Určen k zjištění přítomnosti krve ve stolici.
Moderní lancety 28G pro jemné získání vzorku krve.
Testovací proužky pro měření kyseliny močové EasyTouch® jsou spolehlivé testovací proužky určeny pouze pro přístroj EasyTouch® GCU.
Nyní můžete rychle a spolehlivě zjistit, zda se ve vaší stolici nevyskytuje krev.
Testem rychle a spolehlivě zjistíte, zda jsou vaše obtíže zapříčiněny nesnášenlivostí lepku, a tak je budete moci ovlivnit změnou stravovacích návyků.
Trápí vás únava, letargie či přibírání na váze? Tímto rychlým testem si můžete ověřit, zda se za těmito problémy neskrývá hypotyreóza.
Napadla vás někdy otázka odkud vlastně pocházíte? Chcete překvapit své známé originálním dárkem? Stačí jediná kapka krve a DNA certifikát poté obdržíte poštou.
Trápí vás bolest žaludku a nevolnost? Tímto rychlým testem si můžete ověřit, zda se za těmito problémy neskrývá bakterie Helicobacter pylori.
Chcete překvapit své známé originálním dárkem? Dál nehledejte! DNA výsledek dostanete v podobě certifikátu o velikosti A3 vytištěném na luxusním papíře.
Napadla vás někdy otázka odkud vlastně pocházíte? Přišli vaši dávní předci do Čech ze střední Evropy nebo z daleké ciziny? Odpověď nabízí genetika.
Jste unavení, bolí vás hlava, podléháte letargii? Možná máte v krvi málo železa. Zjistěte to rychle a spolehlivě.
Odběrová souprava určená pro uchování vzorku klíštěte vytaženého z kůže člověka nebo srsti psa či kočky.
10-ti parametrové diagnostické proužky určené pro analýzu moče.
Cestujte beze strachu autem, autobusem i letadlem! Nebo můžete dokázat sobě i svým blízkým, že vám na nich doopravdy záleží!
Diagnostické proužky pro analýzu moče (5 parametrů).