Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Frosch WC čistič citrón - šetrný čisticí prostředek. Zkombinujte hygieničnost s péčí o životní prostředí!
Šetrný čisticí prostředek se svěží vůní pro každodenní úklid v koupelně
Hypoalergenní odmašťovací prostředek, který dokonale odmastí troubu, gril, digestoř a díky přírodnímu složení je šetrný k vaší pokožce.
Univerzální čisticí prostředek na všechny omyvatelné povrchy.
Vyzkoušejte ekologický koncentrovaný tekutý prací prostředek na praní bílého prádla při nízkých teplotách. Šetrný k přírodě i k oblečení.
Koncentrovaný avivážní prostředek s jemnou květinovou vůní přírodní bavlny bez obsahu alergenů určený pro všechny druhy tkanin.
Vysoce účinný a šetrný čisticí prostředek na ruční mytí nádobí a k mytí ovoce a zeleniny.
Uklízejte doma účinně, a přitom ekologicky - univerzální čistič obsahuje pouze přírodně odbouratelné látky, žádné toxiny a nebezpečné chemikálie.
KLAR prášek do myčky změkčuje vodu a redukuje vápenné usazeniny na nádobí.
Ekologický prací prášek KLAR je vhodný pro praní stálobarevného a jemného prádla.
Ekologický prostředek pro ruční praní i praní v pračce při teplotách 30°C - 95°C. Pro bílé i stálobarevné prádlo. Bez parfemace a vhodné pro alergiky.
Přírodní aviváž KLAR dodá prádlu příjemnou hebkost a je vhodná i pro citlivou a alergickou pokožku. 
Čistič, který je šetrný k životnímu prostředí, ale už o něco méně pak ke špíně, mastnotě a vodnímu kameni!
Odstraní mastnotu a špínu z podlahy a dalších povrchů. Navíc eliminuje nepříjemné pachy a nahrazuje je jemnou levandulovou vůní.
Pro nádherně čisté a lesklé nádobí je tu balzám FROSCH. Dokonale odstraní nečistoty a mastnotu a ochrání Vaše ruce před vysoušením.
100% rozložitelné. Biologicky rozložitelné pytle na odpad s "Easy pack" zavazovacím topem o objemu 35 L.
BIO multifunkční čistič na všechny druhy leslých povrchů. Formule s pomerančovým olejem zajišťuje zářivou čistotu beze šmouh!
Pro rychlé a účinné vyčistění mnoha druhů skvrn včetně skvrn z ovoce, zeleniny, trávy, kávy, čaje a skvrn na límcích košil.
Hypoalergenní čistič myčky nádobí vhodný pro každý typ myčky. Odmastí, vyčistí, odstraní vodní kámen a nepříjemný zápach.
Hypoalergenní aviváž s vůní heliotropu. Díky přírodnímu složení je vhodná i pro alergiky a ekzematiky. Zanechá prádlo voňavé a hebké.
Zcela přírodní aviváž s vůní bílého muškátu, neobsahuje konzervační látky, usnadňuje žehlení a zanechá vaše prádlo provoněné po několik dní.
Ekologická síla, která zatočí s mastnotou a vodním kamenem. Vhodná na keramické, smaltované, nerezové a skleněné povrchy.
Ekologický prací prostředek FROSCH s výtažky z aloe vera je vhodný i pro citlivou pokožku. Je dermatologicky testovaný. Vhodný i pro ruční praní.
Ekologický přípravek na mytí nádobí vhodný zejména pro alergiky a citlivou kůži. Učinně myje, odmašťuje. Jemný k pokožce. Bez parfemace.
Koncentrovaný hypoalergenní prostředek na mytí nádobí s vůní aloe vera.
Mořská sůl do myčky nádobí je vhodná pro všechny typy myček.
Umývejte koupelnu účinně, a přitom ekologicky - čistič obsahuje pouze přírodně odbouratelné látky, žádné toxiny a nebezpečné chemikálie.
Dokonale vyleštěné nádobí a minimální ekologická stopa. Díky oplachu do myčky bude vaše sklo i příbory bez jediné skvrny.
Čistého nádobí můžete docílit i ekologicky. Umývejte nádobí pohodlně v myčce s tabletami Ecover, a chraňte přitom životní prostředí každý den.
I když chcete žít ekologicky, můžete mít perfektně bílé prádlo bez jediné skvrny. Minerální složky odstraňují špínu a vaše prádlo přirozeně prozáří.