Chcete-li zajistit vysoký příjem vitaminu C, doporučujeme Rakytník řešetlákový! 100% přírodní přípravek bez příměsí.
Za studena lisovaný olej, to je nejlepší způsob, jak získat a využít všechny vitamíny, nenasycené mastné kyseliny a další látky z rakytníku.
Rakytníkový sirup s pomerančovou příchutí a fruktózou.
Rakytníkový olej získávaný z plodů rakytníku (Hippophae rhamnoides) doplňuje stravu o nenasycené mastné kyseliny a vitamín E.
Rakytníkový olej obsahuje výhradně 100 % rakytníkový olej bez příměsí.
Za studena lisovaný olej, to je nejlepší způsob, jak získat a využít všechny vitamíny, nenasycené mastné kyseliny a další látky z rakytníku.
Je tady chladnější počasí a imunita vašich dětí si zaslouží pozornost. Krtečkův sirup ví, jak na ni.
Medicinální sirup pro období chřipek a nachlazení. Vyrábí se ze zahuštěné jablečné šťávy, propolisu, léčivých bylinek a vitamínu C.
Čaj v nálevových sáčkách. Ovocná směs obohacená RAKYTNÍKEM pro posílení organismu.
Rakytníkový olej je zcela přírodní zdroj řady vitamínů, betakarotenu a mastných kyselin. Tobolky obsahují 100% rakytníkový olej bez dalších příměsí.
Dodejte tělu potřebné látky s doplňkem stravy Hericium erinaceus s rakytníkovým olejem. Spojení vzácné houby a rakytníku může blahodárně působit na žaludek a zažívání.
Rakytníkový olej v tobolkách s bohatým obsahem betakarotenu, minerálů a vitamínů, které působí blahodárně na organismus. 
100% přírodní šťáva z rakytníku řešetlákového má pozitivní vliv na lidský organismus, obsahuje řadu vitaminů a účinných látek.
Rakytník řešetlákový udržuje přirozenou obranyschopnost a normální krevní systém a doplňuje vitamíny.
Medicinální sirup pro období chřipek a nachlazení. Obsažené složky podporují přirozenou obranyschopnost organizmu. Vyrobeno z propolisu, bylinek, vitamínu C a jablečné Šťávy. Neobsahuje alkohol.
Nefdesanté RAKYTNÍK ZELENÝ ČAJ vitamín C 60 tablet působí na imunitu. "K tomuto produktu se již nevztahuje sleva na akci 2 + 1"
Rakytníkový sirup zvyšuje odolnost organismu a podporuje imunitu.
Rakytníkový olej se podílí na ochraně buněk před oxidativním stresem, mimo jiné má pozitivní vliv na přirozenou obranyschopnost a imunitu.
Olej získávaný z plodu rakytníku vykazuje výrazný regenerační účinek.
Rakytníkový olej obsahuje celou řadu unikátních přírodních látek. Semena obsahují až 13,1% léčivého oleje.
Je velice bohatý na vitamín C, mastné kyseliny, stopové prvky a další cenné látky. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému.
Rakytníkový olej obsahuje výhradně 100 % rakytníkový olej bez příměsí.
Rakytníkový olej obsahuje celou řadu unikátních přírodních látek. Semena obsahují až 13,1% léčivého oleje.
Jste každou chvíli nachlazení? Hlíva ústřičná a rakytník jsou přírodními zdroji látek, které přispívají k dobrému fyzickému stavu.
Uvařte si čaj, který působí antioxidačně a může mít vliv na váš imunitní systém. Rakytníkový čaj takové vlastnosti má a navíc dobře chutná.
Bobule rakytníku jsou bohaté na vitamín C a další cenné vitamíny a antioxidanty (vitamín A, betakaroten, flavonoidy), které hrají důležitou roli.
Rakytník přispívá k přirozeným obranným reakcím organismu,  podporuje normální funkci imunitního systému. S pomerančovou příchutí.