Optichamber Diamond set inhalační nástavec s ventilem a maskou Lite Touch vel. L se používá k efektivnější aplikaci léku pro dospělé.
Maximálnímu využití léčiva díky Inhalačnímu nástavci OptiChamber Diamond, který je zkonstruován tak, aby dostal inhalační léčivo přímo do plic.
Maska LiteTouch je určena výhradně pro použití s antistatickým inhalačním nástavcem s ventilem OptiChamber Diamond. Je určen k aplikaci léku pro dospělé.
Inhalátor Philips Respironics v podobě tuleně je určený pro lepší přijetí domácí inhalační léčby dětmi. Doba inhalace zabere 6–8 minut.
Ultrazvukový inhalátor LD 250U od firmy Little Doctor pomáhá pacientům zvlhčovat horní a dolní cesty dýchací a inhalovat medikační roztok.
Inhalátor pro léčbu horních a dolních cest dýchacích.
Kompresorový inhalátor pro cílenou léčbu dýchacích cest. Robustní provedení je vhodné pro časté používání k léčbě astma, bronchitidy a alergií.
Výkon a styl – rozhodněte se pro spolehlivé podávání aerosolové léčby. Optimální aerosol výrazně zkracuje dobu inhalace léčiva.
PARI BOY COMPACT je vysoce účinným inhalačním přístrojem k inhalační léčbě dolních a horních cest dýchacích aerosolovými léčivy.
Zdravotnická pomůcka. Kompresorový inhalátor OMRON C28 slouží pro zvlhčování dolních i horních cest dýchacích a inhalaci lékových forem.
Kompresorový inhalátor je vhodný pomocník pro léčbu horních i dolních cest dýchacích, využít ho lze při nachlazení, astma, na kašel nebo jiné nemoci.
Doplněk k základní léčbě i jako preventivní prostředek v rámci celkové péče o zdraví. Harmonizujte své zažívání.
Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem, s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu a maskou pro dospělé.
Spiron - působí na dýchací cesty.
Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem, s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu a maskou do 18 měsíců věku.
Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem, s indikátorem inspiračního průtoku Flow-Vu a maskou pro děti ve věku 1 - 5 let.
VORTEX je pomůcka pro inhalaci používaná se spreji nebo tzv. inhalátory pro ošetřování onemocnění dýchacích cest.
Inhalátor vhodný pro léčbu horních a dolních cest dýchacích - při nachlazení, astma, onemocnění dýchacího ústrojí.
Optichamber Diamond set inhalační nástavec s ventilem a maskou Lite Touch vel. L se používá k efektivnější aplikaci léku pro dospělé.
Optichamber Diamond set inhalační nástavec s ventilem a maskou Lite Touch vel. S se používá k efektivnější aplikaci léku pro děti do 18 měsíců.
Kompaktní ultrazvukový osobní inhalátor Respira slouží pro zvlhčování dolních i horních cest dýchacích a k inhalaci lékových forem.
Malý kompresorový inhalátor pomáhá při dýchacích obtížích. Používá se k léčbě astmatu, bronchitidy, alergií a dalších chorob dýchacího systému.
Určeno k používání spolu s dávkovacími aerosolovými inhalátory.
Antistatický inhalační nástavec AeroChamber Plus s ventilem, s indikátorem inspiračního průtoku pro inhalaci.
Kompresorový inhalátor dobře poslouží pro zvlhčování dolních a horních cest dýchacích a inhalaci léčiv.
Inhalační pomůcka k inhalaci prášku z tobolek.