Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Vychutnejte si nápoj plný pohody, zdraví a pohybu. Lahodné šumivé tablety obsahují účinné složky vhodné pro imunitu, kosti i psychiku.
Jsou vhodné i pro diabetiky. Jedná se o doplněk stravy.
Magnesium Sandoz 300mg RAPID por.gra.sus.20x300mg - Hořčík přispívá k redukci únavy a vyčerpání, k normální funkci nervového systému a svalů.
Obsahuje magnesium, které podporuje normální funkci svalů. Spolu s vitamínem B6 přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.
Doplněk stravy s extraktem z meduňky a chmele, s hořčíkem a vitaminem B6. Chmel a meduňka přispívají ke zmírnění psychického stresu a k normálnímu usínání.
Doplněk stravy, vhodným způsobem doplňuje běžnou stravu a tak přispívá k udržení normální činnost nervové soustavy a normálního psychického stavu.
Vyzkoušejte hořčík v tekuté formě. Jeho největší předností je velmi dobrá vstřebatelnost.
Kombinace látek pro unavené tělo. Hořčík jako základní minerál  pro normální funkci kostí a svalů. Vitamin B6 pro normální funkci imunitního systému.
Doplňte tělu hořčík s doplňkem stravy Generica a podpořte tak Vaši psychiku a správné fungování svalů.
Kombinace hořčíku a vitamínu B6 podporuje nervovou soustavu. nyní také v šumivých tabletách.
Přípravek obsahující hořčík, který je nezbytný pro správnou funkci nervového systému a svalů, pro stavbu kostí, zubů a chrupavek.
Šumivé tablety s příchutí grepu obsahují aktivní látky, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti svalů a nervové soustavy.
Vychutnejte si denní příliv vitamínů, vhodných pro svaly, kosti a zuby. Šumivé tablety s lahodnou příchutí Vám pomohou pečovat o Vaše zdraví.
Magnesium a vitamín B6 podporují energii a přispívají ke snížení únavy a vyčerpání, jsou také nezbytné pro normální fungování nervových funkcí.
Magnesium neboli hořčík je jedním z nejdůležitějších prvků. Blahodárně působí na kostní hmotu, zuby a svaly, kde je hojně v organismu zastoupen.
Doplněk stravy - sypká směs s hořčíkem a vitaminy, přírodním aroma a bez barviv. Neobsahuje cukr.
Doplňte svému tělu hořčík a podpořte své tělo ve fyziologických procesech týkajících se činnosti svalů, nervů, stavu zubů.
Hořčík podporuje normální stav zubů, kostí a svalů. Pro jeho lepší vstřebatelnost najdete v tomto balení i vitamín B6.
Doplněk stravy, který má příznivý účinek pro duševní rovnováhu, energii a kondici.
Doplněk stravy s obsahem kombinace hořčíku 500 mg a vitaminu D 500 IU.
Magnesium (hořčík) přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, je důležitý pro funkci nervového systému, svalů (včetně svalu srdečního), pro kosti a zuby.
Radost z pohybu a pevného zdraví Vám přinese Magnesium B6. Doplněk stravy obsahuje složky, jenž působí na psychiku, energii i kosti a svaly.
Vhodný při intenzivních výkonech. Vitamín B6 přispívá k normální funkci imunitního systému.
Bioaktivní Magnézium obsahuje komplex tří různých sloučenin hořčíku, které zajišťují biologickou dostupnost.
Posilněte svůj nervový systém, psychiku a zároveň udělejte něco pro své kosti. Dopřejte si denně lahodný nápoj plný vitaminu C a hořčíku.
Potravinový doplněk, který napomáhá doplnit sníženou hladinu hořčíku v lidském organismu.
Nonsalt obsahuje 100 mg čistého draslíku a 44 mg čistého hořčíku v 1 tabletě.
Magnetrans direct je doplněk stravy s obsahem magnézia a sladidla pro zajištění zdravého přísunu magnézia (hořčíku) do organismu.
Doplněk stravy, vhodným způsobem doplňuje běžnou stravu a tak přispívá k udržení normální činnost nervové soustavy a normálního psychického stavu.
Hořčík přispívá k normální funkci stavů, nervové soustavy, zubů a kostí. Jedná se o přírodní přípravek bez alkoholu, konzervačních látek a barviv.