Vyšší dávka zinku z organického zdroje v tomto přípravku představuje účinný nástroj pro podporu funkce imunitního systému.
Zvýšená dávka 25 mg zinku pro vaši krásu a imunitní systém. Stačí pouze 1 tableta denně!
Pro přirozenou imunitu, plodnost a reprodukci.
Energit je tradiční a legendární značka vitaminových tablet se skvělou ovocnou chutí.
Vápník a hořčík jsou důležité pro zdravé a pevné zuby...mangan, vitamin D3 a K1 zase podporují zdravé a silné kosti. Ještě je třeba něco dodávat?
Doplněk stravy se zinkem, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Je to také silný antioxidant.
Doplněk stravy se zinkem, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Je to také silný antioxidant.
Důležité minerály a vitamíny pro vaše kosti, zuby a nervy v jediném doplňku stravy - vápník, hořčík, zinek + vitamíny D3 a K1.
Jedná se o nezbytný stopový prvek potřebný mimo jiné pro správnou funkci slinivky břišní, štítné žlázy, prostaty a reprodukčních orgánů.
Tablety rozpustné v ústech. Vhodné i pro děti. Podporuje normální činnost imunitního systému.
Zinek přispívá k udržení normálního stavu zraku, k udržení normálního stavu pokožky, kostí, vlasů a nehtů.
Vápník, Hořčík, Zinek a Selen jsou minerály pro normální funkce orgánů a tkání lidského těla.
Zinek účinně napomáhá k normální funkci imunitního systému, chrání buňky před oxidativním stresem a podílí se na procesu dělení buněk.
PlaqueCare® je patentovaný doplněk stravy pro lidi, který pomáhá odstraňovat zubní kámen a zubní plak, čímž napomáhá udržovat zdraví zubů a ústní dutiny.
Zinek přispívá k udržení zdravých kostí, podporuje normální funkci imunitního systému. Selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Zvýšená dávka 25 mg zinku pro Váš imunitní systém, stačí pouze 1 tableta denně.
Léty prověřený zásyp pro aknózní pleť, která se hodně mastí. Zinek a síra napomáhají bránit šíření bakterií a podporují regeneraci kůže.
Zinek příznivě působí na obranyschopnost organismu, v rozpustné formě pro snadné vstřebávání.
Znáte všechny kladné stránky zinku? Prospívá imunitě, napomáhá normálnímu stavu kostí, vlasů, nehtů, pozitivně působí na Váš zrak.
Doplněk stravy, který obsahuje zinek ve formě glukonátu zinečnatého, který se lépe vstřebává do krevního oběhu.
Balení tří důležitých minerálů, které se podílejí na dobré imunitě a stavu kostí, zubů, pokožky a vlasů. Nyní ve vánočním balení.
Zinek je důležitou součástí enzymů - látek, které v našem těle ovlivňují mnohé procesy, od růstu buněk k pohlavnímu zrání a imunitě.
Zinek je významným stopovým prvkem, jeho přítomnost v lidském organismu je důležitá pro zajištění normální funkce metabolických drah.
Zinek Forte působí v lidském těle v řadě funkcí: přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky a kostí, k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a normální plodnosti.
Výtažek z jihoafrické pelargonie
Hořčík s vitamínem B6 podporují činnost nervové soustavy, energetický metabolismus a pomáhají snižovat míru únavy.
Zinek z organického zdroje působí v oblasti imunity, syntézy bílkovin, vzhledu pokožky, vlasů a nehtů a je důležitý také pro normální mužskou potenci.