Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Psyllium je šetrný prostředek působí na trávicí soustavu.
Vlákninové tablety k rozplynutí v ústech se sladidlem a kakaovou příchutí. K doplnění vlákniny a překonání chuti na sladké.
Psyllium Dr. Popova podporuje správné a snadné vyprazdňování, použitá probiotika dobře odolávají kyselému prostředí organismu.
Psyllium Dr. Popova je rozpustná vláknina, která podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti.
Přírodní laxativum na bázi vlákniny a ovoce pro děti již od 3 let. Na organismus působí ohleduplně i při dlouhodobém užívání.
Plody baobabu jsou žádané pro svůj obsah vlákniny a vitamínů. Prášek z nich je oblíbený především pro svoji vynikající lehce citrusovou chuť.
Psyllicol® – rozpustná vláknina Psyllium Dr. Popova s příchutí maliny. Napomáhá správnému vyprazdňování. Navozuje pocit sytosti.
Psyllium Natural je vláknina přírodního původu (plantago ovata), která vzniká důkladným vyčištěním semen obalů Jitrocele indického.
Psyllium Dr. Popova je rozpustná vláknina – podporuje správný metabolismus tuků a napomáhá snadnému vyprazdňování.
Inulin - rozpustná vláknina.
Vláknina pro děti je vyjímečnou směsí rozpustné a nerozpustné vlákniny, která má čistící účinek v trávicím ústrojí. 
Psyllium Probiotic je výrobek který kombinuje vlákniny přírodního původu Psyllium a probiotických mikroorganismů Bacillus coagulans.
100 % originální indická vláknina je naprosto přírodní a bezpečná. Podporuje šetrnou funkci trávicího ústrojí. 
Tradiční indická vláknina v bio kvalitě.
Kustovnice čínská (Lycium barbarum) je v tradiční čínské medicíně používána již několik tisíc let. Plody kustovnice poskytují tělu širokou škálu biologicky hodnotných látek.
Granulovaná směs tří druhů vláknin pro normální peristaltiku střev.
Psyllicol® - Psyllium Dr. Popova s příchutí pomeranče se sladidlem ze stévie - rozpustná vláknina. Napomáhá správnému vyprazdňování. Navozuje pocit sytosti.
Psyllium Dr. Popova je originální vláknina, která podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti.
Vláknina Psyllium Dr. Popova v dóze napomůže vašemu snadnému vyprazdňování a podpoří správný metabolismus tuků.
Příznivě ovlivňuje zdravou funkci střev. Zevně ve formě obkladů.
Zapojte do svého redukčního režimu vlákninu a skořici. Tablety dále obsahují řasu Chlorellu a probiotické bakterie.
Přípravek kombinuje sinice Spirulina a sladkovodní řasy Chlorella ve vyváženém poměru. Přispívá přirozené detoxikaci organismu a snižování hmotnosti.
Podporuje zažívání a zmírnění dopadů období nezdravého stravování. Tablety s jablečnou vlákninou, řasou Chlorellou, obohacené bifido bakteriemi.
Plně přírodní produkt s obsahem směsi rostlinné vlákniny a vysokým podílem lecitinu. Pro přirozené trávení a štíhlou linii.
100 % originální indická vláknina s maximální dosažitelnou čistotou 98 %.
Přírodní doplněk stravy s vysokým obsahem vlákniny - kostky mají skvělou ovocnou chuť a podporují správné trávení.
Psyllium Dr. Popova zvýší váš denní přísun vlákniny. Napomůže snadnému vyprazdňování, podporuje správný metabolismus tuků a navozuje pocit sytosti.
Psyllium Dr. Popova napomůže snadnému vyprazdňování, Aloe Vera podpoří správnou funkci vašich střev – detoxikace vašeho organismu je o to účinnější.
Tablety s koncentrovaným množstvím vlákniny, získávané z řepy cukrovky a citrusové kůry. Přispívají k vyrovnání nízkého obsahu vlákniny ve stravě.
Chitosan je přírodní živočišná vláknina získaná ze schránek mořských korýšů s vysokými vazebnými schopnostmi. Vhodné během redukce tělesné hmotnosti.