Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Tuto koupelovou přísadu si zamiluje každý, kdo rád chodí lesem. Vůně éterických olejů z jedlí a smrků Vám pomůže utřídit myšlenky a dojít zklidnění.
Pěna do koupele s výtažkem z orchideje. Blahodárná koupel vám navodí příjemný pocit uvolnění a relaxace.
Pěna do koupele obohacena o mandlové extrakty. Blahodární koupel vám navodí příjemný pocit uvolnění a relaxace, 
Citrusová koupel vás přenese do krajů plných vitamínů, energie, slunce a spokojenosti. Umí pomoci vyhnat toxiny z těla a posílit vaši imunitu.
100%  přírodní ovesná koupel vhodná pro děti se sklonem k atopickému exému. Bez konzervačních látek a přísad. 
Krémově hebký sprchový krém regeneruje pokožku již během sprchování. Jemné cukerné tensidy myjí kůži šetrně a chrání ji před ztrátou vlhkosti.
Rozložte si deku ve vysoké trávě. Vychutnejte si teplý vánek se sladkou vůní levandule. Kolem se vlní stébla a v dálce zpívají cikády.
Pěna do koupele Bohatě pěnící koupelová přísada přispěje k Vaši relaxaci po namáhavém dnu
100% jemně mletý oves obohacený konopným olejem regeneruje, zvláčňuje a zklidňuje pokožku postiženou atopickým ekzémem, akné. 
Zažijte momenty štěstí se svěží ovocnou vůní.
Ponořte se do světa rozkoše a celkové relaxace s voňavou rakytníkovou pěnou, která pomůže zapomenout na stres a únavu po náročném dni.
Pěna do koupele s omamnou vůní levandule, ylang-ylang a kardamonu. Blahodárná koupel vám navodí příjemný pocit uvolnění a relaxace.
Pěna do koupele Feel Heavenly s výtažky kokosu a mléka.
Pěna do koupele obohacená organickými extrakty ze zeleného čaje, břízy, aloe vera s přírodními proteiny. Obsahuje pouze přírodní organické suroviny.
Patnáctiminutová pěnivá koupel zázračně uvolní vaše namožené svaly a zbaví Vás celkového pocitu napětí.
HiPP Přípravek do koupele obsahuje výtažek z BIO mandlí a je velmi dobře snášen pokožkou: čistí obvzlášť šetrně a zachovává přirozený ochranný plášť pokožky – i při častém koupání.
Něžná směs vůně s růžovým olejem probudí vaše smysly. Olivový, jojobový a růžovo-muškátový olej obklopí vaše tělo konejšivou a hřejivou péčí.
Pěna do koupele Beauty Bath obsahuje 1/4 hydratačního krému, který pokožku vyživuje. 
Pěna do koupele s měsíčkem a růží Vás přenese do růžové zahrady uprostřed léta, plné sladkých květů.
Bylinné oleje do koupele smývají stres, napětí a únavu.
Ponořte se do tajemného světa cedrové tajgy s pěnovou koupelí
Pěna do koupele s výtažkem oliv. Blahodárná koupel vám navodí příjemný pocit uvolnění a relaxace.
Probuďte své tělo a mysl! Dopřejte si relaxaci, osvěžení, péči a povzbuzení s koupelovou pěnou Radox.
Koupelová pěna je naplněna úžasnou silou a energií přírody, pomůže zachovat mládí a krásu pokožky
Pro kůži náchylnou k zapářce a pro péči o místa náchylná k výskytu kvasinek.Je určený pro kůži náchylnou k zapářce a pro péči o místa náchylná k výskytu kvasinek ( zvláště rodu Candida) při vulvovagin...
BALNEA je přísada do koupele, ověřená a používaná v rámci léčebných lázeňských procedur, určená jako nedílná součást péče při ekzému
​100% přírodní oves v koupeli velice dobře zvláčňuje a hydratuje suchou kůži, která je potom mimořádně hladká a jemná. 
Kneipp Olejová lázeň STARÉ DOBRÉ ČASY s obsahem Červeně kvetoucího máku a Konopí. Pomáhá uvolnit po tělesné i duševní stránce.