Kombinace minerálů a vitamínů, která byla navržena tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům ve všech důležitých obdobích.
Během těhotenství je důležitý přísun kyseliny listové (folátů)...miminko se tak může správně vyvíjet.
Vitamíny, které můžete začít užívat od období plánování těhotenství, až do ukončení kojení.
Doplněk stravy s vysokým obsahem kyseliny listové vhodný pro plánované těhotenství až do ukončení 1. trimestru.
Užívání tohoto doplňku stravy je vhodné při zvýšené potřebě inositolu a kyseliny listové.
Multivitamíny Prenatal obsahují vitamíny, minerály a výživné látky, které jsou doporučené každá kojící nebo nastávající mamince.
Zapojte do plánování miminka i muže. Přípravek speciálně pro muže obsahuje účinné látky jako je selen, zinek, koenzym Q10 k podpoře početí.
Doplněk stravy, který cílí na specifické potřeby žen. Jeho užívání je žádoucí při zvýšené potřebě myo-inositolu, D-chiro-inositolu a kyseliny listové.
Dodejte svému tělu potřebnou kyselinu listovou a vitamíny. Vaše tělo má v období těhotenství a kojení zvýšené potřeby na živiny.
INOFOLIC je doplněk stravy s inositolem a kyselinou listovou. Určeno pro ženy, které plánují těhotenství.
Kombinace bylinných výtažků, která příznivě podporuje tvorbu mateřského mléka během kojení.
Učinili jste důležité rozhodnutí a teď se na něj chcete připravit? Tento přípravek je určen všem ženám, které se snaží o miminko.
Během těhotenství a kojení je žena vystavena hormonálním změnám a větší zátěži. Tento doplněk stravy zajišťuje tělu přísun základních vitaminů a minerálů.
Těhotné ženy a ženy plánující otěhotnět ocení tento přípravek s obsahem kyseliny listové. Pro Vás a Vaše zdravé miminko.
100% biologicky čistý zdroj nenasycených mastných kyselin - doplněk stravy.
Přípravek na míru pro nastávající maminky a kojící ženy. Obsahuje všechny důležité látky nezbytné v tomto období včetně  Quatrefolicu.