Nemusíte trpět hlady proto, abyste dosáhli správné tělesné váhy. Proticare Support, Váš výživový program, při kterém se budete cítit skvěle!
Náhrada stravy GO MRP je vybalancovaná strava s ideálním poměrem makro i mikro živin. Při nedostatku času na přípravu jídla nebo při redukci tuku.
Proteinový koktejl banán obsahuje 3 porce. Je určen ke zvýšení podílu bílkovin. Výborná svačina do dietních jídelníčků.
Originální spojení Goji šťávy a šťávy z Aloe vera vytváří lahodný nápoj plný antioxidantů.
NutriSlim 7 days je sacharidovo-proteinový prášek pro přípravu koktejlu s obsahem l-karnitinu, vlákniny a vitamínů. 7 porcí koktejlu.
Lahodná šťáva vyrobená z plodů goji. Tuto superpotravinu považuje tradiční čínská medicína za elixír mládí a dlouhověkosti. V BIO kvalitě.
Dopřejte si k snídani vyváženou skladbu živin. Základní složkou této zdravé snídaně je jemně mletá ovesná kaše, která je dochucena sušenými plody.
Dopřejte si k snídani vyváženou skladbu živin. Základní složkou této zdravé snídaně je jemně mletá ovesná kaše, která je dochucena ovocem.
Úžasně kokosový, lahodný a bez přidaných cukrů. Takový je nápoj Alpro. Vyrobený z kokosového mléka, přirozeně bez laktózy.
Díky svému původu a účelu je včelí pyl neuvěřitelně komplexní potravinou s celou škálou vitamínů a minerálů.
Instantní bezkofeinový cereální nápoj s čekankou. Pro přípravu teplého nebo studeného nápoje. 
Čistě 100% šťáva z granátových jablek obsahuje celou řadu vitamínů, minerálů a stopových prvků nezbytných pro přirozené fungování lidského organismu.
Bylinná čajová směs s cesmínou paraguajskou, kopřivou a zeleným čajem, pro období, kdy se snažíte o snížení tělesné hmotnosti.
Včelí pyl je plný vitaminů, enzymů, antioxidantů a minerálů. 
Krémový koktejl s vyváženou kombinací živin. Rychlá a jednoduchá příprava. Chutná náhrada jídla při redukční dietě. 
Šťáva Malina je získávána z malin nejmodernějším způsobem výroby.
Krémová polévka obsahující opravdové kousky hub. Je oblíbená zejména k obědu či večeři. Rychlá příprava přelitím vroucí vodou.
Bylinná čajová směs pro doplnění pitného režimu. Černý a zelený čaj má antioxidační účinky. Podporuje odbourávání tuků. 
Upravené složení s vyšším obsahem vysoce hodnotné vaječné bílkoviny - 20 g. Minimální obsah tuku. Vhodné pro všechny dietní režimy.
Dopřejte si k snídani vyváženou skladbu živin. Základní složkou této zdravé snídaně je jemně mletá ovesná kaše, která je dochucena ovocem. 
Dopřejte si k snídani vyváženou skladbu živin. Základní složkou této zdravé snídaně je jemně mletá ovesná kaše, která je dochucena ovocem.
Milujete horkou čokoládu? Zkuste ji ve zdravější formě. Alpro kokosový nápoj s čokoládou chutná skvěle a má nízký obsah tuků.
Náhrada rýže při dietách se sníženým obsahem energie. 
Krémová polévka obsahující kousky zeleniny. Výživově kompletní nízkokalorická zeleninová polévka pro náhradu jednoho či více hlavních jídel během dne.
Výživově kompletní, nízkokalorická a chuťově vyvážená polévka. Je oblíbená zejména k obědu či večeři. Rychlá příprava přelitím vroucí vodou.
Krémový koktejl s vyváženou kombinací živin. Rychlá a jednoduchá příprava. Chutná náhrada jídla při redukční dietě.
Rajská polévka Figu Active představuje teplou náhradu jídla. Vyvážená kombinace živin. Rychlá a jednoduchá příprava. Vhodná při redukční dietě.
Ochucený vlákninový nápoj obsahuje vlákninu ve vodě nerozpustnou i rozpustnou.
Bylinná směs přispívající k regulaci tělesné hmotnosti. Cesmína paraguayská má vliv na látkovou přeměnu.