Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Opravdu šetrné a přitom účinné bělení barevných nedokonalostí na vašich zubech - i když jsou citlivé. Pasta obsahuje přírodní enzymy.
Zubní pasta s vynikajícím čistícím účinkem, má bělicí efekt, posiluje zubní sklovinu a chrání zuby proti zubnímu kazu. Obsahuje stovky bělících miniplátků, které se při čištění rozpouštějí a pomáhají ...
Sensodyne ProNamel Zubní pasta pro přirozeně bílé zuby, pomáhá chránit zubní sklovinu před kyselinami obsaženými v potravinách.
Sada na bělení zubů, která obsahuje malé aplikátory s bělícím gelem.
Nezanechává na zubech plak a naopak budete mít příjemnou chuť v puse
Speciální bělící zubní pasta určená a vyvinutá výhradně pro použití na elektrických a sonických zubních kartáčcích.
Zubní pasta vyvinutá přímo pro kuřáky na účinné bělení a čištění zubů.
Patentovaná bělicí pasta s čistícími mikroperlami.
Speciální bělící zubní pasta určená pro efektivní vybělení zubů při častém pití kávy, čaje a „kolových nápojů“.
Revoluční bělení zubů je zde. Vyzkoušejte bělící pero na zuby, které obsahuje gel, jenž se používá při profesionálním bělení.
Velmi šetrná bělící zubní pasta s dvojitou dávkou enzymů papain a bromelain, které šetrně odstraní zabarvení z povrchu zubů.
Swissdent EXTRÉME je velmi šetrná bělicí zubní pasta. Je určena k bělení velmi zabarvených zubů kuřáků, milovníků červeného vína, kávy nebo čaje.
Zubní pasta s jahodovou příchutí speciálně vyvinutá pro dětské zuby a dásně.
ApaCare Repair opravuje počínající kazy, snižuje citlivost, vyhlazuje povrch zubů.
Zubní pasta Signal White Now Ice Cool Mint Signal White Now Ice Cool Mint s okamžitým optickým bělícím účinkem, který díky působení modré pěny vybělí vaše zuby už po jednom vyčištění má navíc ledově s...
Obsahuje bělicí mikročástice pro šetrné bělení a čištění.
Revoluce v bělení citlivých zubů. Ultra nízká brazivita podobná čisté vodě. Šetrné bělení na bázi chemického rozpouštění skvrn.
Noční a denní bělící pasta spolu se speciálním kartáčkem na zuby.
Exkluzivní bělící zubní pasta s aktivním uhlím – pomáhá detoxikovat ústní dutinu a odstraňovat plak a žluté zbarvení ze zubů.
Odstraňuje usazené minerály, čistí a leští zuby a má detoxikační účinky na dásně a ústní dutinu.
Zubní pasta Colgate Total Clean Mint obsahující kombinaci triklosan/kopolymer a fluor.
Zubní pasta. Navrací přirozenou bělost zubů,napomáhá v boji proti zubnímu kameni, zubnímu kazu a plaku a zabraňuje v jejich tvorbě.
Signal White Now je zubní pasta, která už po prvním vyčištění zuby viditelně vybělí, a vyčaruje vám skutečně zářivý úsměv.
Zuby bělejší a zároveň účinně chráněné před zubním plakem a bakteriemi - bělící zubní pasta SilverCare zvládne obojí.
Pokročilý moderní bělící systém, který obsahuje bělící gel + bělící zubní pastu.