Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Jedinečná kombinace Diosminu, Hesperidinu, Aescinu a Selenu nabízí péči o Váš žilní systém. Zejména pak při křečových žilách a hemoroidech.
Čisty lososvý olej doplňující stravu o omega-3 mastné kyseliny: EPA a DHA.
60 mg vysoce kvalitního japonského Koenzymu Q10 s obsahem 1% Koenzymu ve formě mikročástic s vysokou vstřebatelností.
Potravní doplněk s vysoce koncentrovaným purifikovaným olejem z mořských ryb.
Prokardin je doplněk stravy s vyváženou kombinací aktivních látek, které působí na srdce a cévy.
GS Megalecitin 1325 se zvýšenou dávkou lecitinu je vhodný potravní doplněk pro paměť, srdce a cévy.
Má příznivý vliv při zvýšeném krevním tlaku.
Koenzym Q 10 (vitamín Q) je látka přirozeně obsažená ve všech buňkách lidského těla, kde hraje klíčovou roli při využití energie z potravy.
Olej z konopných semen patří v lidské výživě k historicky k nejdéle používaným olejům a vzhledem k jeho cenným nutričním hodnotám se dnes opět těší zrůstající přízni konzumentů.
Aby se vám dobře hýbalo a nohy vás odnesly, kam si zamanete, od toho je tu dvojitá péče o vaše nohy a cévy dolních končetin.
Začněte s péčí o váš žilní systém. Doplněk stravy obsahuje jedinečnou kombinaci Diosminu a Hesperidinu.
Víte, jaké bohatství naleznete v norské přírodě? Konkrétně v mořských vodách? Rybí olej! Ten je zdrojem Omega-3 mastných kyselin.
Tribulus Naturalis (česky kotvičník zemní) vyniká vyjímečnou kvalitou. Je to jednoletá bylina užívaná v lékařství nebo doplňcích výživy u sportovců, jejíž účinky byly známy již ve staré Číně, Indii a ...
Potýkate-li se s vysokým krevním tlakem, který se řadí mezi civilizační choroby, vyzkoušejte tyto bylinné kapky. Možno užívat i preventivně.
Maca-Quinua. Tradiční bylinný produkt. Odhalte tajemství síly a vytrvalosti indiánských běžců.
Účinnou látkou tablet Q10-FORTE je především koenzym Q10. Tato látka hraje významnou úlohu při přeměně živin.
Doplňte tělu hořčík a B vitamín. Tyto látky jsou prospěšné pro správnou funkci imunitního systému a nervové soustavy.
Osvědčená kombinace diosminu 450 mg a hesperidinu 50 mg a 1% extrakt aesculosidu 162 mg. Doplněk stravy.
Hemoxin obsahuje komplex 5 přírodních látek - citrusové bioflavonoidy Hesperidin a Diosmin, dále pak Rutin, Aescin a vitamín C.
Koenzym Q10 je nepostradatelnou součástí každé buňky lidského organismu. Přípravek je obohacen o vitamin E, významný antioxidant, který přispívá k ochraně buněk před volnými radikály.
Bioflavonoidy - rutin a komplex bioflavonidů z citrusových plodů - tvoří důležitou složku naší potravy.
COENZYM EXTRA! Max je doplněk stravy s vyváženým složením, který díky obsaženému vitaminu B1 přispívá k normální funkci srdce a energetickému metabolismus.
Tibetská bylinná čajová směs EPAM na cévy a cholesterol.  Dávkování dle informací na krabičce čaje.
Limitovaná edice s dárkem navíc! Doplněk stravy obsahující kyselinu linolovou, která přispívá k udržení správné hladiny cholesterolu v krvi.
Bylinný přípravek složený z dvanácti bylin