Psyllium je šetrný prostředek působí na trávicí soustavu.
Vlákninové tablety k rozplynutí v ústech se sladidlem a kakaovou příchutí. K doplnění vlákniny a překonání chuti na sladké.
Psyllium Dr. Popova podporuje správné a snadné vyprazdňování, použitá probiotika dobře odolávají kyselému prostředí organismu.
Psyllium Dr. Popova je rozpustná vláknina, která podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti.
Přírodní laxativum na bázi vlákniny a ovoce pro děti již od 3 let. Na organismus působí ohleduplně i při dlouhodobém užívání.
Plody baobabu jsou žádané pro svůj obsah vlákniny a vitamínů. Prášek z nich je oblíbený především pro svoji vynikající lehce citrusovou chuť.
Psyllicol® – rozpustná vláknina Psyllium Dr. Popova s příchutí maliny. Napomáhá správnému vyprazdňování. Navozuje pocit sytosti.
Psyllium Natural je vláknina přírodního původu (plantago ovata), která vzniká důkladným vyčištěním semen obalů Jitrocele indického.
Psyllium Dr. Popova je rozpustná vláknina – podporuje správný metabolismus tuků a napomáhá snadnému vyprazdňování.
Inulin - rozpustná vláknina.
Vláknina pro děti je vyjímečnou směsí rozpustné a nerozpustné vlákniny, která má čistící účinek v trávicím ústrojí. 
Psyllium Probiotic je výrobek který kombinuje vlákniny přírodního původu Psyllium a probiotických mikroorganismů Bacillus coagulans.
100 % originální indická vláknina je naprosto přírodní a bezpečná. Podporuje šetrnou funkci trávicího ústrojí. 
Tradiční indická vláknina v bio kvalitě.
Kustovnice čínská (Lycium barbarum) je v tradiční čínské medicíně používána již několik tisíc let. Plody kustovnice poskytují tělu širokou škálu biologicky hodnotných látek.
Granulovaná směs tří druhů vláknin pro normální peristaltiku střev.
Psyllicol® - Psyllium Dr. Popova s příchutí pomeranče se sladidlem ze stévie - rozpustná vláknina. Napomáhá správnému vyprazdňování. Navozuje pocit sytosti.
Psyllium Dr. Popova je originální vláknina, která podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti.
Vláknina Psyllium Dr. Popova v dóze napomůže vašemu snadnému vyprazdňování a podpoří správný metabolismus tuků.
Příznivě ovlivňuje zdravou funkci střev. Zevně ve formě obkladů.
Zapojte do svého redukčního režimu vlákninu a skořici. Tablety dále obsahují řasu Chlorellu a probiotické bakterie.
Přípravek kombinuje sinice Spirulina a sladkovodní řasy Chlorella ve vyváženém poměru. Přispívá přirozené detoxikaci organismu a snižování hmotnosti.
Podporuje zažívání a zmírnění dopadů období nezdravého stravování. Tablety s jablečnou vlákninou, řasou Chlorellou, obohacené bifido bakteriemi.
Plně přírodní produkt s obsahem směsi rostlinné vlákniny a vysokým podílem lecitinu. Pro přirozené trávení a štíhlou linii.
100 % originální indická vláknina s maximální dosažitelnou čistotou 98 %.
Přírodní doplněk stravy s vysokým obsahem vlákniny - kostky mají skvělou ovocnou chuť a podporují správné trávení.
Psyllium Dr. Popova zvýší váš denní přísun vlákniny. Napomůže snadnému vyprazdňování, podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti.
Psyllium Dr. Popova napomůže snadnému vyprazdňování, Aloe Vera podpoří správnou funkci vašich střev – detoxikace vašeho organismu je o to účinnější.
Tablety s koncentrovaným množstvím vlákniny, získávané z řepy cukrovky a citrusové kůry. Přispívají k vyrovnání nízkého obsahu vlákniny ve stravě.
Chitosan je přírodní živočišná vláknina získaná ze schránek mořských korýšů s vysokými vazebnými schopnostmi. Vhodné během redukce tělesné hmotnosti.