Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
MELANIL je krém, který redukuje produkci melaninu, čímž efektivně eliminuje tmavé pigmentové a stařecké skvrny na pleti a zabraňuje vzniku nových skvrn.
Bělící pleťový krém urychluje bělení pokožky, pomáhá redukovat pigmentové skvrny, hydratuje a regeneruje.
Korekční zabarvený gel, trvale obarvuje po dobu 3 až 5 dní depigmentované plochy. Může být ve spojení s obvyklou léčbou vitiliga, zejména fototerapií.
Biotechnologická emulze na pigmentové skvrny.
Gel napomáhá obnovení přirozené pigmentace v buňkách pokožky postižených vitiligem a zabraňuje progresi tohoto inemocnění.
Intenzivní bělicí kémové sérum, které bylo vyvinuto pro snížení nebo odstranění pigmentových skvrn na pokožce a zamezení jejich opětovnému výskytu.
Emulze s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace.
Unikátní přípravek pro zesvětlování benigních pigmentových skvrn.
Krém na pleť, který zabraňuje tvorbě pigmentových skvrn a dokonce je dokáže také deaktivovat díky kombinaci účinných látek.
CROMOVIT® CREMA je kosmetický přípravek, který pomáhá při obnově pigmentace pokožky.
Povrchový peeling s kyselinou glykolovou (10 %).
Sérum s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace.
Dvoufázový roztok s kmenovými buňkami na depigmentaci.
Gel určený pro denní péči o pleť depigmentovanými oblastmi (vitiligo)- napomáhá obnovení přirozené pigmentace v buňkách pokožky postiženým vitiligem.
čisticí exfoliační gel byl speciálně vyvinut pro pokožku s pigmentačními skvrnami.