Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Měsíčkový olej Weleda zjemnění a ochrání pokožku miminka i vás a díky snadnému vstřebávání působí protizánětlivě i uvnitř.
Směs BIO éterických olejů pro posílení přirozené obranyschopnosti, proti nachlazení, pro uvolnění ucpaného nosu a pro klidné dýchání.
Připravené na spánek, zklidněné a spokojené, takové bude vaše miminko po namazání dětským olejem pro dobré spaní. A vy budete mít také klidný večer.
Sebamed dětský olej - ideální kosmetický prostředek pro jemné čištění dětské pokožky pod plenami.
Baby olej s obsahem slunečnicového oleje a měsíčkového extraktu šetrně čistí jemnou pokožku a dodává jí lipidy.
Nebudete chtít přestat vaše miminko hladit, protože jeho pokožka bude sametová a vláčná díky aloe vera, která má zklidňující a hydratační účinky.
100% přírodní masážní olej pomůže v péči o vaše miminko během chladných dnů a chránit jej proti nachlazení. Vhodný pro děti od 3 měsíců a pro těhotné.
Olej s obsahem slunečnicového oleje a měsíčkového extraktu šetrně čistí jemnou pokožku a dodává jí lipidy.
Bohatý na látky vyživující pokožku s vitamíny A, B a E, které mají velmi příznivý vliv na udržování zdravé pokožky.
Použijte měsíčkový olej Weleda na promazání a masáž svého malého (a klidně i velkého) miláčka. Olej vaše miláčky chrání, provoňuje a opečuje s láskou.
Tento olejíček je určený k ošetření a čištění jemné pokožky kojenců.
Dětský zklidňující olej pro každodenní péči má lehkou texturu, dokonale vstřebává bez zanechání mastného lesku, pečuje o citlivou pokožku miminka.
100% přírodní hojivý olejíček na modřiny a boule s Arnikou. Vhodný pro miminka od 3 měsíců a těhotné ženy od 3 měsíce těhotenství.
Směs čistých éterických olejů pro uvolnění a klidný spánek. Vhodná pro miminka od 3. měsíce a těhotné ženy od 3 měsíců těhotenství.
100% přírodní masážní olej v bio kvalitě na bolavé bříško a proti nadýmání. Vhodný pro miminka od narození.
100% přírodní masážní olej pro chvilky relaxace a pohody s vaším miminkem. Vhodný pro miminka od narození.
I děti milují masáž a ideální na tu pro miminka je tento dětský olej, který zadrží v dětské pokožce potřebné množství vody a jemně ji zvláční.
Johnson's Baby Olejový gel s vůní květů
Pomáhá pokožce udržovat přirozenou rovnováhu hydratace.
Masážní tělový olej pomůže vašemu miminku přinést klid a sladký spánek. Vhodný pro děti a miminka od 3 měsíců.
100% přírodní tyčinka proti nevolnosti a zvracení pro miminka od 3 měsíců a proti těhotenským nevolnostem.
Baby sebamed s hodnotou pH 5,5 má speciální složení, které posiluje odolnost dětské pokožky. Redukuje strie a zabraňuje jejich novému vzniku v těhotenství i po porodu.
Vynikající olej pro péči o citlivou pokožku nejen dětí.
Co takhle své děťátko namasírovat? Přírodní olejíček pro ty nejmenší pečuje o dětskou pokožku nejen v oblasti plenky, ale po celém těle.
Dětský masážní olej z prvosenky navržený speciálně pro děti vyživuje pokožku, má zklidňující a protizánětlivý účinek.
Zapojte do péče o pokožku miminka přírodní a šetrnou péči čistého kokosového oleje.
Dětský olej představuje jemnou péči a ochranu pro tu nejcitlivější dětskou pokožku. Vyvinuto ve spolupráci s maminkami a odborníky!
100% přírodní hojivý olejíček na odřeniny, rozbité lokty a lehké popáleniny. Vhodný pro miminka od 3 měsíců a těhotné ženy od 3 měsíce těhotenství.
100% přírodní ochranný olejíček proti nachlazení a k posílení obranyschopnosti v chladném ročním období s častým výskytem nachlazení.
S vitamínem E a olivovým olejem zabraňuje vysušení a chrání citlivou dětskou pleť před opruzením a zarudnutím.