JEZEVČÍ MAST - pro lepší dýchání.zvyšují prokrvení pokožky v místě aplikace. Přípravek obsahuje harmonicky vyváženou směs 20 druhů bylinných výtažků v BIO kokosovém másle.
Koňská mast FORTE – chladivá je vyrobena z 25 druhů bylin a je určená k masáži.
Příjemně chladí a zklidňuje pokožku nadměrně ozářenou sluncem nebo jinak podrážděnou. Přináší rychlou úlevu.
Kosmetický přípravek na regeneraci, ochranu a udržování dobrého stavu kůže. Intenzivně hydratuje všechny typy pokožky.
Mast s obsahem chřestýšího jedu, na ošetření rtů náchylných na častý výskyt oparů.
Hojivý gel. Podpůrný přípravek při místních otocích.
Koňská mast FORTE – hřejivá je vyrobena z 25 druhů bylin.
V dárkovém balení naleznete Životabudič, Meducínka a Rudý a Zlatý Šláftruňk (vše 250 ml) v papírové krabičce z hnědé lepenky.
Unikátní bylinný balzám s konopným olejem a 25 druhy bylinných a rostlinných extraktů vyrobený podle tradiční receptury.
Unikátní bylinný balzám s konopným olejem a 25 druhy bylinných a rostlinných extraktů vyrobený podle tradiční receptury.
Přírodní antiseptikum pro ošetření a desinfekci pokožky.
BIO panenský lněný olej je bohatým zdrojem omega-3 i cenných esenciálních nenasycených mastných kyselin, a to především kyseliny alfa-linolenové, které obsahuje více než 55 %.
Tam, kde je potřeba důkladně promastit pokožku.
Kaštano-kostivalový gel k odstranění kloubních, svalových a žilních potíží po fyzické námaze a sportovních výkonech.
Na normální, problematickou a velmi citlivou dětskou pleť.
Thajská tygří mast je vyrobena tradičními postupy pouze z přírodních surovin a její příznivý vliv na zdraví člověka jí zajistili světovou proslulost.
Používá se zejména jako podpůrný prostředek při léčbě křečových žil a hemoroidů.
TOPVET Jalovcový gel urychluje regeneraci po zvýšené fyzické zátěži.
Koňská mast hřejivá je unikátní bylinný balzám vyrobený z 25 druhů bylinných a rostlinných extraktů podle tradiční, generacemi prověřené receptury.
Hojivý gel s heparinem. Podpůrný přípravek při místních otocích.
Hadí krém s hřejivým účinkem, užívaný při bolestech pohybového aparátu, při svalovém přetížení a při poúrazových bolestech. Působí i proti celulitidě.
Koňská mast - bylinné lihové mazání. Unikátní přípravek vyrobený z 25 druhů bylinných a rostlinných extraktů podle tradiční, generacemi prověřené receptury. Vyvážený obsah těchto substancí zaručuje ši...
Thajská tygří mast je vyrobena tradičními postupy pouze z přírodních surovin a její příznivý vliv na zdraví člověka jí zajistily světovou proslulost.
V dárkovém balení naleznete Životabudič, Meducínka a Rudý Šláftruňk v papírové krabičce, která je vystlána dřevitou vlnou a zabalená v průhledné folii
Mast na suchou, citlivou pleť a drobná poranění. Regeneraci a výživu tímto krémem je ideální provádět během noci.
K ulehčení dýchání při rýmě a nachlazení, k ošetření pokožky v okolí nosu.
Čistá vazelína, hypoalergenní a nebarvená. Je vhodná pro maminky i miminka - chrání a ošetřuje suchou pokožku.
Thajská tygři mast je vyrobena tradičními postupy pouze z přírodních surovin a její příznivý vliv na zdraví člověka jí zajistili světovou proslulost.
Koňská mast chladivá je unikátní bylinný balzám vyrobený z 25 druhů bylinných a rostlinných extraktů podle tradiční, generacemi prověřené receptury.
Koňská mast hřejivá je unikátní bylinný balzám vyrobený z 25 druhů bylinných a rostlinných extraktů podle tradiční, generacemi prověřené receptury.