Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Jediný svazek štětin z extrémně jemných vláken umožňuje účinné a snadné leštění povrchů jednotlivých zubů.
Jednosvazkové kartáčky pro čistění zubů, stoliček, dásní a implantátů.
Kupte vašim dětem zubní kartáčky, které je baví. Oblíbené, veselé zubní kartáčky s motivy zvířátek ze Zoo jsou určeny nejen pro děti.
TePe Graphic - úžasné Select soft zubní kartáčky s atraktivními potisky pro milovníky trendů.
Training Brush-Kartáček na zuby, s velmi měkkými štětinami. Je určen pro děti od 6. měsíce nebo od 1. zoubku.
Zubní kartáček, který dásně milují díky jeho 5460 ultrajemným, patentovaným CUREN vláknům, nabízí zcela jedinečnou jemnost a účinnost.
Nový zubní kartáček Colgate 360 Surround nabízí lepší odstranění zubního plaku, unikátní čistič měkkých tkání a čistič jazyka.
Zubní kartáček SmileGuard Hello Kitty s krytkou, byl vyvinut speciálně pro potřeby dětí a dokonale pečuje o jejich dutinu ústní.
Veselá sada Hello Kitty pro kompletní péči o dětský chrup. Je hravá a motivuje děti starat se o svoje zoubky.
Klasický jednoduchý zubní kartáček s odpruženým FLEX krčkem. Navíc s čím dále více preferovanou kombinací měkkých štětin a malé pracovní hlavy.
Klasický jednoduchý zubní kartáček s odpruženým FLEX krčkem.
Střední kartáček pro jemné a efektivní čištění zubů a dásní.
Kvalitní čištění zubů i při citlivých dásních nebo parodontóze. Kartáček Herbadent je velmi šetrný a přitom čistí zuby opravdu efektivně.
Jemný zubní kartáček, šetrný k podrážděným dásním.
Malá hlava kartáčku zajímavého designu zajistí dokonalý přístup ke všem zubům stejnoměrně a DuPont Tynex USA vlákna jemnou péči o dásně.
Pasta s citrusovým aroma obsahuje aktivní uhlí, které zuby šetrně zbaví skvrn, bez poškozování skloviny.
Speciální vlákna zlepšují čistící efekt a odstranění pigmentací z povrchu zubů.
Edice kartáčků SWISSDENT GENTLE se Extra-soft barevnými vlákny pomůže účinně pečovat o Váš chrup. (bílý,růžový,světle modrý - vše růžové štětinky)
Edice kartáčků SWISSDENT Profi COLOURS se Soft-Medium barevnými vlákny pomůže účinně pečovat o Váš chrup. Balení obsahuje bílý,růžový,světle hnědý.
Moderní zubní kartáček určený k dětské hygieně dutiny ústní, který kombinuje péči o chrup s technologií LED diody, která bliká po dobu 1 minuty.
ELMEX Sensitive Profesional kartáček + Sensitive pero.
Zubní kartáček umožňuje snadné čistění.
Zubní kartáček Colgate 360 Medium čistí celá ústa.
Zubní kartáček BANAT NicoTea pro kuřáky efektivně odstraňuje skvrny od nikotinu, čaje a kávy.
Signal Benefit Dlouhé barevné štětinky zubního kartáčku Signal Benefit jsou díky pryžovému upevnění vhodné pro hloubkové čištění mezizubních prostor a speciální tvar rukojeti zajišťuje vysokou účinnos...