L-Carnitin je vhodný při spalování tuku. Největších účinků dosáhnete při zvýšeném fyzickém výkonu - především při aerobním pohybu. L-Carnitine označený logem L-CARNIPURE je vyroben firmou Lonza a je z...
FatZero L-Carnitine vám pomůže získat vysněnou postavu. Obsahuje vysokou koncentraci karnitinu ve formě tartrátu, která zajistí požadovaný účinek.
Amix Lipotropic Fat Burner: Doplněk stravy pro podporu metabolismu tuků, s obsahem L-Karnitinu.
L-Carnitin je aminokyselina, která přenáší mastné kyseliny do svalových buněk, ve kterých dochází k jejich spalování na energii.
Vyvážená kombinace L-karnitinu se zeleným čajem a chromem pro podporu metabolismu.
Aminostar CarniXplode obsahuje denní dávku L-Carnitinu 2000mg. Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu.
Vhodné pro sportovce, doplněk stravy určený pro sportovní výživu. 
Weider, L-Carnitine 100.000, 1000 ml - spalovač tuků. Vhodný pro sportovce, doplněk stravy určený pro sportovní výživu a redukci tuků.
1 tableta obsahuje 500 mg krystalického L-karnitin L-tartrátu (odpovídá 340 mg čistého karnitinu). Doplněk stravy se sladidlem.
Vhodné pro sportovce, doplněk stravy určený pro sportovní výživu. Koncentrát L-Carnitine s broskvovou příchutí.
Karnitin je kvarterní amoniová sloučenina a derivát aminokyselin lysinu a methioninu. Má důležitou roli v transportu mastných kyselin do mitochondrií.
Přípravek Acetyl L-Carnitin ocení zejména sportovci.