Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Vaše kočka je ráda čistá, ale vnitřek uší je pro ni problém. Pomozte ji s tím lihovými kapkami do uší a bude určitě spokojená.
Oční/ušní utěrka MICROMED s ionty stříbra kočka
Přírodní kapky na odstranění nečistot a ochranu sluchu.
Přípravek k šetrnému vyčištění zevního zvukovodu u psů a koček.
Veterinární antiseptický ušní čistič, nedráždivý, vysoušecí a bez alkoholu. 
Ušní pudr, který pomůže udržet uši Vašeho psa suché a čisté.
Přípravek pro péči o uši psů a koček.
Otifree k čištění zevního zvukovodu u psa a kočky.
Epi-otic (Otitis externa) je antiseptický ušní čistič, nedráždivý, vysoušecí a bez alkoholu.
I pes potřebuje mít čisté uši, nehrozí v nich totiž žádná infekce. Olejové kapky do uší pro psy vyčistí a ošetří psí ucho šetrně a účinně.
Beaphar Ear-Cleaner, ušní kapky pro psy a kočky.
Pes si sám uši vyčistit nedokáže. Musíte mu pomoci a lihové ušní kapky pro psy vám s tím pomůžou a ještě je preventivně ochrání před záněty.
Roztok k čistění uší psů a koček a reduktci nadměrné tvorby ušního mazu. 
Otologikum OTIFREE 160 ml je určen k čištění zevního zvukovodu u psa a kočky.Tento roztok intenzivně rozpouští ušní maz a nečistoty.
Přípravek k šetrnému vyčištění zevního zvukovodu u psů a koček. Rozpouští cerumen a nečistoty a umožňuje další léčbu případných otitid.
BIOVETA Otofin rozpouští ušní maz, čistí zevní zvukovod Vašeho psa nebo kočky a zanechává vláčnou pokožku a příjemnou vůni.