Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Klimakterin kapsle je nehormonální přípravek s obsahem izoflavonů z červeného jetele a sóji a vitaminu D pro ženy v období menopauzy.
Profesionální řešení pro celé období klimakteria.
Doplněk stravy vhodný pro psychickou rovnováhu. Příznivě působí na přirozený spánek.
Minapent® nehormonální pomoc pro zajištění tělesné a psychické pohody v období klimateria.
MENOAKTIV, originální přípravek pro ženy středního věku, obsahuje jedinečný komplex bylin, který jej předurčuje k podpoře hladkého průběhu menopauzy.
Doplněk stravy pro spalování tuků, hubnutí a zachování psychické i fyzické pohody žen po čtyřicítce.
Přírodní nehormonální přípravek Femarelle je určený ženám v menopauze. Doplněk stravy pro zralé ženy, které si váží svého těla.
Přírodní přípravek ze směsi včelích produktů, výtažků z rostlin.
Maximální úleva během menopauzy - přírodní nehormonální přípravek s extrakty ze sóji je prospěšný při překonávání nepříjemných projevů klimakteria.
Doplněk stravy Sarapis Soja pomáhá ženám v klimakteriu, doplnit tolik potřebné vitamíny.
Na menopauzu bez hormonů a zároveň přírodní cestou. Tento doplněk stravy přispívá ke zmírnění jejích projevů.
Femarelle Unstoppable pro kvalitnější život. Doplněk stravy pro ženy 60+ po menopauze, určený k udržení normálního stavu kostí, svalů a zubů.
Doplněk stravy určený pro ženy.
Přípravek Isoflavon 90 mg forte obsahuje přirozené flavonoidy vhodné ke zmírnění klimakterických a preklimakterických potíží.
Sarapis plus je určený ženám nejen v klimakteriu. Obsahuje včelí produkty, vitamíny a stopové prvky, které působí na krásu a zdraví každé ženy.
Maxivitalis Mensicol je nehormonální doplněk stravy, na přírodní bázi drmku, vhodný pro zralé ženy v období přechodu a menopauzy.
Preparát je vhodný pro ženy v období klimakteria.
Svěřte se do rukou přírody i v období klimakteria. GS Merilin Harmony je účinný nehormonální přípravek vyvinutý pro potřeby žen.
Femarelle Rejuvenate je doplněk stravy pro ženy 40+ k udržení vitality, pružné pokožky, silných vlasů a proti unavě spojené s úbytkem estrogenu.
Life Star - doplněk stravy - je vhodný pro všechny vysoce vytížené jedince. Příznivé působení produktu ocení především starší osoby.
Ive je přírodní doplněk stravy, který byl vyvinut pro ženy v menopauze.
Izoflavony působí na hormonální rovnováhu a harmonický průběh celého klimakteria (přechodu).
Minapent® BALANCE nehormonální pomoc při zajištění tělesné a psychické pohody v období klimateria.
Doplněk stravy obsahuje přírodní extrakt z Ploštičníku hroznatého, který se podílí na zmírnění projevů klimakteria. Nyní ve vánočním balení.
Přípravek na přírodní bázi určený ženám v období klimakteria.
WILD YAM je formule přispívající k správnému fungování soustavy žláz s vnitřním vyměšováním.
Bachova květová esence o obsahu 20 ml v lékovce s dávkovačem.
Menoxin je unikátní komplexní doplněk stravy. Obsahuje přírodní látky, které podporují komfort při menopauze a jejích projevech.
Femiveltabs je zdrojem sójových izoflavonů.