Zklidňuje podrážděnou pokožku a současně ji chrání a ošetřuje.
Velmi šetrně myje citlivou dětskou pokožku a chrání ji před vysoušením.
Zvláčňující koupel je vhodná na mytí tělíčka i prvních vlásků vašeho drobečka. Obsahuje přídavek dětského oleje, který pokožku krásně promaže.
Bambusové dětské žínky T-TOMI jsou vyrobeny z vysoce savého a jemného bambusového froté, které je velmi příjemné k citlivé dětské pokožce.
Dětská koupel Baby pure umyje dokonale vaše miminko a přitom zachová jeho pokožku jemnou a nepodrážděnou. Užít si ji mohou už i novorozenci.
Originální mycí houba pro koupel plnou her a radosti.
Sebamed dětská pěna do koupele je doporučována k mytí dětské pokožky.
Vaše miminko se pobaví při cachtání a vy můžete bát klidná, protože takto koupel obsahuje i tělové mléko. Miminko tak bude čisté i opečované.
Jemné dětské toaletní mýdlo s přísadou z avokádového oleje.
Vykoupejte sebe i své děti v bylinkách. Koupel bude o hladivém zklidňujícím zážitku před spaním.
Dětská pěna do koupele Linteo Baby obsahuje jemné a podpůrné látky, které vyživují pokožku, udržují ji vláčnou a chrání před vysycháním.
Dětská pěna pro koupání před spaním s přírodními ingrediencemi má uklidňující a relaxační účinky.
Praktické žínky můžete použít nejen ke koupání, ale také jako ubrousky na cesty, na utírání a pro další široké využití.
Dětská koupel je vhodná pro mytí děťátka ve vaně, zklidnuje, ošetřuje a chrání.
Bambusové dětské žínky jsou vyrobeny z vysoce savého a jemného bambusového froté, které je velmi příjemné k citlivé dětské pokožce.
Koupel s olivovým olejem je vhodná pro šetrné mytí a ošetřování dětské pokožky.
4-dílná souprava se skládá z batůžku na záda, mycí houby, mycího zvířátka, mycího a masážního pásu
Vykoupejte vaše miminko jen v bylinkách, něžně ho umyjte i promazejte a to vše při koupeli. Miminko bude spokojené a v pohodě a vy ušetříte čas.
Pěnivý olej do sprchy i do koupele, bohatý na vyživující oleje a glycerin, jemně čistí a pomáhá posilovat kožní bariéru a předcházet vzniku svědění.
Dove Baby Head To Toe Wash pěna do koupele Rich Moisture 200ml
Kvalitní spánek dodá vašemu děťátku sílu pro zdravý růst. Klidný spánek vašeho děťátka zajistí koupel pro dobré spaní od Johnson´s baby.
Pěna do kpupele úřizpůsobená pro jenou dětskou pleť.
Měkoučká froté žínka z vysoce savého, bambusového materiálu je velmi příjemná k citlivé dětské pokožce. Má široké využití. Rozměr žínky je 25 x 25 cm.
Mléko je pro miminka nezbytné v potravě i pro pokožku. Mýdlo s mlékem obsahuje šetrné změkčovače, a tak bude koupel miminka jedním velkým mazlením.
Umýt tělo i vlásky najednou šetří váš čas i trpělivost miminka. Koupel je speciálně vyvinutá pro citlivou pokožku novorozenců.
Dětská pěna do koupele. Ochrana proti vysušení. Extra jemné mytí 100% bez mýdla a zásah s aktivním mycím komplexem čistí jemně pokožku bez vysoušení.
Určen ke každodennímu mytí celého těla od hlavy až k patě.
Legraci se spoustou bublin si užijete společně s vaším děťátkem s koupelí a gelem v jednom. Vytvoří pěnu, šetrně umyje a nevysušuje pokožku.