Digitální teploměr umožňuje snadné a pohodlné měření teploty.
Přesný, spolehlivý teploměr ve tvaru kačenky ke kontrole teploty vody připravované koupací lázně s dobře čitelnou stupnicí.
Přesný, spolehlivý teploměr ve tvaru delfína ke kontrole teploty vody připravované koupací lázně s dobře čitelnou stupnicí.
Teploměr do vody je praktickou pomůckou pro matky. Vyrobeno z vysoce odolné umělé hmoty.
Daisy color je přesný, vodotěsný digitální teploměr v dudlíku z pevného silikonu.
Abyste měla při koupeli stále na očích teplotu vody, je NUK teploměr opatřen dobře čitelnou stupnicí a obvyklá rtuť nahrazena řepkovým olejem.
Digitální teploměr pro rychlé a přesné změření teploty.
Dokáže během několika vteřin bez kontaktu s pokožkou změřit tělesnou teplotu. Je tedy hygienický a bezpečný.
Digitální teploměr měří teplotu v uchu nebo na čele a pro měření povrchové teploty (dětská koupel, kojenecké lahve).Automatické vypínání. Snadno čitelný LCD displej. Ideální pro noční měření
Dětský digitální teploměr s pružným koncem pro snadné a rychlé měření umí změřit teplotu do 10 vteřin, je voděodolný, bez rtuti, bez skla.
Pohodlné a šetrné měření teploty infračerveným bezdotykovým teploměrem, při kterém nemusíte dítě vůbec budit.
Cemio Metric 304 Rapid Flex pro děti je digitální teploměr pro měření tělesné teploty, vhodný jak pro děti, tak pro dospělé.
Multifunkční kontaktní teploměr 6v1 měří během cca 1 sekundy teplotu těla, povrchu např. kojenecké lahve a okolí. Zvláště vhodný pro děti.
Přesný, spolehlivý teploměr ve tvaru žábky na kontrolu teploty vody připravované koupací lázně s dobře čitelnou stupnicí.