Moderní přírodní přípravek s jedinečnou a vyváženou kombinaci aktivních látek.
Doplněk výživy, který má příznivé účinky na organizmus, obsahuje včelí mateří kasičku a výtažek z kořenu Žen šenu.
Doplněk stravy ve formě potahových tablet pro dospělé a děti od 6 let podporující funkci horních a dolních cest dýchacích a imunitní systém.
Doplněk stravy ve formě potahových tablet pro dospělé a děti od 6 let podporující funkci horních a dolních cest dýchacích a imunitní systém.
Drags Imun - doplněk stravy příznivě působící na imunitu
Unikátní komplex látek blahodárně působí na imunitní systém. Doplněk stravy, vyrobeno ručním zpracováním výhradně z českých a slovenských odrůd česneku.
Posílení přirozených obraných schopností organismu.
Koření se specifickou, jemně pepřovitou a nahořklou chutí, které dodá pokrmům žlutou barvu. Kurkuma působí jako antioxidant a podporuje imunitu.
100 % houbový přípravek v BIO kvalitě posílí Vaši imunitu, krevní oběh a cévy.V asijských zemích je Reishi považována za znak zdraví a dlouhověkosti.
Serapeptáza je přírodní proteolytický enzym, který produkuje přátelská bakterie z rodu Serratia, žijící ve vnitřnostech bource morušového (Bombyx moři).
Eligin je extra silný zázvor ideální na podporu imunity. Vyrobený z kvalitního Bio zázvoru. 
Podporuje přirozenou obranyschopnost, imunitní systém a přispívá k normálnímu stavu kloubů.
Doplněk stravy ve formě potahových tablet pro dospělé a děti od 6 let podporující funkci horních a dolních cest dýchacích a imunitní systém.
Koloidní minerály jsou vhodné pro správný rozvoj a fungování organismu. Koloidní stříbro je přírodní kosmetický přípravek. Čistí a regeneruje pleť.
Propolis je vzácná přírodní látka produkovaná pupeny rostlin, kterou včely sbírají a mají pro ní mnoho využití. Náš imunitní systém ji také ocení!
Komplex účinných látek působí na imunitní systém.doplněk stravy, vyrobeno ručním zpracováním výhradně z českých odrůd česneku.
InoCell je patentovaná směs inositolu, Ca2+, Mg2+ a IP6 (inositolhexafosfátu), které se ve svém pozitivním účinku vzájemně doplňují.
Látka B17 je známá již několik desítek let... Buňky našeho těla ji ocení v boji s řadou nepříznivých faktorů.
Rybí tuk je bohatý na vitaminy A a D a nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA.
Příznivě působí na imunitu, kosti a klouby, trávení, močové cesty a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti.
Koloidní minerály jsou vhodné pro správný rozvoj a fungování organismu. Koloidní stříbro je přírodní kosmetický přípravek. Čistí a regeneruje pleť.
Olej ze sibiřské jedle příznivě působí na správnou funkci horních cest dýchacích a imunitního systému.
Komplex účinných látek obsažených v jednom přípravku
Bioligo roztok 5 obsahuje v tekuté, pro tělo snadno vstřebatelné formě, stopové prvky, jako je mangan, měď nebo fosfor.
Starověká pšenice, z jejichž listů je připraven tento sušený nápoj, dodá tělu nejen vitamin A a draslík.
Pupalkový olej lisovaný za studena je doplněk stravy s vitaménem E, který je s oblibou používán pro zlepšení komfortu v době menstruace.
Lykopen je známý antioxidant rostlinného původu.