Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Vysoce účinný krémový gel po opalování pro citlivou pokožku a pokožku se sklonem ke sluneční alergii. Zklidňuje, ochlazuje a regeneruje pokožku.
Revitalizující balzám pro stresovanou kůži po slunění chladí a zklidňuje. Aktivně chrání před stárnutím pleti.
Mast s vysokým obsahem dexpanthenolu regeneruje podrážděnou pokožku. 
Přináší úlevu, zklidňuje a příjemně chladí pokožku nadměrně ozářenou sluncem nebo obdobně podrážděnou.
Chladicí krémový gel, osvěžuje a oživuje.
Přírodní kolagen INVENTIA na tělo je určen k intenzivní péči pro všechny typy pokožky, zvláště pak pro suchou a citlivou pokožku celého těla.
Hydratační mléko po opalování Piz Buin s Aloe Vera přijemně chladí a regeneruje pokožku spálenou sluncem.
Navraťte své pokožce svěžest a vitalitu nejen po opalování pomocí vitamínů a minerálů obsažených ve spreji ze 100% šťávy z Aloe barbadensis.
Aby kůže zbytečně nestárla, dejte ji zase do pořádku pomocí panthenolu - po opalování, pobytu v soláriu anebo koupání v chlórované vodě.
Panthenol příjemně chladí, regeneruje a aktivně hydratuje podrážděnou pokožku po opalování.
Obsahuje komplex vysoce účinných bioaktivních látek, které poskytují okamžité zklidnění podrážděné pleti např. po slunění, holení apod.
Po slunění nebo po opalování v soláriu potřebuje Vaše pokožka kvalitní výživu a hydrataci. Chladivý gel ji zklidní a zpomaluje stárnutí kůže.
Lehce roztíratelná emulze příjemné vůně s obsahem D-panthenolu a betaglukanu.
Tlakový sprej. Obsahuje extrakt z rakytníku + olivový olej + vitamín E + Hydroxethyl Urea Sprej k ochlazení a zklidnění zarudnuté pokožky. Zmírňuje pocity pálení pokožky po nadměrném ozáření sluncem.
Užijte si chladivou péči po slunění a oslňte zlatavými odlesky svého opálení po dlouhou dobu. Hydratační mléko po opalování intenzivně pokožku po opalování chladí a zklidňuje. S aloe vera, avokádovým ...
Regenerující balzám po opalování maximálně hydratuje, snižuje zarudnutí a pnutí pokožky.
Jemná emulze zajišťuje pro citlivou pokožku po slunění okamžitou úlevu, zklidnění a následně i její hydrataci a obnovu.
Účinné složení pečuje o Vaši pokožku po opalování, zklidňuje ji a dodává potřebnou hydrataci.
Je jemné, obsahuje šťávu z Aloe vera, příjemně chladí, zklidňuje a hydratuje pokožku po slunění. Nezanechává pocit mastnoty.
Ryor regenerační mléko po opalování s panthenolem je lehce roztíratelné a snadno vstřebatelné mléko určené pro ošetření pokožky celého těla po slunění
Pro ošetření, zklidnění, a regeneraci pleti podrážděné nebo namáhané při slunění, koupání, saunování, mrazem nebo suchem.
Zůstali jsme na slunku o trochu déle? Pěna s obsahem panthenolu příjemně chladí pokožku po opalování. Hodí se i pro jemnou dětskou pokožku.
Dopřejte své pokožce péči i po opalování. Hydratujte ji, zchlaďte a zklidněte. Složení s aloe vera dokonale osvěží.
Aktivní pěna s vysokým obsahem dexpantenolu a luxusních olejů podporuje regeneraci kůže. Pěna regeneruje podrážděnou, zarudlou a rozpraskanou pokožku.
Chladivý gel po opalování účinně hydratuje, zklidňuje a regeneruje pokožku po slunění, zanechává příjemný chladivý pocit.
Nové účinnější složení s kyselinou hyaluronovou přispívá k zachování elasticity kůže a urychluje regeneraci kůže po působení slunečního záření.
Složení s vitaminy A, C, E a ureou byl vyvinut pro zklidnění, hydrataci a podporu regenerace pokožky podrážděné slunečními paprsky.
Chladivý gel po opalování s vysokým obsahem Aloe vera. Zklidňuje a chladí pokožku spálenou nebo podrážděnou sluncem.
Reparační mléko po opalování dodá vaší pokožce ztracenou hydrataci, vyživuje a regeneruje.
Mléko po opalování v praktickém spreji dodává pokožce po opalování potřebnou hydrataci a přispívá k její regeneraci.