Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
CHLORELLA, potravina budoucnosti.
Čaj ze zeleného ječmene je vynikající detoxikační prostředek.
Silymarin je účinná látka pocházející ze semen Ostropestřce mariánského. Působí příznivě na játerní tkán a podporuje přirozenou detoxikaci.
Chlorella je přírodní prostředek, pro k šetrnou a přirozenou detoxikaci.
Jednobuněčná sladkovodní řasa Chlorella je nesmírně bohatým zdrojem vitaminů a chlorofylu.
Chlorella je přírodní prostředek k šetrné a přirozené detoxikaci, očistě našich vnitřních orgánů včetně zažívacího ústrojí.
BIO Březová šťáva napomáhá organismu při vylučování škodlivých látek.
Zdravý životní styl začíná očistou. Chlorella podporuje přirozenou detoxikaci organismu a dodává mu řadu minerálů a vitamínů.
100% rostlinný produkt pozitivně působí na Vaše trávení a vyprazdňování. Je určen pro řízenou diatární výživu. 
Remedicum Mladý ječmen & Mladá pšenice je prospěšná zelená potravina pocházející z Nového Zélandu.
100% prášek z listů mladého ječmene. Svěží, enzymatický nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků, aminokyselin a vlákniny.
100% extrakt z listů zeleného ječmene v prášku s příznivým působením na organismus k přípravě zdravého nápoje.
MedPharma Zelený čaj působí na imunitu a metabolismus.
BIO Chlorella + BIO Spirulina jsou sladkovodní řasy, které obsahují vysoký zdroj vitamínů, minerálů, beta karotenu, aminokyselin a řady enzymů.
Chlorella, Zelený ječmen, Spirulina v jedné tabletě dodají Vašemu tělu bílkoviny, podpoří jeho obranyschopnost a detoxují ho. 
Zelený ječmen je díky bohatému obsahu minerálů, vitamínů a aminokyselin silný antioxidant a podporuje přirozenou imunitu.
Tablety ze sušené šťávy mladého ječmene bez vlákniny. Doplněk stravy plný vitamínů, minerálů a aminokyselin.
100% rostlinný produkt 3v1, který obsahuje Probiotika, Prebiotika a Vlákninu psyllium. Přispívá ke správné funkci tenkého i tlustého střeva.
Barny´s VirusBlock - obsahuje standardizované extrakty ženšenu, aloe a kozince doplněné o vitamín C a zinek.
Nastartujte svůj organismus! Mladý ječmen je přírodní antioxidant, který přispívá k detoxikaci a snížení překyselení organismu.
Regevit je ideálním doplňkem stravy pro vysoce vytížené jedince a starší osoby.
Nastartujte se. chlorella je přírodní antioxidant, který přispívá k detoxikaci organismu.
Aloe vera šťáva Wolfberry je nejčistší možná forma bez dalších přísad pro vaše zdraví a přirozenou krásu z listů Aloe Vera.
Přispívá k ochraně před oxidativním stresem, k normální funkci imunitního systému, tvorbě červených krvinek či optimalizaci psychické činnosti.
MedPharma Yucca působí při detoxikaci organismu.
100% přírodní přípravek 3v1, který obsahuje Probiotika, Prebiotika a Vlákninu psylllium. Přispívá ke správné funkci tenkého i tlustého střeva.  
Ječmen příznivě působí proti rozvoji srdečně-cévních chorob, mimo jiné je i dobrým prostředkem proti zácpě. Ječmen patří mezi nejstarší Obiloviny.
Chloretabs se získává z nutričně bohaté sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa.
Chlorella, Zelený ječmen, Spirulina v jedné tabletě dodají Vašemu tělu bíkoviny, podpoří jeho obranyschopnost a detoxují ho.