Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
Ochranná maska proti částicím. Maska proti prachu. Jednorázová obličejová maska. Elastická ušní smyčka. Jednorázový prachový filtr. Bezpečnostní ochranná maska.
L-Carnitin je vhodný při spalování tuku. Největších účinků dosáhnete při zvýšeném fyzickém výkonu - především při aerobním pohybu. L-Carnitine označený logem L-CARNIPURE je vyroben firmou Lonza a je z...
FatZero L-Carnitine vám pomůže získat vysněnou postavu. Obsahuje vysokou koncentraci karnitinu ve formě tartrátu, která zajistí požadovaný účinek.
Amix Lipotropic Fat Burner: Doplněk stravy pro podporu metabolismu tuků, s obsahem L-Karnitinu.
L-Carnitin je aminokyselina, která přenáší mastné kyseliny do svalových buněk, ve kterých dochází k jejich spalování na energii.
Vyvážená kombinace L-karnitinu se zeleným čajem a chromem pro podporu metabolismu.
Aminostar CarniXplode obsahuje denní dávku L-Carnitinu 2000mg. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu.
Vhodné pro sportovce, doplněk stravy určený pro sportovní výživu. 
Weider, L-Carnitine 100.000, 1000 ml - spalovač tuků. Vhodný pro sportovce, doplněk stravy určený pro sportovní výživu a redukci tuků.
1 tableta obsahuje 500 mg krystalického L-karnitin L-tartrátu (odpovídá 340 mg čistého karnitinu). Doplněk stravy se sladidlem.
Vhodné pro sportovce, doplněk stravy určený pro sportovní výživu. Koncentrát L-Carnitine s broskvovou příchutí.
Karnitin je kvarterní amoniová sloučenina a derivát aminokyselin lysinu a methioninu. Má důležitou roli v transportu mastných kyselin do mitochondrií.
Přípravek Acetyl L-Carnitin ocení zejména sportovci.