Tablety, které jsou určeny k přímé konzumaci.  Doplní rychle energii, potlačí únavu a navíc obsahují protikřečové minerály.
Kolagen v prášku má neutrální chuť a velmi dobře se rozpouští ve vodě. Kolagen se řadí mezi nejhojněji se vyskytující proteiny v našem těle.
Komplexní vícesložkový přípravek určený jako doplněk výživy.
Originální MUMIO = vysoký obsah přírodních minerálů. MUMIO tablety napomáhají udržovat přirozenou imunitu.
Doplněk stravy, vhodný při zvýšené fyzické zátěži nebo při sportovních aktivitách.
Aminostar 100% Whey Protein má vysoký obsah 100% čistého proteinu s podílem CFM, který pomáhá při nárůstu svalové hmoty.
Lehce perlivý nápoj v prášku pro speciální účely vhodný pro sportovce, osoby těžce fyzicky pracující a při nadměrném pocení v důsledku vysokých letních teplot.
Hořčík ve snadno vstřebatelné formě a to v podobě chelátu. Pro ty, co jsou vystaveny zvýšené fyzické zátěži. Přispívá k normální činnosti svalů.
Kapsle přispívající k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek a pojivové tkáně. Vysoké množství hydrolyzátu želatiny.
Doplňte tělu minerály, jako prevenci svalových křečí, s tímto rozpustným nápojem. Zařaďte ho ve dnech před náročným výkonem.
Přípravek pro komplexní kloubní péči. Přispívá k prevenci před opotřebením kloubním pouzder, šlach a úponů.
Pro optimální hladinu krevního cukru.
Acai Extreme 2000 obsahuje vysoké množství antioxidantů.
Přípravek pro komplexní kloubní péči. Přispívá k prevenci před opotřebením kloubních pouzder, šlach a úponů. 
Vitamínový doplněk ve formě tablet s minerálními látkami na bázi sodných solí pro optimální funkci svalů. Vhodné při intenzivních sportovních výkonech
Prvotřídní a rychle vstřebatelná tekutá forma hořčíku, obohacená o vitamin B6 pro akutní případy jeho nedostatku. Praktické balení na cesty.