Vychutnejte si nápoj plný pohody, zdraví a pohybu. Lahodné šumivé tablety obsahují účinné složky vhodné pro imunitu, kosti i psychiku.
Jsou vhodné i pro diabetiky. Jedná se o doplněk stravy.
Magnesium Sandoz 300mg RAPID por.gra.sus.20x300mg - Hořčík přispívá k redukci únavy a vyčerpání, k normální funkci nervového systému a svalů.
Obsahuje magnesium, které podporuje normální funkci svalů. Spolu s vitamínem B6 přispívají ke snížení únavy a vyčerpání.
Doplněk stravy s extraktem z meduňky a chmele, s hořčíkem a vitaminem B6. Chmel a meduňka přispívají ke zmírnění psychického stresu a k normálnímu usínání.
Doplněk stravy, vhodným způsobem doplňuje běžnou stravu a tak přispívá k udržení normální činnost nervové soustavy a normálního psychického stavu.
Vyzkoušejte hořčík v tekuté formě. Jeho největší předností je velmi dobrá vstřebatelnost.
Kombinace látek pro unavené tělo. Hořčík jako základní minerál  pro normální funkci kostí a svalů. Vitamin B6 pro normální funkci imunitního systému.
Doplňte tělu hořčík s doplňkem stravy Generica a podpořte tak Vaši psychiku a správné fungování svalů.
Kombinace hořčíku a vitamínu B6 podporuje nervovou soustavu. nyní také v šumivých tabletách.
Přípravek obsahující hořčík, který je nezbytný pro správnou funkci nervového systému a svalů, pro stavbu kostí, zubů a chrupavek.
Šumivé tablety s příchutí grepu obsahují aktivní látky, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti svalů a nervové soustavy.
Vychutnejte si denní příliv vitamínů, vhodných pro svaly, kosti a zuby. Šumivé tablety s lahodnou příchutí Vám pomohou pečovat o Vaše zdraví.
Magnesium a vitamín B6 podporují energii a přispívají ke snížení únavy a vyčerpání, jsou také nezbytné pro normální fungování nervových funkcí.
Magnesium neboli hořčík je jedním z nejdůležitějších prvků. Blahodárně působí na kostní hmotu, zuby a svaly, kde je hojně v organismu zastoupen.
Doplněk stravy - sypká směs s hořčíkem a vitaminy, přírodním aroma a bez barviv. Neobsahuje cukr.
Doplňte svému tělu hořčík a podpořte své tělo ve fyziologických procesech týkajících se činnosti svalů, nervů, stavu zubů.
Hořčík podporuje normální stav zubů, kostí a svalů. Pro jeho lepší vstřebatelnost najdete v tomto balení i vitamín B6.
Doplněk stravy, který má příznivý účinek pro duševní rovnováhu, energii a kondici.
Doplněk stravy s obsahem kombinace hořčíku 500 mg a vitaminu D 500 IU.
Magnesium (hořčík) přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, je důležitý pro funkci nervového systému, svalů (včetně svalu srdečního), pro kosti a zuby.
Radost z pohybu a pevného zdraví Vám přinese Magnesium B6. Doplněk stravy obsahuje složky, jenž působí na psychiku, energii i kosti a svaly.
Vhodný při intenzivních výkonech. Vitamín B6 přispívá k normální funkci imunitního systému.
Bioaktivní Magnézium obsahuje komplex tří různých sloučenin hořčíku, které zajišťují biologickou dostupnost.
Posilněte svůj nervový systém, psychiku a zároveň udělejte něco pro své kosti. Dopřejte si denně lahodný nápoj plný vitaminu C a hořčíku.
Potravinový doplněk, který napomáhá doplnit sníženou hladinu hořčíku v lidském organismu.
Nonsalt obsahuje 100 mg čistého draslíku a 44 mg čistého hořčíku v 1 tabletě.
Magnetrans direct je doplněk stravy s obsahem magnézia a sladidla pro zajištění zdravého přísunu magnézia (hořčíku) do organismu.
Doplněk stravy, vhodným způsobem doplňuje běžnou stravu a tak přispívá k udržení normální činnost nervové soustavy a normálního psychického stavu.
Hořčík přispívá k normální funkci stavů, nervové soustavy, zubů a kostí. Jedná se o přírodní přípravek bez alkoholu, konzervačních látek a barviv.