro jemn...
Mytí teď bude ještě větší zábava s krémovou čistící pěnou v roztomilém dávkovači ve tvaru kachničky
Krémová mycí pěna pro citlivou dětskou pokožku rukou i obličeje. 
S kalciem šetrně pečuje o citlivou dětskou pokožku, zejména v oblasti plenek. Účinně předchází vzniku opruzenin. 
Dětská mycí emulze je doporučována ke každodennímu mytí dětské pokožky. Upevňuje odolnost citlivé dětské pokožky.
ABCDerm H2O zjemňuje podráždění a zčervenaní pokožky a pomáhá zachovávat hydrolipidový film.
Jemný čistící olej od prvního použití zklidňuje a vyživuje citlivou pokožku s tendencí ke svědění. 
Dopřejte svému děťátku uklidňující koupel každý den.
Dětská mycí emulze je doporučována ke každodennímu mytí dětské pokožky. Díky svému pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu přirozeného ochranného pláště.