HiPP Pleťové mléko obsahuje přírodní BIO mandlový olej a zvlhčuje pokožku. Rychle se vstřebává a udržuje pokožku jemnou a hebkou.
Tělové mléko pro každodenní péči o suchou kůži na tělo i ruce. Vhodné na pokožku se sklonem k ekzémům a citlivou kůži novorozenců.
SAFORELLE Pediatrie krémové mléko se doporučuje ke zmírnění svědění a podráždění sliznic, citlivé a jemné pokožky kojenců a malých dětí.
Sebamed dětské mléko zajistí citlivé dětské pokožce jemnou ochranu.
Dětský extra jemný krém je doporučován pro extrémně suchou a citlivou pokožku a také do mrazivého či vlhkého počasí.
Pleťové mléko s obsahem heřmánku je vhodné k ošetřování dětské pokožky po koupeli, poněvadž zvláčňuje a hydratuje pokožku.
Zklidňuje suchou a velmi citlivou dětskou pokožku, dlouhodobě ji hydratuje a chrání před vysoušením.
Ošetří pleť celého těla po koupeli.Lehce se roztírá a vytváří jemný ochranný film. Olivový olej napomáhá regeneraci pokožky .
Jemné zvlhčující mléko, zlepšuje ochranu dětské pokožky před vnějšími vlivy. Svým fyziologickým pH respektuje citlivou dětskou pokožku.
Ochranný krém pro dětskou pleť předchází vysušování pleti, zklidňuje ji a zvyšuje její ochrannou funkci proti škodlivým látkám.
Citlivá dětská pokožka potřebuje nejšetrnější péči, kterou zajistí toto tělové mléko. Pokožku hydratuje a chrání a zároveň přispívá k lepšímu spánku.
Hydratační tělové mléko bylo speciálně vyvinuto pro každodenní hydrataci jemné a citlivé pokožky miminek a dětí.
Ideální pro miminka a citlivou, problematickou, ekzematickou a suchou pokožku.
Pleťové mléko je vhodné k ošetření dětské pokožky po koupeli.
Dětské tělové mléko pro hydrataci suché pokožky.
Je určeno pro intenzivní péči o citlivou dětskou pokožku.
Každé miminko miluje pohlazení, a pokud mu chcete dát i bezpečnou péči, dopřejte mu toto mléko. Zklidní a hydratuje a pohladíte s ním jako samet.
Robátko dětské mléko pro každodenní péči o pokožku dětí nebo dospělých s velmi citlivou pokožkou. Přírodní receptura je vhodná i pro nejmenší děti.
Po koupeli stačí namazat tělovým mlékem pro dobré spaní a vaše miminko bude sladce snít. Navíc je i k citlivé pokožce velmi ohleduplné a jemné.
Dove Baby tělové mléko zklidňuje pokožku od prvního použití a poskytuje celodenní hydrataci.
Heboučká každodenní péče pro vaše děťátko - tělové mléko přímo není mastné a zanechá citlivou pokožku vašeho miminka krásně jemnou.
Dětské tělové mléko Linteo Baby s Bio měsíčkem lékařským dokonale zvláčňuje, zjemňuje a ochraňuje pokožku miminka před vnějšími vlivy.