ACC nosní sprej 20ml s kontrolovaným pH pro nosní hygienu.
Nosní sprej, roztok mořské vody s obsahem dexpanthenolu ke zvlhčení a očištění nosní sliznice se zklidňujícím účinkem na bolavou sliznici.
Odsávačka nosních hlenů připojitelná k domácímu vysavači. Určena pro kojence a malé děti. Sada obsahuje náhradní sací hlavice a čistící kartáček.
Pro každodenní hygienu nosu a jako prevence rýmy. Díky speciální trysce je bezpečný i pro nejmenší nosánky.
Hypertonický roztok mořské vody obohacený mědí pro uvolnění ucpaného nosu. Přírodní produkt určen pro děti od 3 let a dospělé.
QUIXX® napomáhá uvolnit ucpaný nos, obnovit jeho přirozenou funkci a příznivě působí na dýchání nosem.
Optimální složení masti z vysokojakostních surovin dosahuje příznivých účinků.
Vyzkoušejte toto přirozené řešení pro lepší dýchání při alergické či chronické rýmě, nachlazení a zánětech vedlejších dutin.
Nosní sprej Humer Stop Virus je zdravotnickým prostředkem, který odrazí viry ve vaší dutině nosní ve chvílích rýmy a při nachlazení.
Odsávačka nosních hlenů připojitelná k domácímu vysavači. Určena pro kojence a malé děti.
Naplněno přírodní léčivou minerální vodou Vincentka, pomáhá udržovat fyziologickou čistící schopnost nosní sliznice.
Přípravek Rinopanteina nosní mast zvlhčuje a lubrikuje nosní mukózu, napomáhá procesu reepitelizace.
Čistý nos je základem dobrého dýchání, zdravá nosní sliznice chrání organismus před vstupem infekčních organismů.
Otosan® nosní sprej působí lokálně hloubkovým očistěním nosních dutin a pomáhá při ucpaném nose, zánětu i výskytu infekce.
Přípravek je viskózní přípravek snižující zduření nosní sliznice. Zdravotnický prostředek.
Směs přírodních silic vhodná jako účinný osvěžovač vzduchu při dýchacích potížích a rýmě. Aktivní látky působí příznivě na lidský organismus.
Roztok ve spreji pro čistý dětský nosík bez rýmy. Physiomer je pomůckou pro čištění, regeneraci a úlevu od ucpaného nosu.
Physiomer Gentle Jet&Spray 135 působí na dýchací cesty.
Sprej obsahující kombinaci roztoku mořské soli,... a éterických olejů, které podpoří léčbu vaší rýmy a ucpaného nosu. Silný, ale šetrný a nenávykový!
Kapky proti chrápání.Chrápání způsobuje vzduch proudící nosní nebo ústní dutinou, a jsou-li tkáně ve spánku povoleny vybrují a kmitají v proudu vzduchu, který pak přechádzí přes hrtanovou přiklopku do...
Pro každodenní hygienu nosu a jako prevence rýmy. Díky speciální trysce je bezpečný i pro nejmenší nosánky.
Pomáhá léčit běžnou i alergickou rýmu a nachlazení.
Adenol sprej do hrdla proti chrápání.Adenol sprej do hrdla proti chrápání.Má chladnou, svěží mentolovou vůni, působí na žaludek, proti křečím a jako celkový stimulant. Extrakt sojového lecitínu (fosfa...
Vincentka Nasalis startovací sada obsahuje přírodní koncentrát k proplachu nosních dutin a nosohltanu 300 ml + plastovou konvičku.
Nosní sprej obsahující 10 bylinných extraktů - účinný a okamžitý boj s ucpaným nosem.
Roztok ve spreji pro čistý dětský nosík bez rýmy. Physiomer je pomůckou pro čištění, regeneraci a úlevu od ucpaného nosu.
Nisita nosní sprej pomáhá při ucpaném nosu, čistí a zvlhčuje nosní sliznici, uvolňuje strupy a zaschlý hlen, pomáhá odplavit alergeny.
COLDISES nosní olej ve spreji působí blahodárně na nosní sliznici.