Frosch WC čistič citrón - šetrný čisticí prostředek. Zkombinujte hygieničnost s péčí o životní prostředí!
Šetrný čisticí prostředek se svěží vůní pro každodenní úklid v koupelně
Hypoalergenní odmašťovací prostředek, který dokonale odmastí troubu, gril, digestoř a díky přírodnímu složení je šetrný k vaší pokožce.
Univerzální čisticí prostředek na všechny omyvatelné povrchy.
Vyzkoušejte ekologický koncentrovaný tekutý prací prostředek na praní bílého prádla při nízkých teplotách. Šetrný k přírodě i k oblečení.
Koncentrovaný avivážní prostředek s jemnou květinovou vůní přírodní bavlny bez obsahu alergenů určený pro všechny druhy tkanin.
Vysoce účinný a šetrný čisticí prostředek na ruční mytí nádobí a k mytí ovoce a zeleniny.
Uklízejte doma účinně, a přitom ekologicky - univerzální čistič obsahuje pouze přírodně odbouratelné látky, žádné toxiny a nebezpečné chemikálie.
KLAR prášek do myčky změkčuje vodu a redukuje vápenné usazeniny na nádobí.
Ekologický prací prášek KLAR je vhodný pro praní stálobarevného a jemného prádla.
Ekologický prostředek pro ruční praní i praní v pračce při teplotách 30°C - 95°C. Pro bílé i stálobarevné prádlo. Bez parfemace a vhodné pro alergiky.
Přírodní aviváž KLAR dodá prádlu příjemnou hebkost a je vhodná i pro citlivou a alergickou pokožku. 
Čistič, který je šetrný k životnímu prostředí, ale už o něco méně pak ke špíně, mastnotě a vodnímu kameni!
Odstraní mastnotu a špínu z podlahy a dalších povrchů. Navíc eliminuje nepříjemné pachy a nahrazuje je jemnou levandulovou vůní.
Pro nádherně čisté a lesklé nádobí je tu balzám FROSCH. Dokonale odstraní nečistoty a mastnotu a ochrání Vaše ruce před vysoušením.
100% rozložitelné. Biologicky rozložitelné pytle na odpad s "Easy pack" zavazovacím topem o objemu 35 L.
BIO multifunkční čistič na všechny druhy leslých povrchů. Formule s pomerančovým olejem zajišťuje zářivou čistotu beze šmouh!
Pro rychlé a účinné vyčistění mnoha druhů skvrn včetně skvrn z ovoce, zeleniny, trávy, kávy, čaje a skvrn na límcích košil.
Hypoalergenní čistič myčky nádobí vhodný pro každý typ myčky. Odmastí, vyčistí, odstraní vodní kámen a nepříjemný zápach.
Hypoalergenní aviváž s vůní heliotropu. Díky přírodnímu složení je vhodná i pro alergiky a ekzematiky. Zanechá prádlo voňavé a hebké.
Zcela přírodní aviváž s vůní bílého muškátu, neobsahuje konzervační látky, usnadňuje žehlení a zanechá vaše prádlo provoněné po několik dní.
Ekologická síla, která zatočí s mastnotou a vodním kamenem. Vhodná na keramické, smaltované, nerezové a skleněné povrchy.
Ekologický prací prostředek FROSCH s výtažky z aloe vera je vhodný i pro citlivou pokožku. Je dermatologicky testovaný. Vhodný i pro ruční praní.
Ekologický přípravek na mytí nádobí vhodný zejména pro alergiky a citlivou kůži. Učinně myje, odmašťuje. Jemný k pokožce. Bez parfemace.
Koncentrovaný hypoalergenní prostředek na mytí nádobí s vůní aloe vera.
Mořská sůl do myčky nádobí je vhodná pro všechny typy myček.
Umývejte koupelnu účinně, a přitom ekologicky - čistič obsahuje pouze přírodně odbouratelné látky, žádné toxiny a nebezpečné chemikálie.
Dokonale vyleštěné nádobí a minimální ekologická stopa. Díky oplachu do myčky bude vaše sklo i příbory bez jediné skvrny.
Čistého nádobí můžete docílit i ekologicky. Umývejte nádobí pohodlně v myčce s tabletami Ecover, a chraňte přitom životní prostředí každý den.
I když chcete žít ekologicky, můžete mít perfektně bílé prádlo bez jediné skvrny. Minerální složky odstraňují špínu a vaše prádlo přirozeně prozáří.