Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Pákové espresso má ve výbavě nerezový filtr pro 1 nebo 2 šálky kávy.
Krups XS 3000 čistící tablety - obzvlášť pro kávovary, espresovače a automaty, které automaticky ukazují potřebu čišťení
Připravte si zážitek v podobě lahodného espressa, kvalitního cappuccina nebo oblíbeného latté snadno u sebe doma v kuchyni.
Designově čistý kávovar pro oblíbenou překapávanou kávu se hodí do každého interiéru.
Pražená mletá káva a sušené plnotučné mléko vaše nejoblíbenější kávová specialita nyní i ve variantě bez přidaného cukru.
Káva se zlatavě hnědou sametovou cremou, vyrobená z těch nejlepších zrnek arabiky, byla stvořena proto, aby vám přinášela intenzivní aromatickou chuť.
Pražená mletá káva. S nádechem zimních jablek a sladkých mandlí, umocněným pikantností růžového pepře, vzniklým při lehkém pražení kávových zrn.
Vodní filtr pro zlepšení kvality vody a redukci vodního kamene.
Espresso kávovar připraví lahodnou kávu přesně podle vašich představ.
Krémová mléčná čokoláda korunovaná šálkem silného espressa pro dokonalý požitek.
Udělejte vašim dětem radost a připravte jim oblíbenou čokoládu Nesquik. Jedna kapsle a to pravé čokoládové dobrodružství je na světě.
Pákový kávovar Sage Espresso v elegantním červeném povedení zajišťuje přípravu dokonalé kávy s maximálním uvolněním chuti i aroma.
Kávovar Sencor ideální pro přípravu až 14 šálků překapávané kávy najednou, možnost přípravy čaje.
Pákový kávovar SAGE připraví lahodnou kávu díky několika propracovaným vlastnostem a funkcím.
Absolutní ristretto. Silně pražená káva v malém šálku s plnou, intenzivní chutí po kakau, amarettu, černém rybízu a borůvkách v malém šálku.
Lahodná káva pro každý den. Volba milovníků silné intenzivní kávy italského typu. Jde o větší, tzv. dlouhé espresso. Přes kávu se pustí více vody, abyste získali šálek plný chuti.
Vychutnejte si výborné cappuccino nebo espresso z mleté kávy nebo kávového podu. Elegantní design kávovaru skvěle doplní vaši kuchyni.
Posuňte přípravu kávy na novou úroveň s pákovým kávovarem SAGE. Připravíte lahodnou kávu díky několika propracovaným vlastnostem a funkcím.
Automatický kávovar s nerezovým mlýnkem umele tu nejjemnější a nejlahodnější kávu.
Kávovar pro přípravu kávy i čaje. Dva porcelánové hrníčky zdarma.
Pákový kávovar Sage Espresso v elegantním černém povedení zajišťuje přípravu dokonalé kávy s maximálním uvolněním chuti i aroma.
Kávovar v černé barvě. Ideální pro přípravu až 12 šálků překapávané kávy najednou.
Elegantní pákový kávovar v nerezovém provedení pro přípravu lahodného espressa v pohodlí vašeho domova.  
Kávovar pro přípravu kávy a čaje. Jako DÁREK dva porcelánové hrníčky zdarma. Možnost použít jako cestovní kávovar například při kempování.