Quinoa je lehce stravitelná a přirozeně bezlepková potravina. Hodí se do polévek, kaší, salátů, nebo jako příloha k masu. Jednoduchá příprava. 
Rýže na Sushi je speciálně leštěná kulatá střednězrnná rýže, která po uvaření zůstane zrnitá a pevná na skus, zároveň je však lepkavá. Na Sushi nevhodná je dlouhozrnná rýže, basmátí, jasmínová nebo př...
Toto kakaové máslo bylo vylisováno z bio kakaových bobů a poté pouze zbaveno výrazné vůně (dezodorizováno). Nebylo chemicky rafinováno ani ztužováno.
Chutné obilninové mušličky skořicové perfektní jako snídaně s mlékem pro celiaky.
Ghí je čistý máselný tuk vyrobený podle starodávné ajurvédské receptury. Odpařením vody a oddělením mléčné bílkoviny získáváme čistý tuk obsahující celou řadu vitamínů, minerálů a antioxidantů.
Jemný, mirně aromatický bambus. Vhodné k masu i zeleninovým pokrmům, salátům. Bambusové výhonky jsou velmi oblíbenou přísadou v kuchyni.
S dýňovými semínky v BIO kvalitě můžete vymyslet divy! Přidat je můžete do müsli s jogurtem, do salátů, polévek i do doma pečeného chleba.
Dejte si sušený ananas jen tak samotný nebo ho přidejte do svého müsli či kaše a nalaďte své chuťové buňky.
Sušený banán si přibalte ke svačince nebo ho přidejte do snídaně, či kaše.
Speciální směs medicinálních hub z tradiční čínské medicíny. Podporuje přirozenou obranyschopnost a celý imunitní systém.
Rostlinná pomázánka z červené řepy s křenem a slunečnicovým semínkem.
Placky jsou ideální a velice chutnou alternativou pečiva. Neobsahují lepek, škroby, mouku ani žádná pojiva či kypřící látky. Obsahují pouze čisté ingredience a jsou sušeny na 40°C, aby nedocházelo ke ...
Chlebové placky jemné neutrální chuti s kmínem. Nepečené placky s chia a konopným semínkem jsou zdravou, chutnou náhradou pečiva.
Křupavá hrášková pochoutka, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně. Není nutné dále tepelně upravovat.
Ghí je čistý máselný tuk vyrobený podle starodávné ajurvédské receptury. Odpařením vody a oddělením mléčné bílkoviny získáváme čistý tuk obsahující celou řadu vitamínů, minerálů a antioxidantů.
Uvařte své oblíbené jídlo a běžné vysocekalorické těstoviny nahraďte zeleninovými špagety Perfect Pasta.
Zeleninové těstoviny Perfect Pasta absorbují chuť pokrmu, se kterým jsou podávány. Zapomeňte na vysocekalorické těstoviny!
Kakaové boby z Peru si oblíbíte! Používají se pro přímou konzumaci nebo k obohacení různých pokrmů a jsou bohatým zdrojem vlákniny.
Zařaďte těstoviny z hrubě mleté pšeničné krupice i vy do svého jídelníčku.
Quinoa vyniká, stejně jako rýže, opravdu jednoduchou přípravou. Černá quinoa je na skus pevná a křupavá.
Bulgur je lehce stravitelný a má skvělou chuť. Výborný je jako příloha a hodí se i do salátů či kaší.
Jak jste mohli žít bez těchto zralých a čerstvě sklizených rajčátek v kvalitním olivovém oleji? Ve spíži se vám rozhodně neztratí.
Kombinace novodobých a ájurvédských plodin, které příznivě působí na střevní trakt, detoxikují organismus a napomáhají normální činnosti jater.
Křupavá hrachová pochoutka, kterou lze přidat do polévek, podávat jako přílohu nebo si ji vychutnat samostatně. Není nutné dále tepelně upravovat.
Rostlinná pomazánka ze zeleniny a koření, vhodná pro vegany. 
Informace o produktu Římský kmín/mateřský - ,,exotika mezi kmíny" Je křížencem kultivovaného kmínu z Waldviertlu, od kterého se ovšem chuťově velmi odlišuje. Mateřský kmín chutná kořeněně sladce a je ...
Jáhly jsou nutričně bohatou surovinou, které jsou bezlepkové a jsou tak vhodné i pro celiaky.