Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Přípravek jemně pečuje o citlivou dětskou pokožku při koupání. Obsahuje přísady doplňující lipidy a chrání pro vysychání pokožky.
Dětský šampon myje jemně a šetrně dětské vlásky a usnadňuje jejich rozčesávání.
Už žádné žádné slzy! Schauma Kids šampon a balzám pro holčičky šetrně myje a chrání před vysušením.
Tento balzám pečuje o vlasy a nezamotává je. Speciální formule balzámu pomáhá pečovat o jemné, kudrnaté a nepoddajné vlasy dětí.
Dětský šampon myje jemně a šetrně dětské vlásky s heřmánkovým extraktem a výtažekem z lipového květu.
Šetrně pomáhá odstraňovat mléčnou krustu a zabraňuje jejímu vzniku.
HiPP Šampón jemně myje, je šetrný k očím a velmi dobře snášenlivý s pokožkou – ideální pro citlivou pokožku dětské hlavy.
Multivitamínový šampon a sprchový gel pro kluky. Šetrně myje citlivé dětské vlasy a nepálí do očí.
Maminky, dopřejte dětem bio pohlazení od dětského šamponu Weleda. Nepálí do očí, můžete s ním mýt i tělíčko a dítko si užije s pěnou spoustu legrace.
Dětský šampon bez slz dobře pění a jemně čistí dětské vlásky bez vysoušení pokožky.
Jemný šampon pro dětskou pokožku hlavy. Obsahuje jemné aktivní čisticí složky, které respektují pokožku hlavy i těch nejmenších.
Zklidňující, hypoalergenní šampon jemně myje vlásky i pokožku těla. Vhodný i pro pokožku se sklonem k ekzemu.
Pro lesklejší a hedvábně jemné vlásky. Bez oplachování, se složením "Už ani slzu". Hypoalergenní.
Jemný šampon pro děti a kojence určený pro každodenní péči.
Revlon Revlon Equave Kids 2in1 Shampoo Šampon pro dětské vlásky.
Vyberte pro své děťátko tu nejšetrnější péči bez alkoholu, parabenů a barviv a užívejte si při koupání jen smích a cákání.
Dove Baby šampon jemně čistí a zároveň pomáhá hydratovat a doplňovat důležité živiny pokožce hlavičky dítěte.
Je vhodný pro každodenní péči.Šetrně umývá vlasy a dodá jim hebkost a lesk.Nedráždí oči. Olivový olej příznivě působí na vlasy i pokožku.
Šetrně myje citlivou dětskou pokožku i jemné vlásky. Složení s Heřmánkem zklidňuje pokožku a pomáhá předcházet jejímu podráždění.
Šampon a mycí gel v jednom je šetrný k dětské pokožce. Vykouzlete svým dětem úsměv díky Mimoňovi – legrační pokladničce!
Jemný a šetrný šampon, který při kontaktu s očima nevyvolává dětský pláč. Balení s praktickým dávkovačem.
Mýdlo s přídavkem medu pomůže k dobrému spánku vašeho děťátka a obsahuje šetrné změkčovací přísady, které zanechávají pokožku miminka krásně hebkou.
Příjemný šampon určený pro miminka i batolátka. Je krásně uklidňující a navíc neštípe do očiček, takže mytí vlásků nebude u vás doma žádný boj.
Lehký šampon pravidelné mytí dětských vlásků. 
Mýdlo pro ty nejmenší - každý den šetrně a jemně myje pokožku i vlásky vašeho miminka. Vhodný i pro dospělé s velmi citlivou pokožkou.
Emulze k mytí od hlavy až k patě s povzbuzující vůní máty. Nevysušuje pokožku, je šetrná k očím, z přírodních surovin, vyvinutá pro dětskou pokožku.
Chraňte dětskou pokožku i vlásky před vysoušením v průběhu mytí.
Šampon je velmi jemný k dětské pokožce a dlouhé vlasy se po jeho použití lépe rozčesávají.
Speciální složení obsahující micely zbaví vlásky nečistot bez potřeby drhnutí. Krémová pěna se jednoduše omývá. Vlásky jsou rozmotané, hebké a zářící zdravím, s krásně čistou vůní.
Revlon Revlon Equave Kids 2in1 Conditioner Neoplachovací kondicioner ve spreji pro dětské vlásky.