Pákové espresso má ve výbavě nerezový filtr pro 1 nebo 2 šálky kávy.
Krups XS 3000 čistící tablety - obzvlášť pro kávovary, espresovače a automaty, které automaticky ukazují potřebu čišťení
Připravte si zážitek v podobě lahodného espressa, kvalitního cappuccina nebo oblíbeného latté snadno u sebe doma v kuchyni.
Designově čistý kávovar pro oblíbenou překapávanou kávu se hodí do každého interiéru.
Pražená mletá káva a sušené plnotučné mléko vaše nejoblíbenější kávová specialita nyní i ve variantě bez přidaného cukru.
Káva se zlatavě hnědou sametovou cremou, vyrobená z těch nejlepších zrnek arabiky, byla stvořena proto, aby vám přinášela intenzivní aromatickou chuť.
Pražená mletá káva. S nádechem zimních jablek a sladkých mandlí, umocněným pikantností růžového pepře, vzniklým při lehkém pražení kávových zrn.
Vodní filtr pro zlepšení kvality vody a redukci vodního kamene.
Espresso kávovar připraví lahodnou kávu přesně podle vašich představ.
Krémová mléčná čokoláda korunovaná šálkem silného espressa pro dokonalý požitek.
Udělejte vašim dětem radost a připravte jim oblíbenou čokoládu Nesquik. Jedna kapsle a to pravé čokoládové dobrodružství je na světě.
Pákový kávovar Sage Espresso v elegantním červeném povedení zajišťuje přípravu dokonalé kávy s maximálním uvolněním chuti i aroma.
Kávovar Sencor ideální pro přípravu až 14 šálků překapávané kávy najednou, možnost přípravy čaje.
Pákový kávovar SAGE připraví lahodnou kávu díky několika propracovaným vlastnostem a funkcím.
Absolutní ristretto. Silně pražená káva v malém šálku s plnou, intenzivní chutí po kakau, amarettu, černém rybízu a borůvkách v malém šálku.
Lahodná káva pro každý den. Volba milovníků silné intenzivní kávy italského typu. Jde o větší, tzv. dlouhé espresso. Přes kávu se pustí více vody, abyste získali šálek plný chuti.
Vychutnejte si výborné cappuccino nebo espresso z mleté kávy nebo kávového podu. Elegantní design kávovaru skvěle doplní vaši kuchyni.
Posuňte přípravu kávy na novou úroveň s pákovým kávovarem SAGE. Připravíte lahodnou kávu díky několika propracovaným vlastnostem a funkcím.
Automatický kávovar s nerezovým mlýnkem umele tu nejjemnější a nejlahodnější kávu.
Kávovar pro přípravu kávy i čaje. Dva porcelánové hrníčky zdarma.
Pákový kávovar Sage Espresso v elegantním černém povedení zajišťuje přípravu dokonalé kávy s maximálním uvolněním chuti i aroma.
Kávovar v černé barvě. Ideální pro přípravu až 12 šálků překapávané kávy najednou.
Elegantní pákový kávovar v nerezovém provedení pro přípravu lahodného espressa v pohodlí vašeho domova.  
Kávovar pro přípravu kávy a čaje. Jako DÁREK dva porcelánové hrníčky zdarma. Možnost použít jako cestovní kávovar například při kempování.