Kombinace minerálů a vitamínů, která byla navržena tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům ve všech důležitých obdobích.
Během těhotenství je důležitý přísun kyseliny listové (folátů)...miminko se tak může správně vyvíjet.
Kyselina listová patří mezi vitaminy rozpustné ve vodě.
Vitamíny, které můžete začít užívat od období plánování těhotenství, až do ukončení kojení.
Doplněk stravy s vysokým obsahem kyseliny listové vhodný pro plánované těhotenství až do ukončení 1. trimestru.
Nové složení Femibionu je obohaceno o vitamin D3, který ocení imunita budoucích maminek a jejich kosti a zuby. A další složky prospějí miminku.
Užívání tohoto doplňku stravy je vhodné při zvýšené potřebě inositolu a kyseliny listové.
Multivitamíny Prenatal obsahují vitamíny, minerály a výživné látky, které jsou doporučené každá kojící nebo nastávající mamince.
Femibion2 je druhým krokem pro správný vývoj plodu a klidný průběh mateřství a kojení. Obsahuje kyselinu listovou a odpovídající množství Metafolinu.
První krok pro správný vývoj plodu a klidný průběh mateřství. Obsahuje kyselinu listovou, vitamíny a jód.
Zapojte do plánování miminka i muže. Přípravek speciálně pro muže obsahuje účinné látky jako je selen, zinek, koenzym Q10 k podpoře početí.
Doplněk stravy, který cílí na specifické potřeby žen. Jeho užívání je žádoucí při zvýšené potřebě myo-inositolu, D-chiro-inositolu a kyseliny listové.
Dodejte svému tělu potřebnou kyselinu listovou a vitamíny. Vaše tělo má v období těhotenství a kojení zvýšené potřeby na živiny.
Kyselina listová je spolu s vitaminem B12 nepostradatelná pro tvorbu červených krvinek a syntézu nukleových kyselin. Kyselina listová má příznivé účinky na tvorbu a správnou činnost červených krvinek....
INOFOLIC je doplněk stravy s inositolem a kyselinou listovou. Určeno pro ženy, které plánují těhotenství.
Kombinace bylinných výtažků, která příznivě podporuje tvorbu mateřského mléka během kojení.
FolGravid® je určen ženám plánující mateřství, těhotným a kojícím, obsahuje DHA (kyselina dokosahexaenová) a kyseliny listovou.
Učinili jste důležité rozhodnutí a teď se na něj chcete připravit? Tento přípravek je určen všem ženám, které se snaží o miminko.
Během těhotenství a kojení je žena vystavena hormonálním změnám a větší zátěži. Tento doplněk stravy zajišťuje tělu přísun základních vitaminů a minerálů.
Těhotné ženy a ženy plánující otěhotnět ocení tento přípravek s obsahem kyseliny listové. Pro Vás a Vaše zdravé miminko.
Limitovaná edice pro zdraví Vašeho miminka a pro Vaši krásu. Od 13. týdne těhotenství až do ukončení kojení. VÝHODNÉ DVOUBALENÍ
100% biologicky čistý zdroj nenasycených mastných kyselin - doplněk stravy.
Spojení kyseliny listové, metafolinu, jódu, DHA a vitamínů... Určeno těhotným ženám od 13. týdne těhotenství až do ukončení kojení.
Přípravek na míru pro nastávající maminky a kojící ženy. Obsahuje všechny důležité látky nezbytné v tomto období včetně  Quatrefolicu.