VERIVAL Kaše mango a mochyně 450 g. Za 5 minut připravíte lahodný pokrm, kterým nastartujete nový den.
Vysoký obsah vlákniny a žádné umělé látky! To je snídaně, která nastartuje váš den a úspěšně vás jím provede.
Bezlepková kaše, která je ideální k snídani, jako součást stravy malých dětí a starších osob. Ochutit ji můžete dle své fantazie.
Snadná a rychlá příprava snídaně. Vylaďte si chutnou špaldovou kaši čerstvým ovocem nebo müsli. Ráno tak bude plné energie.
S instantní rýžovou kaší Wolfberry vykouzlíte raz dva chutnou a zdravou snídani pro děti i dospělé a to vše bez lepku a cholesterolu.
Instantní kaše do hrnečku s vlašskými ořechy a karobem. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek. Jsou vyrobeny výhra...
Snídaně nebo svačina do mističky, která zasytí a poskytne energii na celý den.
Zdravá snídaně pro úspěšný start nového dne. Kaše z pohanky, semínek a ovoce s lahodnou moruši.
Rýžová kaše vhodná ke snídani či svačince.
Připravte si před výletem zdravý pokrm za pár minut. Obsahuje výživné obiloviny, kokosový tuk, vlákninu a chia semínka. Stačí jen zalít horkou vodou. 
Přirozeně bezlepková kaše s chia semínky a mrazem sušenými malinami zasytí a zároveň potěší chuťové buňky. 
Přirozeně bezlepková kaše s mrazem sušeným mangem a banánem zasytí a díky obsahu prášku z mladého ječmene i nutričně obohatí.
Emco sypká směs na přípravu ovesné kaše je bez palmového tuku, konzervantů a barviv. Zažene hlad a dodá potřebnou energii. Zdroj bílkovin a vlákniny. 
Bezlepková rýžová kaše s jogurtem a mrazem sušeným bobuloidním ovocem. Nasypat, zalít a radost je na světě. 
Jedinečná kaše, která je díky chia semínkům zdrojem omega-3 mastných kyselin a obsahuje 9,9 g vlákniny ve 100 g výrobku! Nevaří se.
Emco sypká směs na přípravu ovesné kaše je bez palmového tuku, konzervantů a barviv. Zažene hlad a dodá potřebnou energii. Zdroj bílkovin a vlákniny.
Malinová lázeň pro chuťové pohárky a proteinová masáž pro svaly. Sypká směs na přípravu kaše s malinami a vysokým obsahem bílkovin.
Instantní kaše pohanková do hrnečku se sušenými jablky a skořicí. Produkty DAMODARA jsou vhodné pro vegany. Bez konzervantů, umělých barviv, emulgátorů, ochucovadel či jiných umělých složek.
NOMINA Kaše cereální kancelářská bezlepková 60 g. Instantní zdravá snídaně či svačina. Jednoduchá na přípravu.
Přirozeně bezlepková kaše se šťavnatými fíky, datlemi, křupavými kakaovými boby a superpotravinou mesquite zasytí a zároveň potěší chuťové buňky.
Nastartujte svůj den s kaší, která obsahuje komplexní sacharidy, kvalitní bílkoviny a je obohacena o extrakt ze zeleného čaje a o Acetyl l-karnitin.
Rodinné balení sypké směsi k přípravě ovesné kaše. Snižuje cholesterol a má velký podíl vlákniny. 
Bezlepková rýžová kaše s jogurtem a mrazem sušeným bobuloidním ovocem. Nasypat, zalít a radost je na světě.
Jedinečná vícezrnná kaše, která je díky chia semínkům zdrojem omega-3 mastných kyselin a obsahuje 7,4 g vlákniny ve 100 g výrobku! Nevaří se.
Kdo by nemiloval maliny? Dopřejte si je v této kaši, kterou máte bez vaření za 5 minut připravenou.