Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Bylinný gel ALPA je vhodný pro masáže kloubů, svalů a páteře.
Karlovarský francovkový krém s obsahem přírodního mentholu a extrakty z heřmánku. K regeneraci, osvěžení, zjemnění a ke zlepšení tělesné pohody.
Přináší úlevu při revmatických bolestech, při nachlazení, bolestech hlavy a tělesné únavě.
Tekuté mazání je určeno na masáže a obklady při rehabilitační i domácí péči o namožené svaly, šlachy a klouby a na svalovou únavu po práci a sportu.
je určen k uvolnění namoženého svalstva, ale především kaštanový extrakt napomáhá prokrvení a příznivě působí na cévy nohou.
Gel obsahuje řadu bylinných silic a extraktů, které mají anestetické a uvolňující účinky.
Kafrový krém je velmi vhodným přípravkem na zmírnění bolesti kloubů a svalů, pomáhá problematické pokožce s projevy akné a dalších kožních problémů.
Masážní krém pro aplikaci na kůži v oblasti kloubů, který se dobře vstřebává a zanechává příjmený osvěžující pocit.
Kromě vysokého obsahu olejové složky a směsi aromatických bylin jako v klasickém masážním krému Alpa, obsahuje extrakt kostivalového kořene, který napomáhá při léčbě zlomenin a pohmožděnin. Uvolňuje n...
Masážní krém na nohy i celé tělo.
Vysoce kvalitní masážní a zklidňující přípravek na bolavé klouby.
Kompozice aktivních látek je vhodná k jemné masáži kůže pro podporu zdravé žilní cirkulace. Vhodné na příznaky: křečové žíly, žíly, pokožka.
Konopné mléko je vhodné na příznaky: klouby, artrózu nebo pokožku.
Masážní krém s příznivými účinky proti pocení.
Napomáhá udržení a obnově dobré tělesné kondice.
Krém pomáhá uvolňovat namáhané svalstvo a zamezuje pocitu „těžkých“ nohou.
Extra silné a účinné chladivé mazání, které omezuje bolest pohybového aparátu – zad, šíje, svalů a páteře.
Opodeldok extra silný je tradiční kafrové mazání s osvěžujícím účinkem mentholu. Speciální kombinace silic blahodárně působí při bolestech kloubů způsobených únavou, artritidou, revmatismem apod. Osvě...
Krém zajišťuje rychlé prokrvení a prohřátí svalové tkáně a urychluje rekonvalescenci.
Prohřátí až do morku kostí! Hřejivý krém je vhodný pro povzbuzení pohybového aparátu a zlepšení krevního oběhu. S krémem získáte hřejivou náplast.