CLA Ethyl Ester je přípravek vhodný při hubnutí. Přispívá k reformování postavy a k redukci tělesného tuku. Podporuje tvorbu svalové hmoty.
Extra Slim je přírodní přípravek s mimořádně rychlým a silným účinkem. Díky účinnému složení a nové technologii výroby působí skutečně do hloubky
Doplněk stravy. Tri-Complex - X3 Thermogenic Fat Burner na bázi tří složek Acetyl L-carnitinu, Synefrinu a Guggulsteronů. Spalujte tuky efektivně.
Nápoj ve snadno vstřebatelné tekuté formě, obohacený o Vitamin B6, podporující tvorbu a udržování svalů. Při zakoupení 1000 ml obdržíte 500 ml zdarma.
Podpora ukládání přijaté energie, snižování produkce tuků a cholesterelu. Nejen pro aktivní sportovce, ale i pro ty, kteří jsou v dietním režimu.
Kombinace látek na podporu redukce tělesné hmotnosti a pro metabolismu tuků. S chromem, který podporuje normální hladinu cukru v krvi.
CLA Ethyl Ester je přípravek vhodný při hubnutí. Přispívá k reformování postavy a k redukci tělesného tuku. Podporuje tvorbu svalové hmoty.
Aminostar FatZero 4Men obsahuje rostlinné extrakty ke snižování tělesné hmotnosti, které podporují metabolismus tuků a zvyšují energetický výdej.
Lean Solution je jedinečný 3 fázový komplex pro optimální managment kontroly tělesné hmotnosti. Obsahuje všechny složky v ideálním poměru.
Amok, předtréninková směs, 60 kps, Olimp. Doplněk stravy vhodný pro sportovce,  určený pro sportovní výživu.
Kapsle podporující metabolismus tuků a přispívající k udržení správné tělesné hmotnosti. 
Thermo Rush Fat Burner, doplněk stravy pro sportovce, který obsahuje řadu rostlinných výtažků, cholin, kofein, aminokyseliny, vitamíny, minerály.