Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Geladrink Ferritin je kolagenní výživa kostí a chrupavek kloubů obohacená o železo a měď v organické formě.
Geladrink Artrodiet s příchutí broskev je nápoj s vysokým obsahem antioxidantů a vitamínů, které svým speciálním složením vyživují vaše chrupavky a kosti.
Unikátní šestisložková kloubní výživa s antioxidanty pro akutní i chronické bolesti pohybového systému.
Geladrink Forte je kloubní výživou, pro dostatečnou podporu vašich pojivových tkání při zvýšené i normální fyzické aktivitě.
Působí na pohyblivost kloubů.
Geladrink je doplněk stravy určený pro plnohodnotnou výživu nejenom vašich kloubů, kostí i chrupavek.
ORTOPRIM H obsahuje glukosaminsulfát. 2KC1 a hyaluronát sodný.
Výtažek z novozélandských slávek.
Geladrink Artrodiet s jahodovou příchutí je nápoj s vysokým obsahem antioxidantů a vitamínů, které svým speciálním složením vyživují vaše chrupavky a kosti.
Geladrink Artrodiet s příchutí ananas je nápoj s vysokým obsahem antioxidantů a vitamínů, které svým speciálním složením vyživují vaše chrupavky a kosti.
Geladrink Artrodiet s pomerančovou příchutí je nápoj s vysokým obsahem antioxidantů a vitamínů, které svým speciálním složením vyživují vaše chrupavky a kosti.
Vitamin D přispívá k normálnímu stavu kostí, zubů a správné funkci imunitního systému a svalů.
Geladrink Forte je doplněk stravy s vynikající příchutí višně sloužící pro výživu vašeho kloubního aparátu. Vhodný i pro sportovce.
Skeletin je bioinformační přípravek s obsahem sépiové kosti, kolagenu, rybího oleje, šípkového a kopřivového výtažku a manganu.
OrthoHelp complete doplněk stravy obsahuje komplexní složení zahrnující kombinaci kvalitních látek chondroitinu, glukosaminu, kolagenu typu II, kyselinu hyaluronovou ve formě hyaluronátu a dále extrak...
Arthrocann COLLAGEN Omega 3-6 Forte je špičkový doplněk stravy určený pro přirozenou péči o klouby, chrupavky, šlachy a kloubní vazivo.
Kolagen je základní stavební hmota pojivových tkání, ale z potravy si ji tělo získává velmi obtížně. Colafit obsahuje krystalický kolagen 99,9% čistoty.
Chutné žvýkací tablety vhodné při nadměrné zátěži a pro sportovce.
S nastávajícím podzimem se místo sluníčka raději spolehnětě na vitamin D3 od Farmaxu s podílem 1000 IU v jedné tobolce.
Komplexní regenerace a ochrana buněk.
Obsahuje unikátní látku IBUcellTM. Zdroj hořčíku, který přispívá k normální činnosti svalů a nervové činnosti v oblasti zad.
Jedinečná kombinace glukosamin sulfátu a extraktu z byliny Harpagophytum procumbens. Glukosamin sulfát je přirozenou součástí kloubní chrupavky a harpago působí na zdraví a mobilitu kloubů.
Enzymaticky hydrolyzovaný kolagen, Magnesium, Kyselina Panthotenová, Vitamin B.
Geladrink Perpetuum je doplněk stravy s příznivým fyziologickým účinkem na organismus, klouby a celý pohybový aparát. Vhodný pro sportovce.
Přípravek pro komplexní kloubní péči. Přispívá k prevenci před opotřebením kloubních pouzder, šlach a úponů. 
Dopřejte namáhaným vazům, kloubům a chrupavkám správnou výživu. Cemio kamzík obsahuje kolagen a vitamín C.
Doplněk stravy obsahující vitamíny z přírodních zdrojů, které přispívají k normálnímu stavu kostí.
Kolagenní výživa kosí a chrupavek kloubů. Tradiční a přirozená s nejvyšším obsahem kolagenu.
HYALGEL forte je speciální přípravek s obsahem hyaluronanu sodného a chondroitin sulfátu.